Novoroční slevy

Medicinbal gumový 5 kg TUNTURI šedo/černý

ID: 14TUSCL405

Celý popis a parametry produktu

Skladem - expedujeme zítra

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

Využíjte do 3.3. slevu 1 500 Kč s kódem ZIMA1500 na tento produkt.

sleva 13 %

1 590 Kč
1 390 Kč

Přidat k porovnání

Medicinbal gumový 5 kg TUNTURI šedo/černý

Efektivní cvičení s míčem Tunturi Medicine Ball
Medicinbal je míč se závažím, který se používá k procvičování stability, síly, koordinace a rovnováhy. Efektivním a bezpečným způsobem procvičujete břišní svaly, svaly paží a zad. Medicinbal je k dispozici v různých hmotnostech, abyste mohli cviky střídat a zvyšovat jejich intenzitu. Trénuje se mnoho svalů najednou, což vám umožní efektivní trénink s medicinbalem. Kromě toho se medicinbaly často používají při fyzioterapii nebo při rehabilitačním tréninku.

Multifunkční
Míč dobře sedí v ruce a díky speciální povrchové struktuře poskytuje dobrý úchop. Pomocí míče můžete zintenzivnit již známé cviky přidáním další zátěže, například tím, že míč vezmete do rukou při běžném sklapování nebo jej umístíte pod paži při klicích. Existuje také mnoho cviků, které lze provádět speciálně pro trénink nových svalů s medicinbalem.

Výhody
✔ Zátěžový míč k procvičení stability, síly, koordinace a rovnováhy
✔ Vhodné také pro rehabilitační cvičení
✔ S protiskluzovou texturou pro pevný a pohodlný úchop
✔ Vzduchový ventil pro maximální životnost a minimální údržbu
✔ Guma je bez zápachu


O Tunturi

Cítit se lépe každý den. To je motto společnosti Tunturi. Naše kořeny leží ve Finsku, kde dva bratři založili v roce 1922 obchod s jízdními koly. Nyní, o více než 100 let později, jsme nizozemskou společností a globální značkou. Podporujeme vás na cestě za zdravým a zdatným tělem, vyrovnanou myslí a šťastným životem. Činíme tak pomocí široké nabídky kardio a silových trenažérů, příslušenství a podpůrných aplikací. Je to sortiment, který se neustále rozšiřuje a zdokonaluje, s kvalitními výrobky a vynikajícími zárukami. Nemůžete se zorientovat nebo máte dotazy? Náš servisní tým je připraven vám pomoci.

 Včetně bezplatné aplikace Tunturi Training

Hledáte pomoc, inspiraci nebo motivaci pro svůj trénink? V aplikaci Tunturi Training najdete tisíce animovaných fitness cvičení, návodů a tréninkových videí. Ty vám pomohou dostat ze sebe a z výrobků Tunturi maximum. Můžete trénovat samostatně a vytvořit si vlastní tréninkový plán, stejně jako navštěvovat skupinové lekce a využívat komunitu. Knihovna je pravidelně aktualizována, takže v aplikaci najdete vždy nové výzvy a inspiraci. A to je na tom to nejkrásnější: Tunturi Training je 100% zdarma! a můžete si ho stáhnout z App Store a Play Store!

Přehled specifikací:
○ Průměr: 23 cm
○ Hmotnost: 5 kg
○ Materiál: guma
○ Barva: šedá, černá
○ K dispozici v různých barvách a hmotnostech
○ Kód výrobku: : 14TUSCL405
○ EAN kód: 8717842033050


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 13:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 11:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 07:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze