383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Eliptický trenažér FINNLO FLY RX9

  • Kód: 3222
  • ID produktu :1691
  • Bodů: 233,30
Domácí využití, nosnost 150 kg, 16 variant programů, magnetická brzda, systém setrvačníku 12 kg, TFT Push & Turn displej, bluetooth komunikace, napájení přes externí síťový adaptér. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Využijte 1500Kč SLEVU, v objednávce napište kód; kvalita
Doprava naší dodávkou včetně montáže technikem je ZDARMA

69 990 Kč
registrovaní: 67 890 Kč

Záruka:

  • 3 roky na stroj

Eliptický trenažér FINNLO FLY RX9

Eliptical FINNLO FLY RX9 patří mezi eliptické trenažéry se setrvačníkem v přední části, které jsou určeny do domácího prostředí. Je vhodný jak pro kondiční trénink a redukci hmotnosti, tak pro účely získání fyzické kondice. FINNLO FLY RY9 vyniká především svými minimálními nároky na prostor oproti klasickým eliptickým trenažérům.

Masivní rámová konstrukce s vysokou nosností (až do 150 kg) s inovativním designem a špičkovou ergonomií zaručuje spokojenost i pro ty nejnáročnější uživatele, kteří chtějí budovat kondici nebo spalovat tuk. Kvalitní mechanika a všechny kloubní spoje jsou osazeny průmyslovými ložisky pro dlouhodobou životnost stroje, dále disponuje kalibrovaným těžkým setrvačníkovým systémem o hmotnosti 12 kg. 

Multi úchopová madla jsou vyrobena z pohodlného potu odolného materiálu. Ten zaručuje plynulý chod a magnetický brzdný systém je řízen elektronicky prostřednictvím programů či tlačítek. Odpor šlapání je řízen elektronicky v 16 stupních (rozsah: 30 - 400 W). Krok je dlouhý v nastavitelném rozsahu (2 varianty) od 45 - 55 cm. Nášlapné pedály mají protiskluzový povrch pro vaši maximální stabilitu. Díky propracované ergonomii a tvaru kroku vyhovuje stroj drobným i vyšším postavám.

Stabilní nášlapy jsou opatřeny protiskluzovým povrchem a zajistí tak maximální stabilitu při tréninku. Sestavení a zprovoznění elipticalu svépomocí vám zabere cca 2 hodiny.

Pro přehlednost nabízí přehledný grafický dotykový TFT Push & Turn displej, který vyobrazuje 5+1 stálých hodnot pro plnou kontrolu tréninku. Displej vyobrazuje všechny základní hodnoty jako je čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie a tepovou frekvenci. Počítač disponuje jak možností manuálního nastavení zátěže, při kterém jednoduše tlačítky +/- volíte požadovanou zátěž, tak i automatickými přednastavenými programy, díky kterým trenažér sám reguluje zátěž podle zvoleného profilu trati nebo vašeho srdečního tepu.

Dohromady dipsponuje computer řadou programů - 12 přednastavených, 4 HRC programů, režim manuál, recovery atd. + má stroj 4 uživatelské paměti. Součástí je také USB port pro nabíjení tabletu či telefonu. Tep je snímán přes dlaňové měřiče (tzv. hand pulsy), případně pro komfortní měření tepu je zabudován přijímač na bezdrátové měření hrudním pásem o frekvenci 5 kHz. Hrudní pás není součástí nabídky, ale je možné si jej dokoupit.

K čemu je dobrý hrudní pás a jak jej správně používat?

HRC program - řízený dle tepové frekvence, v závislosti na parametrech cvičence se automaticky během jízdy reguluje zátěž pro udržení požadovaného pulsu ve vybrané zóně.

RECOVERY režim - určí vaši aktuální fyzickou kondici vyhodnocením rychlosti poklesu tepové frekvence bezprostředně po skončení tréninku

Napájení elipticalu probíhá je přes síťový adaptér.

Trenažér FINNLO FLY RX9 disponuje nastavitelnou délkou kroku v rozsahu 45-55 cm ve 2 stupních nastavení, což je revoluční výhoda oproti jiným trenažérům do domácího prostředí, kde každý člen domácnosti bude vyžadovat své individuální nastavení pohybové ergonomie při svém tréninku. Další výhodou je samozřejmě i možnost využívat různé styly trénování a to při kratší variantě využívat pohyb tzv. stepperu či při delší variantě simuluje spíše běh či běžkování.

Rozestup pedálů je optimálních 10 cm. Stejná intenzita, stejná spotřeba kalorií a naprosto šetrný k vašim kloubům! Součástí zabudované programové nabídky je i řada praktických aplikací jako je Youtube, Netflix, Spotify, Chrome, iRoute a Kinomap. Můžete tak vašim tréninkům dodat značné zpestření a díky přehlednému dotykovému displeji sledovat oblíbené seriály, videa nebo trénovat podle tréninkových aplikací kdekoliv vás napadne!

Pro zpestření vašeho tréninku můžete eliptical využívat i se známou tréninkovou aplikaci KINOMAP, se kterou bude každý trénink zábavnější. Můžete jednoduše spustit aplikaci na vašem tabletu či smartphonu, která bude prostřednictvím optického senzoru snímat váš pohyb při běhání. Aplikaci Kinomap si můžete stáhnout jak pro Android na Google Play, tak i pro Apple v Apple Store.

FINNLO FLY RX9 nabízí dva způsoby měření tepové frekvence, svůj trénink tam budete mít vždy pod kontrolou. Nejpřesnějšího měření dosáhnete pomocí hrudního pásu s frekvencí 5 kHz, díky integrovanému přijímači stačí jen nasadit pás přes hrudník a během několika vteřin vidíte hodnotu svého tepu přímo na displeji stroje.

Lidem, kterým stačí orientační přeměření tepu, jsou určené integrované dotykové senzory tzv. hand pulse, na které jednoduše přiložíte ruce a po chvilce se váš tep zobrazí na displeji stroje. Součástí výbavy je i držák na láhev s vodou, abyste se mohli kdykoliv osvěžit při tréninku. Trenažér disponuje transportními kolečky a vyrovnávači nerovnosti podlahy pro lepší manipulaci v prostoru a maximální stabilitu při tréninku.

Záruka:

  • 3 roky na stroj

Video ukázka cvičení na elipticalu FINNLO FLY RX9:


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

LG
08.07.2021 17:32 Leona Gregorová

1*

JD
05.07.2021 14:01 Jan Dubský

supr vše

19.06.2021 13:22 Denisa Černá

Vpondeli jsem objednala v utery mi objednavka prisla. Velmi spokojena

Všechny recenze