383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Freestrider Nordictrack FS9i
tiro 50

Cyklotrenažér HAMMER Speed Racer

  • Kód: 4863
  • ID produktu :2037
  • Bodů: 58,30
Cyklotrenažer s manuálně ovládaným brzdným systémem, LCD displej, nastavitelné sedlo i řídítka, nosnost 130 kg. Celý popis
Ověřeno trenéry
Skladem ihned k odeslání

500 Kč SLEVA při zadání kódu: ALF

19 490 Kč
17 490 Kč
registrovaní: 16 965 Kč

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj pro domácí prostředí.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Cyklotrenažér HAMMER Speed Racer

Cyklotrenažér HAMMER Speed Racer S je moderní inovativní trenažér určený jak pro začátečníky, tak i pokročilé cyklisty, který dokonale simuluje závodní kolo. Masivní silnostěnný rám ze značkové oceli, kvalitní komponenty a precizní zpracování jsou zárukou dlouhé životnosti cyklotrenažérů.  Cyklotrenažér svou konstrukcí dokonale simuluje klasické silniční kolo, široký rozsah individuálního nastavení sedla i řídítek zaručuje komfort i dokonalou pohybovou ergonomii drobným i vyšším postavám.

Nosnost cyklotrenažéru je 130 kg.

Konzole počítače s LCD displejem zobrazuje kompletní tréninková data jako jsou čas tréninku, ujetá vzdálenost, rychlost, spálené kalorie, tepová frekvence apod. Počítač má integrovaný přijímač na snímání tepové frekvence přes hrudní pás s frekvencí 5 kHz a s přesností EKG a komfortním měřením tepu. Pás není součástí dodávky, ale můžete si jej samozřejmě u nás samostatně dokoupit. Počítač je napájen pomocí tužkových baterii. HRC program, který je součásti programové nabídky nefunguje jako regulace odporu, ale vyšle zvukové upozornění při překročení nastavěné tepové frekvence a tím dá pokyn, abyste snížili zátěž.

Tablet nebo chytrý telefon umístěný do držáku, vám pomocí aplikaci BitGym nebo Kinomap, připraví pro váš trénink multimediální zážitek. Fitness aplikace nabídnou reálné trasy. Nebo se můžete podívat na svůj oblíbený pořad, anebo jen tak pustit hudbu. 

Manuálně ovládaný magnetický brzdný systém je snadno ovladatelný otočným knoflíkem. Samozřejmosti je okamžité zabrzdění v případě potřeby. Kalibrovaný těžký a stabilní setrvačník o hmotnosti 16 kg s volnoběhem, převodový řemen s dopínací kladkou a průmyslová ložiska na všech rotačních částech stroje zaručují plynulý chod i při šlapání "ve stoje". Cyklotrenažér vydává minimální hluk, nebudete tak rušit ani sebe ani své okolí.

Speed Racer nabízí možnost nastavení sedla ve vodorovném a horizontálním směru včetně jeho sklonu. Cyklotrenažér tak poskytuje dokonalý zážitek a maximální pohodlí při tréninku. Pohodlná víceúchopová řidítka s loketní opěrkou mají neoprenový povrch pro maximum pohodlí při tréninku a lze je nastavit vertikálně do 7 pozic. Optimální polohu si tedy najde opravdu úplně každý a vy tak nemusíte mít obavy z nekomfortní jízdy ani po dlouhotrvajícím a pravidelném tréninku.

Pedály jsou profesionální cyklistické s nastavitelnými popruhy. Lze si je vyměnit i za SPD pedály, které lze dokoupit. 

Součásti stroje jsou dva držáky na lahve s pitím, transportní kolečka pro jednoduchou manipulaci a vyrovnávače nerovnosti podlahy.

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj pro domácí prostředí.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

ES
07.05.2021 10:12 Eliška Stehlková

perfektní

VL
28.04.2021 07:19 Věra Loužilová

:)

LV
25.04.2021 13:34 Ludmila Votavová

Doporučuji bez výhrad

Všechny recenze