Běžecký pás NORDICTRACK Incline Trainer X22i

ID: NETL27719

Domácí využití, nosnost stroje 135 kg, max. rychlost 22 km/h, interaktivní SMART dotykový displej, rozměr běžecké plochy: 55 x 152 cm, transportní kolečka.

Celý popis a parametry produktu

Vyprodáno

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

Výměna nevhodného dárku za poukaz do 31.1.2022

Využij v objednávce slevový kód BLACKFRIDAY
Montáž zdarma I Doprava zdarma

pro registrované 87 099 Kč

89 790 Kč

Záruka:

  • 3 roky na stroj
  • 5 let na rám stroje
Uživatelský manuál NordicTrack Commercial X22i
velikost souboru 4.14 MB
Návod na iFIT registraci
velikost souboru 383.22 kB

Parametry

Denní zátěž:
Sportovec (nad 2 hod. denně)

Značka:
Nordictrack

Aplikace
iFIT

Držák na:
Tablet, Láhev

Počet programů celkem:
50

Nosnost (kg):
135

Hmotnost stroje (kg):
186

Trvalý výkon motoru (HP):
4

Maximální výkon motoru (HP):
5

Minimální sklon pásu ( °)
-6

Maximální sklon pásu ( °)
40

Šířka běžecké plochy (cm):
55

Délka běžecké plochy (cm):
152

Odpružení běžecké plochy
Odpružení silentbloky + rámové

Způsob využití H/LC/C
Domácí

Maximální rychlost (km/h):
22

Regulace sklonu
Motorem

Pohon pásu
Motorové pásy

Programové režimy
Nastavení rychlosti příp. sklonu ručně tlačítky, Přednastavené profily trati, Zadání cílových hodnot, Uživatelské programy

Měření tepu srdce
Bezdrátové hrudním pásem

Typ displeje
Interaktivní SMART HD dotykový displej

Velikost displeje v palcích ( "):
22

Komunikace se Smart phone a PC
Bluetooth komunikace

Napájení
Síťová přípojka 230 V

Použití dle DIN EN957
Třída HA

Manipulace se strojem
Přepravní kolečka

Délka stroje (cm):
178

Šířka stroje (cm):
99

Výška stroje (cm):
184

Konektivita
Bluetooth

Měřené hodnoty
Čas běhu, Rychlost běhu, Spálené kalorie, Vzdálenost, Sklon pásu, Tep srdce

Běžecký pás NORDICTRACK Incline Trainer X22i

NORDICTRACK X22i Incline Trainer patří ke špičce produktové řady Commercial známého amerického výrobce NORDICTRACK. Běžecký trenažér je určený do domácností pro pravidelný trénink jak pro začátečníky, tak i pokročilé aktivní sportovce. Disponuje masivním rámem s nosností do 135 kg, silným motorem, kvalitní mechanikou s vyspělou elektronikou, a především také velkorysou běžeckou plochu s rozměry 55 x 152 cm s možností nastavení sklonu. Vyšší sklon běžecké plochy znamená vyšší kalorický výdej a rychlejší dosažení cílů.

Běžecký trenažér se může pochlubit kvalitním a tichým motorem s trvalým výkonem 4,0 HP (2,94 kW) a speciálním krytem s izolací pro snížení vibrací. Tichý chod pásu zaručuje i systém "WhisperQuiet" sloužící pro odhlučnění speciální dvouvrstvé běžecké kurty. 2,5" velký, vyměnitelný zadní válec snižuje tření a minimalizuje hluk stroje. Díky němu pás vydrží opravdu extrémní zatížení (nosnost až 135 kg).

Běžecký pás vyniká především svým elektronicky nastavitelným sklonem v rozsahu od -6 % do 40 % a nabízí tak možnost kvalitního běhání či velmi "ostré" chůze. Taková variabilita je u těchto strojů dost výjimečná. Rychlost je elektronicky nastavitelná až do 22 km/h. Spolu se sklonem ji můžete nastavit přes klasické tlačítka na počítači, případně přes přednastavená tlačítka.

Rozměry stroje (d x š x v): 183 x 101 x 178 cm. Sestavení běžeckého pásu svépomocí vám zabere cca 2,5 hodiny.

Počítač disponuje zcela inovativním multifunkčním dotykovým 22" LCD displejem s podsvícením. S tak velkým displejem bude dominovat oproti jakémukoliv trenažéru od jiných značek, jak z hlediska komfortu při ovládání, tak i z hlediska přehlednosti parametrů tréninku.

