383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Rotoped HOUSEFIT TIRO 50 W

  • Kód: HB-8311HP
  • ID produktu :1667
  • Bodů: 29,97
Domácí využití, nosnost 150 kg, hmotnost stroje 39 kg, napájení přes tužkové baterie, LCD displej, bez komunikace, transportní kolečka. Celý popis
Ověřeno trenéry
Expeduji 24.06.

Využij slevu 500Kč a v objednávce použij kód ALF

8 990 Kč
registrovaní: 8 720 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám stroje
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma

Rotoped HOUSEFIT TIRO 50 W

Rotoped HOUSEFIT TIRO 50 W řadíme mezi rotopedy se skvělou mechanikou a vynikající ergonomií rámu, kterou ocení každý náročný zákazník. Konstrukce a rozměry rámu zaručují pohodlné a správné sezení lidem s malou (150 cm) i vyšší postavou do výšky až 190 cm. Rotoped poskytuje dostatečný rozsah pro horizontální i vertikální nastavení a sklon sedla. Těžký setrvačník o hmotnosti 9 kg umožňuje bezproblémový a plynulý trénink osobám do hmotnosti 150 kg. Komfortní, plynulý a zcela tichý chod zajišťuje moderní magnetická brzda ovládaná manuálně otočným regulátorem (rozsah 1-8) dopínaným řemenem. Rotoped má bezpečnostní volnoběh. 

Rotoped Housefit TIRO 50 W je vybaven přehledným a snadno ovladatelným LCD displejem se snadným ovládáním. Zobrazuje běžné hodnoty jako je čas, aktuální rychlost, ujetou vzdálenost, frekvenci otáček (RPM), spálené kalorie a zátěž na displeji stroje. Tento model je vybaven praktickým držákem na tablet, který ale nelze nijak propojit s trenažérem. Tablet můžete využívat pro sledování filmů, poslech hudby nebo tréninkovou aplikaci KINOMAP, kterou nemusíte propojit s rotopedem, ale přesto bude snímat váš pohyb během tréninku. Tablet není součástí dodávky stroje.

Měření tepové frekvence probíhá pomocí integrovaných dlaňových senzorů v rukojetích (hand pulsy). Počítač je vybaven systémem RECOVERY,  který umí vyhodnotit v tzv. zklidňovací fázi po cvičení váš fyzický stav, měřený v závislosti na rychlosti poklesu tepové frekvence bezprostředně po dokončení tréninku.

Sedlo rotopedu lze horizontálně i vertikálně nastavit včetně jeho sklonu. Díky tomuto nastavení si na rotopedu zacvičí pohodlně každý s rozdílnou výškou, aniž by při šlapání trpěly kolena nebo záda. Profesionální šlapací střed je osazen kuličkovými ložisky a klikami na kónický čtyřhran, což zaručí dlouhou životnost stroje a plynulost jeho chodu. Pedály jsou opatřeny řemínky, které drží nohu bezpečně na šlapačce. Závit šlapky má průměr 14 mm

Součástí výbavy trenažéru jsou také transportní kolečka a vyrovnávače nerovnosti podlahy pro maximální stabilitu při šlapání a snadnou manipulaci v prostoru.

Sestavení a zprovoznění rotopedu svépomocí vám zabere cca 1 hodinu.

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám stroje
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

19.06.2021 13:22 Denisa Černá

Vpondeli jsem objednala v utery mi objednavka prisla. Velmi spokojena

AH
18.06.2021 12:48 Adam Hovorka

Doorucuju

PP
16.06.2021 00:11 Petra Petrová

Už mám za sebou 100km na pase prvni mesic, uplne jsem tomu propadla

Všechny recenze