Posilovací věž FINNLO MAXIMUM MULTI-GYM M5

ID: 3964

Domácí i lehce komerční využiti, nosnost 150 kg, 2 samostatné odporové jednotky, 3 stanoviště, procvičení celého těla.

Celý popis a parametry produktu

Vyprodáno

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

Tento stroj dopravíme a smontujeme zdarma.
Cena montáže | Servis

pro registrované 123 569 Kč

127 390 Kč

Záruka a servis:

  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Parametry

Komfort při cvičení:
Nastavitelná zádová opěrka, Nastavitelný sedák, Nastavitelný kopač

Maximální nosnost stojanu (kg):
0

Maximální nosnost kopače (kg):
0

Maximální nosnost kladek (kg):
0

Vybavenost posilovací lavice:
Tlaky na prsa v sedě, Horní kladka, Spodní kladka, Protisměrná kladka, Předkopávání, Zakopávání, Cvičení s jednoručkami, Kladka na břicho, Bicepsová opěrka, Přítahy na záda

Nosnost (kg):
150

Hmotnost stroje (kg):
361

Způsob využití H/LC/C
Lehce komerční

Délka stroje (cm):
254

Šířka stroje (cm):
260

Výška stroje (cm):
216

Posilovací věž FINNLO MAXIMUM MULTI-GYM M5

FINNLO MAXIMUM MULTI-GYM M5 posilovací věž je od světově uznávaného výrobce fitness strojů, a to nejen pro domácí, ale i komerční využití. Posilovací stroj nabízí pohodlný trénink pro pokročilé s dokonalým procvičením svalů celého těla, díky čemuž docílíte vysněné postavy. Komplexnost stroje vychází z jeho konstrukce, která nabízí 3 stanoviště s možnosti na sobě nezavislé nastavováného tréninku. Jedná se o velmi kvalitní posilovací nástroj s dvojitou soustavou zátěže. Spolu s půdorysem do tvaru písmene L, umožňuje tento stroj cvičení pro dvě osoby najednou, aniž by si překážely.

Posilovací věž pro cvičení dvou osob najednou 

Masivní rám posilovacího trenažéru z robustní ocelové konstrukce s nosností stroje až 150 kg a použitá kuličková ložiska pro plynulý a tichý chod, zaručují jeho dlouhou životnost při pravidelném používání v domácí tělocvičně. Celková hmotnost závaží je 96 kg rozložená do dvou stanovišť, na sobě nezávislých. Všechna lanka vedoucí od adaptérů k posilovacím cihličkám jsou opatřené odolným povrchem, který brání jejich opotřebení a jejich nosnost je až 1000 kg. Pojezdová část závaží je opatřena krytem pro maximální bezpečnost při používání posilovacího stroje. Finnlo Multi-Gym M5 disponuje pohodlnou nastavitelnou opěrkou zad, kterou si každá osoba snadno nastavi dle svých potřeb a zvyklosti. Pohodlné sedadlo nastavíte podle své výšky, vhodné pro postavy až 200 cm vysoké.

 Množství cviku pomocí dvou na sobě nezávislých odporových jednotek

Velmi rozsáhlé příslušenství tohoto trenažéru vám zajistí kompletní trénink všech svalových partií na jednom místě. První stanoviště nabízí horní a spodní kladku, horní kladka slouží na tlaky a peck-deck, spodní na přednožování v sedě. Boční adapter umožňuje procvičování veslování. Další stanoviště je opatřeno horní kladkou s adaptérem a systémem kladek s možností vertikálního nastavení pro nepřeberné množství "tahových" cviků. Cviky, které můžete provádět na této posilovací věži: Bench Press, Butterfly, Biceps Curl, Triceps, Rowing, Reversed Leg Raises, Leg Curl, Leg Raise, Abdominal Pull, Back Pull, Neck Press, Lat Pull Sidewise Tensile, Triceps Rope. Jednotlivymi cviky vás provede přehledná tabulka umístěna na každé stanoviště.

Polohovací sedadlo i opěrka zad je samozřejmosti

Veškeré úchopové prvky jsou opatřené protiskluzovým povrchem pro pohodlné a bezpečné cvičení, díky dokonalé přilnavosti. Robustní rám v antracitové barvě propůjčuje stroji moderní vzhled.

Sestavení a zprovoznění posilovací věže svépomocí vám zabere cca 5 hodin.

Záruka a servis:

  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Hodnocení zákazníků

MF
Michaela F.

26.10.2021 22:35

doporučuji obchod

FT
Filip T.

24.10.2021 16:45

S věží jsem maximálně spokojen a děkuju, ze jste mi ji i smontovali, protoze kdyz vam to trvalo 5 hodin, tak ja bych to nedal ani za pet dni :D

MP
Monika P.

20.10.2021 11:54

Zboží přišlo druhý den po objednávce, v pořádku. Funguje a nutí mě se každý den zpotit se. Skvělé

Všechny recenze