383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Freestrider NORDICTRACK FS9i

  • Kód: NTEVEL22020
  • ID produktu :1873
  • Bodů: 182,63
Domácí využití, nosnost 170 kg, se setrvačníkem vpředu, možnost nastavení délky kroku, napájení síťovou přípojkou 230 V, bluetooth komunikace, transportní kolečka. Celý popis
Ověřeno trenéry
Skladem ihned k odeslání

Využijte 1500Kč SLEVU, v objednávce napište kód; kvalita
Doprava naší dodávkou včetně montáže technikem je ZDARMA

54 790 Kč
registrovaní: 53 150 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma

Freestrider NORDICTRACK FS9i

NordicTrack FreeStride Trainer FS9i je multifunkční trenažér, který podporuje práci tří posilovacích strojů a to stepperu, běžeckého pásu a eliptikalu. Díky tomuto trenažéru tak můžete efektivně a na maximum trénovat každý den. Stroj je určený pro každého začínajícího či zkušeného cvičence v domácím prostředí. Magnetický odpor je možné nastavit ve 26 stupních. Vyvážený setrvačníkový systém s hmotností 24 kg zaručuje stabilní a plynulý chod trenažéru. Setrvačník samotný váží 9 kg. Délku kroku je možné nastavit od 0 do 81 cm a je pouze na vás, jaký pohyb si určíte. Kloubní spoje a šlapací střed je osazen ložisky. Plochý řemen s dopínací kladkou a kvalitní šlapací střed garantují bezproblémový a bezúdržbový provoz a dlouhou životnost stroje. Nosnost stroje je 170 kg. 

Freestrider FS9i má speciální funkci automatického sklonu/poklesu (v rozmezí -10 % až +10 %), která simuluje pohyb venku a vy tak zapojíte různé svalové skupiny a procvičíte celé tělo. Sklon nastavíte velmi snadno pomocí integrovaných tlačítek v ovládacím panelu počítače. Můžete si tak nastavit sklon podle vašich potřeb jedním stisknutím tlačítka

NordicTrack Freestrider je 3v1, to znamená, že dokáže obsáhnout práci 3 strojů - běžeckého pásu, crossového trenažéru a stepperu

Trenažér je vybaven počítačem s přehledným 10" dotykovým displejem Smart HD s připojením k internetu. Displej zobrazuje informace o vašem tréninku jako jsou čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie, sklon, tepová frekvence atd. Tepovou frekvenci lze měřit přes hrudní pás s přesností EKG, který je součástí dodávky stroje. Počítač nabízí 38 přednastavených programů, které vám pomůžou zaměřit se na konkrétní fitness cíle, jako je hubnutí nebo vybudování lepší kondice. Každý program řídí rychlost a sklon stroje po stanovenou dobu.

Tréninková aplikace iFit je integrovaná přímo v počítači (tablet tedy nebudete potřebovat) a licence je určená až pro 5 osob. Aplikace iFit vám umožní rozšířit vaše tréninkové plány přes systém Google MAPS. Získáte tak možnost rozšířit tréninkové mapy, programy s profesionálními trenéry nebo motivační videa a stravovací tipy! Díky aplikaci iFit tak můžete například soutěžit s vašimi přáteli nebo si porovnávat výsledky tréninků.

Trenažér je vybaven transportními kolečky, která zajistí snadnou manipulaci se strojem. Přepravní kolečka nalezneme v zadní části stroje a madlo pro uchopení v přední části stroje. Stabilitu a maximální zatížení zajistí vyrovnávače nerovností podlahy. Dále má stroj praktický držák na lahev s vodou.

Kompletní nabídku crossových trenažérů najdete v kategorii Eliptické trenažéry. Sestavení a zprovoznění elipticalu svépomocí vám zabere cca 2 hodiny.

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

LG
08.07.2021 17:32 Leona Gregorová

1*

JD
05.07.2021 14:01 Jan Dubský

supr vše

19.06.2021 13:22 Denisa Černá

Vpondeli jsem objednala v utery mi objednavka prisla. Velmi spokojena

Všechny recenze