383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
ifit

Cyklotrenažér PRO-FORM TDF CLC

  • Kód: PFEX73920
  • ID produktu :1880
  • Bodů: 55,97
Cyklotrenažér s magnetickým brzdným systémem, LCD displej, nastavitelný sklon sedla, setrvačník 13 kg, nosnost 115 kg. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

500 Kč SLEVA při zadání kódu: ALF

18 990 Kč
16 790 Kč
registrovaní: 16 480 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma

Cyklotrenažér PRO-FORM TDF CLC

Cyklotrenažér PRO-FORM TDF CLC je oficiální tréninkový trenažér závodu Tour de France. Tyto trenažéry jsou určené pro aktivní cyklistický trénink, čemuž odpovídá jak mechanika trenažéru, tak rozsah zátěže, který nabízí 16 úrovňový digitální inteligentní odpor. Trenažér TDF CLC disponuje těžkým kalibrovaným setrvačníkem o hmotnosti 13 kg, který zaručuje plynulý chod. Řídítka stroje mají vertikálně nastavitelnou pozici. Cyklistické sedlo má také nastavitelnou horizontální i vertikální pozici a sklon sedla.

Nosnost cyklotrenažéru je 115 kg.

Počítač s LCD obrazovkou umožňuje sledovat všechny důležité údaje o cvičení, včetně času, rychlosti, vzdálenosti, spálených kalorií a srdečním pulsu. Navíc s telemetrickým monitorováním srdeční frekvence můžete sledovat svůj srdeční tep během cvičení, proto doporučujeme dokoupit si ke cvičení hrudní pás o frekvenci 5 kHz s přesností EKG.

Cyklotrenažér PRO-FORM TDF je kompatibilní s aplikací iFit® Coach Ready™ (automatické sledování statistiky tréninků, vytváření tras přes systém Google Maps™, tréninky slavných trenérů, atd.), která se dá propojit přes Bluetooth. Díky této aplikaci máte tak možnost si mnohonásobně rozšířit svoji programovou nabídku. Tréninková aplikace iFit je přímo integrovaná v konzoli počítače (tablet tedy nebude potřeba). Součástí dodávky trenažéru je iFit licence pro 1 osobu na 1 rok úplně ZDARMA.

Tablet není součástí dodávky.

Ergonomicky tvarované sedlo lze libovolně upravovat, a to jak vertikálně tak i horizontálně + je možné nastavení sklonu sedla. Stroj tak poskytuje dokonalý zážitek a maximální komfort při každém tréninku. Při obstarání tohoto cyklotrenažéru se připravte na trénink celého těla. Tento stroj není jen o trénování nohou. Součástí cyklotrenažéru jsou také dvě činky o hmotnosti 3 kg, které vám dávají příležitost zapojit do cvičení i horní část těla, viz galerie. Činky jsou pohodlně umístěny za sedadlem na připojených držácích. 

V průběhu celého tréninku zůstaňte hydratovaní tím, že budete mít láhev s vodou po ruce. Praktický držák na láhev je vestavěn přímo do rámu kola pro snadný přístup. Lahve na vodu je možné dokoupit v našem eshopu.

Trenažér PRO-FORM TDF CLC je osazen profesionálním šlapacím středem s průmyslovými kuličkovými ložisky a klikami na kónický čtyřhran. Takové osazení zaručuje dlouhodobou životnost stroje a tichý chod.

Cyklotrenažér má transportní kolečka v přední části pro snadnější manipulaci v prostoru a vyrovnávače nerovnosti podlahy pro stabilní polohu.

 

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

AS
26.02.2021 10:35 Anna Slavíčková

Komunikace a rychlost dodáni se smontováním

DH
21.02.2021 20:27 Dana Herclová

velmi spokojená, děkuji

BK
19.02.2021 08:06 Barbora Kodetová

rychlé dodání, přehledné stránky

Všechny recenze