Eliptický trenažér Nordictrack C 5.5

Eliptický trenažér TUNTURI Performance C65 F

ID: 20TCF65000

Domácí i komerční použití, nosnost 135 kg, Bluetooth, LCD displej, délka kroku 50 cm, elektronicky ovládaná magnetická brzda, transportní kolečka.

Celý popis a parametry produktu

Expeduji 04.12.

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

sleva 17 %

35 990 Kč
29 990 Kč

Přidat k porovnání

Záruka a servis:

  • 15 let záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.
Uživatelský manuál TUNTURI eliptikal Performance C65 F
velikost souboru 6.59 MB

Eliptický trenažér TUNTURI Performance C65 F

Tunturi Performance C65 F je univerzální trenažér, který je určen jak pro začínající, tak i do sportu zapálené jedince. Svou ergonomií bude vyhovovat jak menším, tak i vyšším postavám. Díky tomuto trenažéru tak můžete efektivně a na maximum trénovat každý den ve své domácí posilovně. Magnetický odpor neboli brzdný systém má tichý chod a plynulou elektronickou regulaci s dostatečným rozsahem zátěže v rozmezí 32 stupňů. Vyvážený setrvačníkový systém s hmotností 36 kg včetně ostatních spojených dílů, zaručuje stabilní a plynulý chod trenažéru. Délka kroku je univerzální, a to 50 cm, ideální pro váš přirozený pohyb. Nášlapy jsou protiskluzové a dostatečně rozměrné pro většinu lidí. Kloubní spoje a šlapací střed je osazen ložisky. Zajistí tak vašemu stroji dokonalou ergonomii a dlouhou životnost při pravidelném tréninku. Nosnost stroje je 135 kg

Využijte dnešní mimořádnou slevu 1500 Kč s kódem tunturi.

Eliptikal je výborným strojem pro domácí posilovny

Orbitrek Performance C65 F je vybaven počítačem s LCD displejem 5,5" s napájením přes síťový adapter. Displej zobrazuje informace o vašem tréninku jako je čas tréninku, momentální rychlost, uběhnutá vzdálenost, spálené kalorie, tepová frekvence, apod. Tepovou frekvenci lze měřit přes senzory na madlech tzv. "hand pulsy" nebo ještě lépe přes hrudní pás s přesností EKG, který sice není součástí dodávky stroje, ale je k zakoupení na našem e-shopu. Počítač nabízí 12 přednastavených, HCR programy, program Watt nebo uživatelské programy, které vám pomůžou zaměřit se na konkrétní fitness cíle, jako je hubnutí nebo vybudování lepší kondice. Režim Body Fat, při kterém můžete sledovat změny svého těla k lepšímu nebo Recovery režim pro určení vaší aktuální kondice - dopomůže k ještě lepším výsledkům budoucích tréninků. A v manuálním režimu můžete mít trénink zcela pod svou kontrolou.

Jednoduše ovladatelný LCD displej Madla mají integrované hand pulsy

Tento orbitrek navíc nabízí propojení s tabletem nebo chytrým telefonem pomocí Bluetooth připojení. Díky tomu můžete svoje tréninkové plány rozšířit i o tréninkovou aplikaci iConsole+, která vám umožní cvičit kdekoliv po světě díky systému GoogleMaps a povýší vaše tréninky do jiných dimenzí. Další obdobnou aplikaci, kterou můžete využit na svém trenažéru, je Kinomap nebo Tunturi Routes.

Crossový trenažér je vybaven praktickým držákem na tablet nebo telefon, držákem na flašku pro dodržování pitného režimu a transportními kolečky, které zajistí snadnou manipulaci se strojem. Přepravní kolečka nalezneme v přední části stroje. Stabilitu a maximální zatížení zajistí vyrovnávače nerovností podlahy. Sestavení a zprovoznění elipticalu svépomocí vám zabere cca 2 hodiny.

Eliptikal je ideálním pomocníkem do domácí posilovny 

Kompletní nabídku crossových trenažérů najdete v kategorii Eliptické trenažéry.

Záruka a servis:

  • 15 let záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 13:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 11:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 07:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze