Eliptický trenažér Nordictrack C 5.5

Veslařský trenažér FINNLO Aquon Pro Plus

ID: 3704

Domácí a lehce komerční využití, podsvícený barevný LCD displej, nosnost 150 kg, anatomicky tvarované sedlo, servis u vás doma, napájení přes externí síťový adaptér.

Celý popis a parametry produktu

Skladem - expedujeme zítra

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

sleva 28 %

49 990 Kč
35 990 Kč

Přidat k porovnání

Záruka a servis:

  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma

Parametry

Denní zátěž:
Sportovec (nad 120 min. denně)

Kategorie:
Veslařské trenažéry

Značka:
Finnlo

Aplikace:
Žádné

Počet programů celkem:
17

Nosnost (kg):
150

Hmotnost stroje (kg):
48

Hmotnost setrvačníku (kg):
4.5

Brzdný systém
Vzduchovo-magnetická

Regulace zátěže
Elektronická s možností programů

Pojezd sedáku
Pojezd s ložisky

Opěrky nohou (nášlapy)
Profesionální nášlapy s možností polohování

Způsob využití H/LC/C
Domácí, Lehce komerční

Programové režimy
Přednastavené profily trati, Program řízený tepem HRC, Zadání cílových hodnot, Uživatelské programy, Fitness test Recovery

Měření tepu srdce
Bezdrátové hrudním pásem

Typ displeje
LCD displej podsvětlený barevný

Komunikace se Smart phone a PC
Bez komunikace

Ostatní parametry
Uživatelské paměti

Napájení
Externí síťový adaptér

Použití dle DIN EN957
Třída HA

Manipulace se strojem
Možnost složení stroje, Přepravní kolečka

Délka stroje (cm):
249

Šířka stroje (cm):
51

Výška stroje (cm):
98

Konektivita
Nemá

Měřené hodnoty:
Čas veslování, Rychlost (km/h), Počet záběrů, Spálené kalorie, Počet záběrů za minutu, Vzdálenost, Výkon (W), Tep srdce, Signalizace překročení tepu, Zobrazení zátěže na displeji, Ruční regulace zátěže

Veslařský trenažér FINNLO Aquon Pro Plus

FINNLO AQUON PRO PLUS je profesionální veslařský trenažér určený pro domácí a lehce komerční používání. Jedná se o stroj simulující veslování a kombinuje tak perfektně silově-vytrvalostní trénink pro zlepšení kondice i redukci tuku. Veslovací pohyb je zaměřen komplexně na všechny svalové partie a zejména na zádové svaly. Tento model disponuje velice dobrou ergonomií pohybu, plynulý chod a stabilní konstrukci. 

Brzdný systém je magneticko-vzduchový a je ovládán elektronicky, regulace jde nastavit v 16 stupních (rozsah zátěže 30 - 300 W). Tento model lze ovládat pohodlně buď přímo z rukojeti nebo přímo na displeji počítače, kde máte k dispozici řadu motivačních tréninkových programů. Masivní rámová konstrukce unese váhu až do 150 kg. 

Stroj je napájen externím síťovým adaptérem.


FINNLO AQUON PRO PLUS  má invertní LCD displej a zaznamenává údaje jako jsou čas, kalorická spotřeba, tepová frekvence, vzdálenost, počet záběrů, záběry/min., čas na ujetí 500m, watty, nastavení horní hranice tepové frekvence, která se měří prostřednictvím hrudního pásu s přesností EKG. Hrudní pás není součástí dodávky, ale je možné jej dokoupit (kompatibilní s POLAR apod. na frekvenci 5 kHz).

Z programové nabídky je k dispozici celkově 17 programů a z toho 12 přednastavených profilů tratí, 1 uživatelský a 4 HRC programy, které jsou řízeny podle vaší tepové frekvence. Kromě programové nabídky jsou také k dispozici režimy jako: manuál (count up, count down), kdy pouze sledujete hodnoty, které se načítají nebo si naopak navolíte cílové hodnoty, kterých chcete dosáhnout. Stroj dále nabízí režim RACE - jde o závod, kde si nastavíte požadované tempo záběrů a délku tratě a můžete tak změřit své síly s virtuální lodí. Paměť je pro 4 uživatele (pohlaví, věk, váha, výška), díky tomu můžou být na stroji trvale zadány hodnoty až 4 veslařů. 

Pojezd sedáku je osazen ložisky, což zajištuje dlouhou životnost (výška sedátka nad zemí je 50 cm). Samotný pojezd tvoří tzv. H profil. 

Model Finnlo Aquon Pro Plus disponuje nastavitelnými nášlapy z hlediska délky chodidel tak, že jsou chodidla v přirozené pozici a vy máte ideální polohu tahu při veslování. Vzdálenost jednotlivých nášlapů je ideálních 9 cm. 

V neposlední řadě je stroj vybaven transportními kolečky pro snadnější manipulaci, má možnost složení pro úsporu místa a také díky své konstrukci disponuje vysokou nosností. Samotné složení a přesunutí je velice jednoduché a zvládne ho každý, bez použítí jakéhokoli nářadí či hrubé síly.

Veslařský nebo veslovací trenažér je dalším strojem vhodným pro domácí posilovnu. Jednak s ním můžete nabírat svalovou hmotu nebo ho také využít ke kondičnímu tréninku. Velmi dobře pomáhá s posílením zádových svalů, a proto bude oblíbeným nástrojem lidí s bolavými zády pro jejich rehabilitační cviky. 

Sestavení a zprovoznění veslařského trenažéru svépomocí vám zabere cca 2 hodiny.

Záruka a servis:

  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 14:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 12:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 08:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze