383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Freestrider Nordictrack FS9i
tiro 50

Veslařský trenažér TUNTURI Cardio Fit R50W

  • Kód: 18TCFR5000
  • ID produktu :1777
  • Bodů: 68,30
Domácí využití, LCD displej, nosnost 150 kg, anatomicky tvarované sedlo, servis u vás doma, napájení počítače tužkovými bateriemi (2x AA - 1,5V). Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

500 Kč SLEVA při zadání kódu: ALF

22 190 Kč
20 490 Kč
registrovaní: 19 890 Kč

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma

Veslařský trenažér TUNTURI Cardio Fit R50W

Veslovací trenažér Tunturi Cardio Fit R50W nabízí zákazníkům kombinaci kvalitní mechaniky a ergonomie rámu s nosností do 150 kg. Díky přirozené ergonomii a odporu vytvářeného vodou v nádrži je zaručen pohodlný a správný pohyb jako při opravdovém veslování na vodě. Stabilní a masivní konstrukce spolu s kvalitními komponenty prodlužuje životnost stroje i při využití těžšími osobami a předurčuje model i pro pravidelný sportovnější trénink.

Tunturi Cardio Fit R50W je veslovací trenažér určený do vašeho domácího fitness. Tento model vychází z nejnovějších poznatků a dostupných technologií na trhu, a proto vyniká především svojí skladností (viz galerie).

Veslovací trenažér nabízí odpor vytvářený vodou v nádrži, která je umístěna v zadní části vesla. Čím více vody v nádrži je, tím je zátěž větší. Maximální zatížení stroje je 150 kg.

Přehledný počítač s LCD displejem (78 x 43 mm) zobrazuje základní hodnoty jako je čas veslování, vzdálenost, počet záběrů za minutu, tepovou frekvenci, spálené kalorie. Tepovou frekvenci je možné měřit přes hrudní pás o frekvenci 5 - 5,4 kHz, který není součástí dodávky. Hrudní pás TUNTURI je možné u nás dokoupit.

Napájení displeje počítače: 2xAA baterie

Ergonomicky tvarované nášlapy jsou opatřeny protiskluzovým povrchem a popruhem na suchý zip pro maximální stabilitu nohou při veslování. Zajištění nohou je velmi důležité kvůli tomu, abyste si udrželi rovnováhu a měli maximální jistotu při veslování.

Součástí výbavy jsou transportní kolečka v zadní části stroje umožňující snadný přesun veslovacího trenažéru po místnosti a vyrovnávače nerovností podlahy pro maximální stabilitu při tréninku.

Pro větší úsporu místa je možné veslařský trenažér jednoduše složit. Stačí odjistit páku a zvednout pojezd. Zpětné rozložení je ještě jednodušší. Úsporné rozměry po složení jsou 51 x 51 x 115 cm. Sestavení a zprovoznění veslařského trenažéru svépomocí vám zabere cca 2 hodiny.

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

FB
15.04.2021 17:03 Filip Bašta

spokojenost

HS
15.04.2021 12:47 Hana Skoupá

lepší cena po registraci

09.04.2021 22:59 Miroslava Čermáková

mám dvakrát dobrou zkušenost s tímto eshopem

Všechny recenze