Grafický dotykový displej se snadno ovládá a zobrazuje všechny běžné hodnoty. Vyobrazené parametry na displeji jsou rychlost běhu, čas běhu, vzdálenost, spálené kalorie, sklon pásu a hodnotu tepové frekvence. Běžecký pás je vybaven stabilními madly s integrovanými dlaňovými senzory "CardioGrip" pro měření tepové frekvence, přesnějšího měření však dosáhneme pomocí hrudního pásu s bluetooth komunikací s přesností EKG (pás je součástí dodávky).

Programová nabídka stroje obsahuje v základu 50 programů. Vybrat si můžete programy se zaměřením na spalování kalorií, kardiotrénink, variabilní sklon nebo rychlost.

Model NordicTrack X22i Incline Trainer má integrovanou tréninkovou aplikaci iFit. Tato aplikace vám umožní rozšíření vašich běžeckých možností přes tréninková videa či systém GOOGLE MAPS. Možnost rozšíření tréninkových map, programů s profesionálními trenéry, nebo motivačními videi a stravovacími tipy! Díky této aplikaci také můžete bez problému soutěžit a porovnávat si výsledky, třeba i vašimi přáteli, kteří využívají apku iFit stejně jako vy. Licenci k aplikaci iFit si lze následně snadno dokoupit i pro další rok. 

Tréninková aplikace iFIT je přímo zabudovaná v konzoli počítače, tudíž tablet není potřeba. Roční FAMILY licence (pro 5 osob) na 1 rok je jako součástí dodávky zcela ZDARMA! Stačí se tedy pouze zaregistrovat, přihlásit se na vašem trenažéru a začít běhat! Více informací se dočtete v našem článku na blogu Jak na tréninkovou aplikaci iFIT?

Model Incline Trainer X22i disponuje praktickým držákem na tablet, kde si můžete pro maximální komfort přehrávat videa nebo zkouknout na oblíbený seriál. Tablet není součástí dodávky. Pro dokonale komfortní trénink pás nabízí další komponenty jako vestavěné ventilátory, zabudované reproduktory s možností připojení mp3 přehrávače či iPodu, držáky na lahve a další.

NordicTrack X22i Incline Trainer nabízí speciální elektronicky ovládaný náklon plochy, při kterém je možné běhat jak z kopce ve sklonu - 6 %, tak i do kopce v náklonu až do + 40 %. Při nulovém sklonu je rovná běžecká plocha ve výšce 32 cm od podlahy. Díky této variabilitě můžete při chůzi spalovat znatelně více kalorií a rychleji tak dosáhnout svých vytýčených cílů.

Trenažér NordicTrack X22i Incline Trainer je vybaven kvalitním značkovým motorem s odhlučněním a trvalým výkonem 4,0 HP (2,94 kW). Motor je zakrytý speciálním krytem s izolací pro snížení vibrací. Tento motor disponuje intuitivním systémem chlazení, který konstantně zajišťuje, aby se motor nepřehříval a byla tak zajištěná dlouhodobá životnost trenažéru i při pravidelném domácím tréninku.

Pás nabízí prostornou běžeckou plochou s rozměry 55 x 152 cm a má speciální odpružení systémem "Reflex Cushiong" , který je šetrný k vašim kloubům a zároveň poskytuje jistý a stabilní došlap. Speciální odpružení "Reflex Cushiong" tlumí otřesy až o 15 %,  tím je každý trénink na tomto trenažeru šetrný k vašim kloubům. 

Pro dokonale tichý chod je pás vybavený zesíleným krytem motoru s izolací a systémem "WhisperQuiet", který slouží pro odhlučnění speciální dvouvrstvé běžecké kurty.

Manipulaci se strojem před a po tréninku zvládne každý jedinec, a to díky zabudovaným transportním kolečkům a případné nerovnosti podlahy hravě upraví vyrovnávače nerovností podlahy na spodním rámu.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Hodnocení zákazníků

IF
Iva F.

03.12.2021 10:34

Vše v pořádku

DR
Daniel R.

03.12.2021 09:43

Se zbožím, dodáním a montáží jsem byl spokojen. Jen řeším roční bezplatný přístup do aplikace, což se mi nepodařilo a technik mi sdělil, že to lze aktivovat přes vás.

AR
Aleš R.

03.12.2021 09:35

Po zapojení vyhazoval pojistky, reklamováno a v rámci reklamace opraveno. Od té doby běží bez problémů, spokojenost

Všechny recenze