383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Veslařský trenažér TUNTURI Cardio Fit R60W

  • Kód: 19TCFR6000
  • ID produktu :1836
  • Bodů: 64,97
Domácí využití, nosnost 150 kg, vodní brzda, LCD displej, měření tepu srdce bezdrátově hrudním pásem, ergonomicky tvarované sedlo. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Červencová sleva 500Kč, v objednávce použij kód ALF

19 490 Kč
registrovaní: 18 905 Kč

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma

Veslařský trenažér TUNTURI Cardio Fit R60W

Veslovací trenažér Tunturi Cardio Fit R60W vám poskytne skutečný pocit z veslování jako na vodní hladině. U trenažéru oceníte i možnost sklopení, takže své místo si najde i v malém bytě.

TUNTURI Cardio Fit R60W je domácí veslovací trenažér s robustní rámovou konstrukcí a špičkovými komponenty určený pro pravidelné tréninky. Vodní brzdný systém s 6 úrovněmi odporu zajišťuje plynulý chod trenažéru. Jednotlivé záběry simulují skutečné veslování ve vodě přičemž odpor se vytváří množstvím vody v nádrži. Čím více vody v nádrži máme, tím větší odpor vytváří.

Ergonomicky tvarované sedlo s dvojitou kolejnicí udělá váš trénink maximálně komfortním a stabilním i při nejvyšším zatížení.

Veslovací trenažér je vybaven přehledným počítačem a transportními kolečky pro snadnou manipulaci. Nosnost veslovacího trenažéru je 150 kg.

Trenažér je vybaven nádrží pro napouštění vody. 

Přehledný počítač s LCD displejem zobrazuje důležité hodnoty při tréninku a vestavěný telemetrický HR přijímač umožňuje měřit tepovou frekvenci s hrudním pásem o frekvenci 5-5,4 kHz (pás není součástí výbavy, ale lze samozřejmě dokoupit).

Počítač stroje je vybaven LCD displejem zobrazujícím hodnoty jako je čas veslování, ujetá vzdálenost, počet záběrů za minutu, spálené kalorie a tepovou frekvenci. 

Součástí programové nabídky jsou 3 grafické programy - odpor je v 6 stupních vyvolaný pouze množstvím vody v nádrži. Tepovou frekvenci je možné měřit přes hrudní pás o frekvenci 5 - 5,4 kHz, který není součástí dodávky. Hrudní pás je možné u nás samozřejmě dokoupit. Pozici počítače je možné nastavit do optimální polohy dle své výšky. 

Napájení počítače probíhá pomocí tužkových baterií 2x AA.

Trenažér je vybaven ergonomicky tvarovaným sedlem pro pohodlnou jízdu i při dlouhém tréninku. Ergonomicky tvarované sedátko je maximálně stabilní a jízda je na něm plynulá při každém tréninku. Maximální stabilitu a bezpečnou jízdu zajišťuje dvojitá kolejnice s pojezdy, které mají průmyslová ložiska pro dlouhodobou životnost.

Profesionální nášlapy s možností nastavení podle velikosti nohy zvyšují efektivitu tréninku a snižují zatížení kotníků. Chodidlo se zafixuje pomocí řemínku na suchý zip, což zaručí dokonalou stabilitu při veslování.

Doveslováno? Pak trenažér jednoduše zvedněte do vertikální polohy a díky transportním kolečkům ho můžete přesunout, kam potřebujete. Úsporné rozměry stroje ve složeném stavu jsou 115 x 56 x 205 cm (d x š x v). Sestavení a zprovoznění veslařského trenažéru svépomocí vám zabere cca 2 hodiny.

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

LG
08.07.2021 17:32 Leona Gregorová

1*

JD
05.07.2021 14:01 Jan Dubský

supr vše

19.06.2021 13:22 Denisa Černá

Vpondeli jsem objednala v utery mi objednavka prisla. Velmi spokojena

Všechny recenze