383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Běžecký pás PRO-FORM Performance 600i

  • Kód: PETL80819
  • ID produktu :1677
  • Bodů: 122,63
Domácí využití, nosnost trenažéru 125 kg, vestavěné reproduktory pro připojení MP3/iPodu, max. rychlost 20 km/h, transportní kolečka, možnost složení, napájení síťovou přípojkou 230 V. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Využij bonus 1000Kč, v objednávce vyplň kód FIT
Doprava naší dodávkou + montáž technikem je ZDARMA

36 790 Kč
registrovaní: 35 690 Kč

Záruka:

  • 3 roky na kompletní stroj
  • 5 let na rám stroje

Běžecký pás PRO-FORM Performance 600i

Běžecký pás PRO-FORM Performance 600i patří mezi běžecké trenažéry známého amerického výrobce domácích trenažérů PRO-FORM. Pás je vybaven kvalitním a tichým motorem s trvalým výkonem 2,02 kW (2,75 HP). Motor má velký kryt s izolací pro snížení vibrací. Dále nabízí 3 vestavěné ventilátory "CoolAir" s manuální regulací pro komfortnější běh. 

Trenažér dále nabízí zabudované reproduktory pro připojení MP3 nebo iPodu. Maximální rychlost je 20 km/h. 

Běžecká plocha má celkové rozměry 152 x 51 cm. Odpružení běžecké plochy speciálním systémem ProShox™ Cushioning. Trenažér je napájen přes síťovou přípojku 230 V/50 Hz.

Pás má nosnost 125 kg.

Běhání se stává stále populárnějším. A kdo jednou propadne vyplaveným endorfinům po odběhnutých kilometrech, chce zažívat tento pocit opakovaně. Už jen těch běžeckých závodů je jak hub po dešti. Jednou je to noční běh, podruhé zas půlmaratón, jindy rodinný běh nebo běh pro dobročinné účely. A co takhle možnost běhu a chůze z pohodlí domova, za jakéhokoliv počasí a v jakoukoliv denní dobu? Běžecké pásy nebo také jestli chcete trenažéry, vám tento požadavek dokonale vyplní.

PRO-FORM Performance 600i nabízí přehledný LED displej, který zobrazuje hodnoty jako sklon pásu, rychlost, spálené kalorie, tepová frekvence atd. V programové nabídce najdeme celkem 22 programů. Konkrétně si můžete vybrat z 11 programů zaměřených vytrvalost, případně zvolit některý z 11 programů na fyzičku. 

Součástí je držák na tablet i držák na lahev s vodou. Kromě toho máte možnost si dokoupit licenci k aplikaci iFit, kterou je možné spárovat přes bluetooth a připojit k vašemu tabletu a rozšířit si tak vaši programovou nabídku. 

Snímání tepové frekvence probíhá přes dlaňové snímače "CardioGrip", přesnějšího měření dosáhnete pomocí bezdrátového hrudního pásu s přesností EKG. Hrudní pás není součástí dodávky, ale je možné si jej samostatně u nás dokoupit.

Tablet není součástí dodávky.

PRO-FORM Performance 600i nabízí i připojení k tréninkové aplikaci iFit, ke které si u nás můžete dokoupit licenci. Tato aplikace je součástí programové nabídky pro rozšíření vašich tréninkových možností přes systém GOOGLE MAPS.

Dostanete tak možnost rozšíření tréninkových map, programů s profesionálními trenéry, nebo motivačními videi a stravovacími tipy! Díky této aplikaci tak můžete bezproblému soutěžit a porovnávat si výsledky třeba i vašimi přáteli, kteří využívají iFit app.

Více se dočtete v našem článku O tréninkové aplikaci iFIT. Licence je určena pouze pro 1 osobu.

Model PRO-FORM Performance 600i má elektronicky ovládaný náklon, při kterém je možné běhat do kopce v náklonu do +12%. Efektivní elektromagnetický stejnosměrný motor s maximálním výkonem 3,5 HP a trvalým výkonem 2,75 HP (koňská síla), což je srovnatelný výkon komerčních pásů a je odolný i do velmi náročného domácího, či lehce komerčního provozu.Tento model disponuje speciálním odpružením "ProShox", které snižuje dopad chodidla až o 15 % a pomáhá šetiřit vaše klouby. Pás je vybaven 4 tlumiči, které dosahují maximálního efektu ohledně odpružení.

Dále stroj disponuje transportními kolečky pro snadnější manipulaci v prostoru a možnost složení systémem "SpacerSaver" pro větší úsporu místa.

Video ukázka běhátka PRO-FORM Performance 600i:


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

LG
08.07.2021 17:32 Leona Gregorová

1*

JD
05.07.2021 14:01 Jan Dubský

supr vše

19.06.2021 13:22 Denisa Černá

Vpondeli jsem objednala v utery mi objednavka prisla. Velmi spokojena

Všechny recenze