383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Posilovací věž FINNLO Autark 5.0

  • Kód: 3654
  • ID produktu :1866
  • Bodů: 366,63
Lehce komerční použití, nosnost 150 kg, nosnost kladek 120 kg, rozměry po sestavení 200 x 160 x 217 cm, pro procvičení celého těla. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Doporučujeme si nechat stroj odborně smontovat naším technikem.

109 990 Kč
registrovaní: 106 690 Kč

Záruka a servis:

  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Posilovací věž FINNLO MAXIMUM Autark 5.0

FINNLO MAXIMUM Autark 5.0 posilovací věž je od světově uznávaného výrobce fitness strojů, a to nejen pro náročné domácí cvičení, ale i lehce komerční využití jako jsou klubová fitcentra, wellness apod. S touto prémiovou domácí posilovnou můžete trénovat kdykoliv chcete a procvičit si všechny svalové partie na maximum!

Finnlo Maximum Autark 5.0 dále nabízí elegantní design v černém odstínu. Stabilní a kompaktní robustní rám je vyroben z kvalitní oceli s nosností 150 kg. Díky kvalitní konstrukci je posilovací věž vhodná pro lehké i těžké váhy. Všechny součásti stroje jsou navržené tak, aby zajišťovaly plynulý pohyb a maximální odolnost. Věž má kvalitní povrchovou úpravu a je vyrobena z pořádné oceli. Individuálně nastavitelné pohodlné sedátko a opěrka se snadno přizpůsobí každému a v několika jednoduchých krocích.

Posilovací věž Finnlo Maximum Autark 5.0 vám pomůže rychle se dostat do formy a dosáhnout vašich vysněných cílů. Efektivním cvičením komplexně posílíte svaly hrudníku, zad, bicepsů, břicha, nohou a hýždí.

Po sestavení posilovací věže dostanete rozměry 200 x 160 x 217 cm. Pro tento model je doporučená minimální výška stropu je 225 cm. Nosnost posilovací věže je 150 kg.

 Komplexní posilovací věž pro každou domácí posilovnu

Horní kladka slouží ke stahování kladky shora dolů a posílíte tak zádové svastvo či triceps s možností fixace nohou o pěnové zarážky na kolena. Kladka za hlavou je zaměřena na posílení tricepsu a břišních svalů. Ramena je možné nastavit, díky čemu je zaručená maximální variabilita při cvičení. Úchopová madla mají protiskluzový povrch pro pohodlné cvičení.

S adaptérem na tlaky perfektně procvičíte prsní svaly. Tento adaptér slouží i k procvičení klasických tlaků na prsa nebo peck deck na rozpažování.

Masivní krytý zásobník na závaží s 16 zátěžovými cihličkami, každá o hmotnosti 5 kg, můžete použít k nastavení maximálního odporu 120 kg. Zátěž se nastavuje jednoduše pomocí kolíku. Multiúchopová madla jsou ideální pro tlaky na prsní svaly, či případně v obráceném směru na přítahy na zádové svalstvo.

 Tichý hladký chod pro pohodlný trénink

Velmi rozsáhlé příslušenství tohoto trenažéru vám zajistí kompletní trénink všech svalových partií na jednom místě. Kompletně nastavitelná luxusní posilovací věž je vhodná pro uživatele až do výšky 200 cm. Pohodlné měkké sedadlo si upravíte podle své výšky a opěradlo nastavíte jak ve sklonu k vašemu tělu, tak i v jeho hloubce.

Kvalitně vypolstrovaný adaptér na předkopávání/zakopávání pro dokonalé protažení a posílení nohou a hamstringů. Nastavíte ho na libovolnou délku nohy, další výhodou tohoto adapteru je snímatelné polstrování z jeho horní části. To vám umožní sedět v maximálně komfortní poloze a lépe pracovat s ostatními cviky.

Individuální nastavení / Předpokávání, zakopávání

Tento posilovací trenažér je navíc vybaven boční věži, se kterou máte další možnosti procvičování. S lehce výškově nastavitelnou dvojitou kladkou tak snadno provedete cviky na biceps a triceps, přítahy a zdvihy, boční náklon trupu, peck deck, veslování ve stoje i v sedě, atd. S přídavnou pevnou hrazdou můžete trénovat i shyby, opět s různými typy úchopů. Veškeré úchopové prvky jsou opatřené protiskluzovým povrchem pro pohodlné a bezpečné cvičení, díky dokonalé přilnavosti. Sestavení a zprovoznění posilovací věže svépomocí vám zabere cca 5 hodin.

Záruka a servis:

  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

19.06.2021 13:22 Denisa Černá

Vpondeli jsem objednala v utery mi objednavka prisla. Velmi spokojena

AH
18.06.2021 12:48 Adam Hovorka

Doorucuju

PP
16.06.2021 00:11 Petra Petrová

Už mám za sebou 100km na pase prvni mesic, uplne jsem tomu propadla

Všechny recenze