383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Rotoped HOUSEFIT TIRO 70 B

  • Kód: HB-8311HPM
  • ID produktu :1700
  • Bodů: 36,63
Domácí využití, nosnost 150 kg, hmotnost stroje 38 kg, napájení přes externí síťový adaptér, barevný podsvícený LCD displej, bez komunikace, transportní kolečka. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Využij slevu 500Kč a v objednávce použij kód ALF

10 990 Kč
registrovaní: 10 660 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám stroje
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma

Rotoped HOUSEFIT TIRO 70 B

Rotoped HOUSEFIT TIRO 70 B řadíme mezi rotopedy s kvalitní mechanikou a skvělou ergonomií rámu, kterou doma ocení každý náročnější zákazník. Konstrukce a rozměry rámu zaručují pohodlné a správné sezení lidem s malou (150 cm) i vyšší postavou do výšky až 190 cm. Rotoped poskytuje dostatečný rozsah pro horizontální i vertikální nastavení a sklon sedla. Těžký kalibrovaný setrvačník o hmotnosti 9 kg umožňuje bezproblémový a plynulý trénink osobám do hmotnosti 150 kg. Komfortní, plynulý a zcela tichý chod zajišťuje moderní magnetická brzda ovládaná manuálně otočným regulátorem (1-16 programů) dopínaným řemenem. Rotoped má bezpečnostní volnoběh. 

Rotoped Housefit TIRO 70 B je vybaven přehledným a snadno ovladatelným barevně podsvíceným LCD displejem se snadným ovládáním. Zobrazuje běžné hodnoty jako je čas, aktuální rychlost, ujetou vzdálenost, frekvenci otáček (RPM), spálené kalorie a zátěž na displeji stroje. Na displeji si můžete předvolit požadované hodnoty. Model disponuje 12 přednastavenými programy a 3 HRC programy + manuální režim.

Měření tepové frekvence probíhá pomocí integrovaných dlaňových senzorů v rukojetích (hand pulsy). Počítač je vybaven systémem RECOVERY,  který umí vyhodnotit v tzv. zklidňovací fázi po cvičení váš fyzický stav, měřený v závislosti na rychlosti poklesu tepové frekvence bezprostředně po dokončení tréninku. Pro přesnější a dlouhodobé měření tepové frekvence je vhodnější využít integrovaný přijímač a propojit rotoped bezdrátově hrudním pásem o frekvenci 5kHz s přesností EKG. Hrudní pás je možné u nás dokoupit samostatně. 

Tento model je vybaven praktickým držákem na tablet, který ale nelze nijak propojit s trenažérem. Tablet můžete využívat pro sledování filmů, poslech hudby nebo tréninkovou aplikaci KINOMAP, kterou nemusíte propojit s rotopedem, ale přesto bude snímat váš pohyb během tréninku. Tablet není součástí dodávky stroje. Sestavení a zprovoznění rotopedu svépomocí vám zabere cca 1 hodinu.

Sedlo rotopedu lze horizontálně i vertikálně nastavit včetně jeho sklonu. Výškově lze nastavit sedlo v 10 polohách. Díky tomuto nastavení si na rotopedu zacvičí pohodlně každý s rozdílnou výškou, aniž by při šlapání trpěly kolena nebo záda. Profesionální šlapací střed je osazen kuličkovými ložisky a klikami na kónický čtyřhran, což zaručí dlouhou životnost stroje a plynulost jeho chodu. Pedály jsou opatřeny řemínky, které drží nohu bezpečně na šlapačce. Závit šlapačky má průměr standardních 14 mm a lze je tedy vyměnit za cyklistické.

Součástí výbavy trenažéru jsou také transportní kolečka a vyrovnávače nerovnosti podlahy pro maximální stabilitu při šlapání a snadnou manipulaci v prostoru.

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám stroje
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

19.06.2021 13:22 Denisa Černá

Vpondeli jsem objednala v utery mi objednavka prisla. Velmi spokojena

AH
18.06.2021 12:48 Adam Hovorka

Doorucuju

PP
16.06.2021 00:11 Petra Petrová

Už mám za sebou 100km na pase prvni mesic, uplne jsem tomu propadla

Všechny recenze