383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
tunturi
tunturi

Rotoped TUNTURI StarFit X100

  • Kód: 18TSFX1000
  • ID produktu :1775
  • Bodů: 16,63
Domácí použití, jednoduše složitelný, nosnost do 110 kg, magnetické brzdy, jednoduché PC s LCD displejem, napájení na tužkové baterie. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Na stroje využijte lepších cen pro registrované

5 690 Kč
4 990 Kč
registrovaní: 4 840 Kč

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Rotoped TUNTURI StarFit X100

Rotoped značky TUNTURI StarFit X100 je vybaven manuální regulací zátěže v rozmezí 8 stupňů pro variabilitu tréninku. Pro potřebné zmenšení nebo zvětšení zátěže stačí pootočit regulačním kolečkem, umístěným pod sedadlem.

Trenažér zákazníkům nabízí kvalitní mechaniku v kombinaci s ergonomii za velmi příznivou cenu jako ideální rotoped do domácího prostředí pro nenáročného zákaznika. Rámová konstrukce se da jednoduše složit a po tréninku tak můžete rotoped snadno uklidit na místo, kde nebude překážet. Sklopení je velmi jednoduchá záležitost, která nevyžaduje přítomnost dalšího člověka nebo nástroje, postačí vyndat pojistku a stroj sklopit, sedačku zasunete pomocí aretačního kolíku do nejnižší pozice. Pro snadné přemísťování je rotoped vybaven transportními kolečky. Výškově nastavitelné sedlo a madla umístěna pod ním vám umožní použití rotopedu i u pracovního stolu (před zakoupením doporučujeme ověřit výšku stolu). Vyvážený setrvačník o hmotnosti 4 kg a magnetický brzdný systém zaručují komfortní, plynulý a tichý chod. Maximálně zatížení je do hmotnosti 110 kg. Stroj je vybaven volnoběhem pro vaši bezpečnost. StarFit X100 je kompletně na ložiscích (šlapací střed, setrvačník, dopínací kladka atd.), což spolu s masivním rámem zajišťuje dlouhou životnost stroje. 

Hmotnost stroje je 15 kg. Rozměry rotopedu jsou 118 x 39 x 21 cm. Ve složeném stavu 42 x 46 x 116 cm.

Jednoduchý rotoped pro nenáročné uživatele

Počítač u tohoto modelu je vybaven jednoduchým LCD displejem, který přehledně ukazuje aktuální rychlost, čas, ujetou vzdálenost, tepovou frekvenci a spálené kalorie. Počítač je napájen pomocí tužkových baterií. Nastavení zátěže v 8 stupních se snadno ovládá manuálním kolečkem, které je umístěné na rámu pod sedadlem. Odpor je tvořen magnetem, který brzdí zátěžové kolo a vy jen jednoduše otáčite regulujícím kolečkem tak, aby zátěž odpovídala aktuálnímu požadavku na trénink.

jednoduchý počítač ukazuje základní hodnoty tréninku

Rotoped nabízí vertikální nastavení sedla. Trenažér je osazen špičkovým šlapacím středem s průmyslovými kuličkovými ložisky. Robustní šlapací střed s vyváženým setrvačníkem zaručuje dlouhodobou životnost stroje a plynulý tichý chod i při častém používání. Plastové pedály jsou vybavené fixačnimi řemínky (klipsnami) a bezpečně tak drží chodidlo na šlapačce. 

Rotoped je vybaven transportními kolečky, umožňující snadný přesun po místnosti. Sestavení a zprovoznění rotopedu svépomocí vám zabere cca 1 hodinu.

Jednoduše skladný rotoped

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

NM
02.03.2021 08:35 Nela Muchová

jsem spokojená, běžím si doma u tv, za chvíli to bude asi jediné místo, kde budu moci běhat :(

AS
26.02.2021 10:35 Anna Slavíčková

Komunikace a rychlost dodáni se smontováním

DH
21.02.2021 20:27 Dana Herclová

velmi spokojená, děkuji

Všechny recenze