383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Běžecký pás TUNTURI Fitrun 50i

  • Kód: 17TFRN5000
  • ID produktu :1749
  • Bodů: 83,30
Domácí použití, nosnost do 125 kg, max. rychlost 16 km/hod, PC se 44 programy, transportní kolečka. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Využij slevu 500Kč a v objednávce použij kód ALF

24 990 Kč
registrovaní: 24 240 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Běžecký pás TUNTURI FitRun 50i

Tunturi Fitrun 50i je kvalitní běžecký pás od světového výrobce domácích trenažérů, jejichž výrobky jsou maximálně ergonomické s velmi kvlitní mechanikou. Pás disponuje kvalitním a velmi tichým motorem s trvalým výkonem 1,47 kW (2 HP) a vysokým záběrovým momentem. Motor je opatřen velkým krytem s izolací pro snížení vibrací při běhu. Elektronicky nastavitelná rychlost do 16 km/h a sklon běžecké plochy až do 12 % odkrokovaný po 1 % jistě uspokojí nejednoho uživatele.

Masivní rám trenažéru, s nosností stroje až 125 kg, zaručuje jeho dlouhou životnost při pravidelných trénincích v domácím prostředí. Běžecká plocha má velkorysé rozměry 45 x 129 cm (šířka x délka), bude tak vhodná pro univerzální použití pro drobnější i vyšší postavy. Systém odpružení "T-Flex" dobře pohlcuje vertikální nárazy na desku a zaručují maximální komfort běhání a šetrnost k vašim kloubům. Běžecká deska má tloušťku 18 mm a tloušťka běžecké kutry je 1,4 mm.

Běhací trenažér pro domácí použití

Svůj trénink na běžeckém trenažéru Tunturi Fitrun 40i budete mít pod kontrolou pomocí tréninkového počítače s přehledným barevným LCD 5" displejem. Na displeji vidíte zobrazované hodnoty jako čas tréninku, uběhnutou vzdálenost, rychlost vašeho běhu, sklon pásu, spotřeba kalorií, měření tepové frekvence apod.

Trenažér nabízí 44 programů s 36 přednastavěnými běžeckymi tratěmi zaměřených na zvyšování kondice nebo spalování tuku, to bude záležet na dosažené tepové frekvenci. Dále 3 HRC programy, který automaticky nastavuje zátěž pro udržení zvolené tepové frekvence během tréninku nebo možnost manuálního ovládaní nebo Bodymass režim. Stroj disponuje USB portem a Bluetooth zařízením pro propojení tréninkových aplikaci FitShow, Anyrun, iConsole+. Aplikace Kinomap můžete spustit na tabletu nebo chytrém telefonu, která bude prostřednictvím optického senzoru snímat váš pohyb při běhání. Bezpečnostní klíč je nedílnou součástí těchto trenažéru. Zaručuje zastavení motoru v případě jakékoliv nehody nebo zaškobrtnuti.

Tablet neni součásti balení. Součástí pásu je i praktický držák na tablet. Pás má také 2x držák na lahev s vodou. Sestavení běžeckého pásu svépomocí vám zabere cca 2,5 hodiny.

Displej počítače ukazuje všechny naměřené hodnoty během tréninku

Běžecký pás je vybaven zabudovanými dotykovými senzory (hand pulsy) pro měření tepové frekvence. Přesněji lze puls měřit přes bezdrátový hrudní pás o frekvenci 5,4 kHZ s přesností EKG, který není součástí dodávky, ale doporučujeme si ho zakoupit. K dostání samozřejmě u nás na e-shopu. Pro potřebu rychlého ovládání trenažeru jsou na PC umístěné "horká tlačítka", kterými snadno upravite rychlost nebo sklon dle momentální potřeby jedním stiskem. 

Značkový motor s odhlučněním má intuitivní systém chlazení, který konstantně zajišťuje, aby se motor nepřehříval a bylo tak možné trenažér používat dlouhodobě při pravidelném domácím tréninku. Pro uskladnění lze stroj složit do úsporné vertikální polohy. Nemusíte se tak bát, že by vám stroj zabíral moc místa v případě, kdy zrovna neběháte. Pro jednoduché přemisťování po místnosti je pás vybaven pojízdnými kolečky a vyrovnávač nerovnosti. 

Odpružená plocha pro zdraví vašich kloubů

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

19.06.2021 13:22 Denisa Černá

Vpondeli jsem objednala v utery mi objednavka prisla. Velmi spokojena

AH
18.06.2021 12:48 Adam Hovorka

Doorucuju

PP
16.06.2021 00:11 Petra Petrová

Už mám za sebou 100km na pase prvni mesic, uplne jsem tomu propadla

Všechny recenze