383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Veslařský trenažér NORDICTRACK RW900

  • Kód: NTEVRW15920
  • ID produktu :1785
  • Bodů: 162,63
Domácí využití, 30 programů, 2 vestavěné reproduktory, grafický dotykový displej, nosnost 130 kg, servis u vás doma, napájení přes síťový adaptér. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Využij bonus 1000Kč, v objednávce vyplň kód FIT

48 790 Kč
registrovaní: 47 330 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma

Veslařský trenažér NORDICTRACK RW900

NordicTrack RW900 je veslovací trenažér vhodný pro každého aktivního sportovce. Futuristický model RW900 patří mezi vrcholné veslařské stroje od americké značky NordicTrack. Kvalitní mechanika, špičková elektronika a šikovný tréninkový průvodce nabízí jedinečný zážitek z veslování. Tento model disponuje masivním rámem s nosností až 130 kg a odpor lze regulovat buď manuálně nebo elektronicky.

Ergonomicky tvarované sedlo a profesionální nastavitelné nášlapy nabízejí velmi komfortní a flexibilní pohyb. Ergonomická rukojeť pak pomáhá snižovat únavu paží během dlouhého tréninku. Dokonale plynulý a přirozený záběr je daný použitou vzduchovo-magnetickou brzdou, která kombinuje výhody obou těchto brzdných systémů.

Napájení vesla probíhá přes síťový adaptér.

Přehledná dotyková 22" obrazovka Smart HD zobrazuje všechny základní údaje jako jsou čas veslování, spálené kalorie, výkon, tepová frekvence apod. Obrazovku můžete různě naklánět o 180 stupňů a je nastavitelná i směrem nahoru a dolů, díky čemuž je tento veslovací stroj univerzálnější pro trénink cross fit. I při doplňkovém tréninku podle iFit trenéra mimo veslo máte tedy vždy dokonalý přehled. Počítač ukládá a zobrazuje veškeré vaše výsledky a vytváří z nich statistiky. V nabídce najdete 30 přednastavených programů pro spalování tuku a budování kondice. Maximální pohodlí při tréninku zaručuje nastavení počítače do polohy, která vám vyhovuje.

Tepová frekvence se měří bezrátově prostřednictvím bluetooth hrudního pásu. Dotyková obrazovka má přídavný hudební port. Ke stroji můžete také připojit telefon nebo jiné zařízení a přehrávat svou oblíbenou hudbu pomocí vestavěných reproduktorů

Veslovací trenažér nabízí možnost připojení k tréninkové aplikaci iFit, kterou máte na 1 rok zdarma (licence je určena pro 1 osobu). Aplikace iFit je integrovaná přímo v konzoli počítače. Tato aplikace vám umožní rozšířit si tréninkové možnosti prostřednictvím videí nebo systému GOOGLE MAPS. Díky iFit tak můžete soutěžit s vašimi přáteli a porovnávat si výsledky svých cvičení. Součástí dodávky stroje je roční FAMILY licence (pro 5 osob) na 1 rok zcela ZDARMA! Stačí se tedy jen zaregistrovat, přihlásit se na vašem trenažéru a začít cvičit!

S tréninkovou aplikací iFit budete pod vedením světových trenérů kdekoliv na světě. Doplňte svůj trénink i o desítky dalších cviků mimo veslařský stroj pod vedením zkušených trenérů. Staňte se součástí fitness komunity, která vám dopomůže dosáhnout vašich cílů a spolu s interaktivními videi se den ode dne budete přibližovat k vašim vysněným cílům.

NordicTrack RW900 kombinuje dva typy odporu a to vzduchový a magnetický, využívá tak výhod obou těchto systémů pro perfektní požitek z veslování. Vzduchová brzda lze nastavit v 10 stupních a je doplněna elektronicky řízeným magnetickým odporem s 26 úrovněmi zátěže. Profesionální nášlapy s možností nastavení podle velikosti chodidla (a se zvedací patou) jsou známé z profesionálních modelů a zvyšují efektivitu tréninku a snižují zatížení kotníků. Pro maximální stabilitu při cvičení jsou na pedálech řemínky na suchý zip pro rychlé a jednoduché zafixování chodidel. 

Inovativní skládací systém "SpaceSaver" s transportními kolečky na přední straně uvítáte ve své domácnosti především, pokud nemáte místa nazbyt. Stroj tak snadno složíte a dostanete úsporné rozměry 120 x 56 x 133 cm.

Veslováním efektivně procvičíte celé tělo. Při tréninku využívate 84 % svalů. Veslovací trenažér pomáhá budovat svalovou hmotu, zlepšuje kardiovaskulární funkce a zvyšuje výdrž. Dalším klíčovým aspektem, který je potřeba zdůraznit je to, že veslování je cvičení s minimálním zátěží vašich kloubů. Sestavení a zprovoznění veslařského trenažéru svépomocí vám zabere cca 2 hodiny.

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

19.06.2021 13:22 Denisa Černá

Vpondeli jsem objednala v utery mi objednavka prisla. Velmi spokojena

AH
18.06.2021 12:48 Adam Hovorka

Doorucuju

PP
16.06.2021 00:11 Petra Petrová

Už mám za sebou 100km na pase prvni mesic, uplne jsem tomu propadla

Všechny recenze