383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Freestrider Nordictrack FS9i
tiro 50

Běžecký pás NORDICTRACK Incline Trainer X32i

  • Kód: NETL32719
  • ID produktu :1709
  • Bodů: 369,30
Lehce komerční využití/náročné domácí využití, nosnost stroje 136 kg, 3 vestavěné ventilátory, max. rychlost 22 km/h, interaktivní grafický dotykový displej, transportní kolečka, napájení přes externí síťový adaptér. Celý popis
Ověřeno trenéry
Skladem ihned k odeslání (Poslední 1 kus)

2 000 Kč SLEVA při zadání kódu: TOP

121 090 Kč
110 790 Kč
registrovaní: 107 470 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma

Běžecký pás NORDICTRACK Incline Trainer X32i

Nordictrack Incline Trainer X32i je běžecký pás pro náročné uživatele. Patří k vrcholným modelům značky NordicTrack a je vhodný jak pro začínající běžce, tak i ty nejnáročnější uživatele v domácím prostředí či dokonce lehce komerčním prostředí jako jsou wellness, hotely, posilovny apod. Tento špičkový běžecký trenažér nabízí hlavně neuvěřitelný rozsah elektronicky nastavitelného sklonu od - 6 % do + 40 %, interaktivní 32" dotykový displej HD, 50 přednastavených programů, aplikaci iFit na 1 rok zdarma, měření tepu prostřednictvím hrudního pásu přes bluetooth (součástí).

Předností běžeckého pásu je masivní rám s nosností do 136 kg, silný motor s trvalým výkonem 3,13 kW (4,25 HP), ale také prostorná běžecká plocha s rozměry 56 x 165 cm. To vše zaručuje maximální komfort při běhání a jistotu dlouhodobé spokojenosti při pravidelném používání.

Interaktivní a extrémně velký 32" dotykový displej poskytuje až 50 tréninkových programů. Displej zobrazuje veškeré hodnoty důležité pro váš trénink jako jsou např. rychlost běhu, sklon pásu, uběhnutá vzdálenost, čas, spálené kalorie, tepová frekvence atd. Dokonalý zážitek z každého tréninku vám zajistí aplikace iFit, kterou máte na 1 rok zdarma. Díky aplikaci iFit budete mít trénink neustále pod kontrolou a své hodnoty můžete sdílet a porovnávat s vašimi přáteli nebo s nimi dokonce soutěžit.

Aplikace iFit vám pomáhá i s pravidelností běhání a se správným pohybem díky tréninkům sestaveným od profesionálních trenérů. a zároveň vám rozšíří tréninkové možnosti přes tréninková videa nebo mapy. Tréninková aplikace iFIT je přímo zabudovaná v konzoli počítače (tablet nebude potřeba). Součástí dodávky je roční FAMILY licence (pro 5 osob) na 1 rok úplně ZDARMA!

Stačí se tedy pouze zaregistrovat, přihlásit se na vašem trenažéru a začít běhat! S tréninkovou aplikací iFit budete pod vedením světových trenérů kdekoliv na planetě. Stanete se součástí komunity fitness, která vám pomůžete dosáhnout vašich cílů a spolu s interaktivními videi se den ode dne budete zlepšovat a přibližovat se tak k vašim vysněným cílům.

Díky sklonu běžeckého pásu si můžete užít sprinty do kopců nebo klasické běhání. Nicméně tento stroj nabízí mnohem víc, a to při použití madel "SLED GRIPS" pro tzv. tlačení saní (viz foto), jako při tréninku crossfitu či "PUSH BAR" pro klasické odtačování s cílem vybudovat maximální sílu a dynamiku v těle. Dodejte vašemu běhu nový rozměr a trénujte jako profíci!

Oceníte určitě i možnost poslechu hudby přes dva 3" digitálně zesílené reproduktory, bluetooth připojení pro využívání tréninkové aplikace iFit a zabudované ventilátory pro osvěžení při tréninku.

Měření tepové frekvence probíhá prostřednictvím hrudního bluetooth pásu, který je součástí dodávky. Sestavení běžeckého pásu svépomocí vám zabere cca 2,5 hodiny.

Běžecký pás NORDICTRACK Incline Trainer Commercial X32i disponuje elektronicky ovládaným sklonem, při kterém je možné běhat jak z kopce (až do - 6 %) tak do kopce (až do + 40 %).

Sklon se reguluje jednoduše manuálně přes tlačítka, příp. prostřednictvím přednastavených tréninkových programů. S větším rozsahem stoupání budete při chůzi spalovat znatelně více a rychleji tak dosáhnete svých cílů.

NORDICTRACK Incline Trainer X32i je vybaven kvalitním značkovým motorem s odhlučněním s maximálním výkonem 5,9 HP (4,34 kW). Trvalý výkon je 4,25 HP (3,13 kW). Motor stroje je opatřen speciálním krytem s izolací pro snížení vibrací při běhu.

Tento motor má intuitivní systém chlazení, který konstantně zajišťuje, aby se motor nepřehříval a byla tak zajištěna dlouhodobá životnost pásu i při pravidelném a dlouhoudobém domácím tréninku.

Prostorná běžecká plocha o rozměru 56 x 165 cm má speciální odpružení "Reflex Cushioning", díky kterému je běh maximálně šetrný k vašim kloubům a poskytuje stabilní bezpečný došlap. Díky systému odpružení tak můžete pravidelně běhat náročné trasy každý den bez toho, aniž byste měli obavy o své zdraví.Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

ES
07.05.2021 10:12 Eliška Stehlková

perfektní

VL
28.04.2021 07:19 Věra Loužilová

:)

LV
25.04.2021 13:34 Ludmila Votavová

Doporučuji bez výhrad

Všechny recenze