383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Freestrider Nordictrack FS9i
tiro 50

Běžecký pás NORDICTRACK Incline Trainer X22i

  • Kód: NETL27719
  • ID produktu :1754
  • Bodů: 299,30
Domácí využití, nosnost stroje 135 kg, max. rychlost 22 km/h, interaktivní SMART dotykový displej, rozměr běžecké plochy: 55 x 152 cm, transportní kolečka. Celý popis
Ověřeno trenéry
Skladem ihned k odeslání

1 500 Kč SLEVA při zadání kódu: KVALITA

99 890 Kč
89 790 Kč
registrovaní: 87 090 Kč

Záruka:

  • 3 roky na stroj
  • 5 let na rám stroje

Běžecký pás NORDICTRACK Incline Trainer X22i

NORDICTRACK X22i Incline Trainer patří ke špičce produktové řady Commercial známého amerického výrobce NORDICTRACK. Běžecký trenažér je určený do domácností pro pravidelný trénink jak pro začátečníky, tak i pokročilé aktivní sportovce. Disponuje masivním rámem s nosností do 135 kg, silným motorem, kvalitní mechanikou s vyspělou elektronikou, a především také velkorysou běžeckou plochu s rozměry 55 x 152 cm s možností nastavení sklonu. Vyšší sklon běžecké plochy znamená vyšší kalorický výdej a rychlejší dosažení cílů.

Běžecký trenažér se může pochlubit kvalitním a tichým motorem s trvalým výkonem 4,0 HP (2,94 kW) a speciálním krytem s izolací pro snížení vibrací. Tichý chod pásu zaručuje i systém "WhisperQuiet" sloužící pro odhlučnění speciální dvouvrstvé běžecké kurty. 2,5" velký, vyměnitelný zadní válec snižuje tření a minimalizuje hluk stroje. Díky němu pás vydrží opravdu extrémní zatížení (nosnost až 135 kg).

Běžecký pás vyniká především svým elektronicky nastavitelným sklonem v rozsahu od -6 % do 40 % a nabízí tak možnost kvalitního běhání či velmi "ostré" chůze. Taková variabilita je u těchto strojů dost výjimečná. Rychlost je elektronicky nastavitelná až do 22 km/h. Spolu se sklonem ji můžete nastavit přes klasické tlačítka na počítači, případně přes přednastavená tlačítka.

Rozměry stroje (d x š x v): 183 x 101 x 178 cm. Sestavení běžeckého pásu svépomocí vám zabere cca 2,5 hodiny.

Počítač disponuje zcela inovativním multifunkčním dotykovým 22" LCD displejem s podsvícením. S tak velkým displejem bude dominovat oproti jakémukoliv trenažéru od jiných značek, jak z hlediska komfortu při ovládání, tak i z hlediska přehlednosti parametrů tréninku.

Grafický dotykový displej se snadno ovládá a zobrazuje všechny běžné hodnoty. Vyobrazené parametry na displeji jsou rychlost běhu, čas běhu, vzdálenost, spálené kalorie, sklon pásu a hodnotu tepové frekvence. Běžecký pás je vybaven stabilními madly s integrovanými dlaňovými senzory "CardioGrip" pro měření tepové frekvence, přesnějšího měření však dosáhneme pomocí hrudního pásu s bluetooth komunikací s přesností EKG (pás je součástí dodávky).

Programová nabídka stroje obsahuje v základu 50 programů. Vybrat si můžete programy se zaměřením na spalování kalorií, kardiotrénink, variabilní sklon nebo rychlost.

Model NordicTrack X22i Incline Trainer má integrovanou tréninkovou aplikaci iFit. Tato aplikace vám umožní rozšíření vašich běžeckých možností přes tréninková videa či systém GOOGLE MAPS. Možnost rozšíření tréninkových map, programů s profesionálními trenéry, nebo motivačními videi a stravovacími tipy! Díky této aplikaci také můžete bez problému soutěžit a porovnávat si výsledky, třeba i vašimi přáteli, kteří využívají apku iFit stejně jako vy. Licenci k aplikaci iFit si lze následně snadno dokoupit i pro další rok. 

Tréninková aplikace iFIT je přímo zabudovaná v konzoli počítače, tudíž tablet není potřeba. Roční FAMILY licence (pro 5 osob) na 1 rok je jako součástí dodávky zcela ZDARMA! Stačí se tedy pouze zaregistrovat, přihlásit se na vašem trenažéru a začít běhat! Více informací se dočtete v našem článku na blogu Jak na tréninkovou aplikaci iFIT?

Model Incline Trainer X22i disponuje praktickým držákem na tablet, kde si můžete pro maximální komfort přehrávat videa nebo zkouknout na oblíbený seriál. Tablet není součástí dodávky. Pro dokonale komfortní trénink pás nabízí další komponenty jako vestavěné ventilátory, zabudované reproduktory s možností připojení mp3 přehrávače či iPodu, držáky na lahve a další.

NordicTrack X22i Incline Trainer nabízí speciální elektronicky ovládaný náklon plochy, při kterém je možné běhat jak z kopce ve sklonu - 6 %, tak i do kopce v náklonu až do + 40 %. Při nulovém sklonu je rovná běžecká plocha ve výšce 32 cm od podlahy. Díky této variabilitě můžete při chůzi spalovat znatelně více kalorií a rychleji tak dosáhnout svých vytýčených cílů.

Trenažér NordicTrack X22i Incline Trainer je vybaven kvalitním značkovým motorem s odhlučněním a trvalým výkonem 4,0 HP (2,94 kW). Motor je zakrytý speciálním krytem s izolací pro snížení vibrací. Tento motor disponuje intuitivním systémem chlazení, který konstantně zajišťuje, aby se motor nepřehříval a byla tak zajištěná dlouhodobá životnost trenažéru i při pravidelném domácím tréninku.

Pás nabízí prostornou běžeckou plochou s rozměry 55 x 152 cm a má speciální odpružení systémem "Reflex Cushiong" , který je šetrný k vašim kloubům a zároveň poskytuje jistý a stabilní došlap. Speciální odpružení "Reflex Cushiong" tlumí otřesy až o 15 %,  tím je každý trénink na tomto trenažeru šetrný k vašim kloubům. 

Pro dokonale tichý chod je pás vybavený zesíleným krytem motoru s izolací a systémem "WhisperQuiet", který slouží pro odhlučnění speciální dvouvrstvé běžecké kurty.

Manipulaci se strojem před a po tréninku zvládne každý jedinec, a to díky zabudovaným transportním kolečkům a případné nerovnosti podlahy hravě upraví vyrovnávače nerovností podlahy na spodním rámu.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

ES
07.05.2021 10:12 Eliška Stehlková

perfektní

VL
28.04.2021 07:19 Věra Loužilová

:)

LV
25.04.2021 13:34 Ludmila Votavová

Doporučuji bez výhrad

Všechny recenze