383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Cyklotrenažér HAMMER Speed Racer S

  • Kód: 4859
  • ID produktu :1664
  • Bodů: 91,63
Cyklotrenažer s manuálně ovládaným brzdným systémem, LCD displej, Bluetooth, nastavitelné sedlo i řídítka, nosnost 130 kg. Celý popis
Ověřeno trenéry
Skladem ihned k odeslání

Červencová sleva 500Kč, v objednávce použij kód ALF

27 490 Kč
registrovaní: 26 665 Kč

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj pro domácí prostředí.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Cyklotrenažér HAMMER Speed Racer S

Cyklotrenažér HAMMER Speed Racer S je moderní inovativní trenažér určený jak pro začátečníky, tak i pokročilé cyklisty, který dokonale simuluje závodní kolo. Masivní silnostěnný rám ze značkové oceli, kvalitní komponenty a precizní zpracování jsou zárukou dlouhé životnosti cyklotrenažérů. Cyklotrenažér svou konstrukcí dokonale simuluje klasické silniční kolo, široký rozsah individuálního nastavení sedla i řidítek zaručuje komfort i dokonalou pohybovou ergonomii drobným i vyšším postavám.

Nosnost cyklotrenažéru je 130 kg.

Konzole počítače s LCD displejem zobrazuje kompletní tréninková data jako jsou čas tréninku, ujetá vzdálenost, rychlost, spálené kalorie, tepová frekvence apod. Počítač má integrovaný přijímač na snímání tepové frekvence přes hrudní pás s frekvencí 5 kHz a s přesností EKG a komfortním měřením tepu. Pás není součástí dodávky, ale můžete si jej samozřejmě u nás samostatně dokoupit. Počítač je napájen pomocí tužkových baterií. HRC prográm, který je součástí programové nabídky nefunguje jako regulace odporu, ale vyšle zvukové upozornění při překročení nastávené tepové frekvence a tím dá pokyn, abyste snížili zátěž.

Bluetooth zařízení umožní propojení s tréninkovými aplikacemi jako Kinomap, iConsole+ nebo BitGym. S použitím aplikace můžete sledovat krajinu nebo ujetou vzdálenost na mapě. 

Manuálně ovládaný magnetický brzdný systém je snadno ovladatelný pomocí páky, a to v 8 stupníchKalibrovaný těžký a stabilní setrvačník o hmotnosti 20 kg bez volnoběhu, převodový řemen s dopínací kladkou a průmyslová ložiska na všech rotačních částech stroje zaručují plynulý chod i při šlapání "ve stoje". Trenažér je vhodný pro různě velké postavy v rozpětí od 155 do 200 cm

Nabízí možnost nastavení řidítek i sedla ve vodorovném a horizontálním směru včetně sklonu sedla. Cyklotrenažér tak poskytuje dokonalý zážitek a maximální pohodlí při tréninku. Pohodlná víceúchopová řidítka s loketní opěrkou mají neoprenový povrch pro maximum pohodlí při tréninku. Optimální polohu si tedy najde opravdu úplně každý a vy tak nemusíte mít obavy z nekomfortní jízdy ani po dlouhotrvajícím a pravidelném tréninku.

Pedály jsou profesionální cyklistické s nastavitelnými popruhy. Součástí stroje jsou transportní kolečka pro jednoduchou manipulaci a vyrovnávače nerovnosti podlahy.

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj pro domácí prostředí.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

LG
08.07.2021 17:32 Leona Gregorová

1*

JD
05.07.2021 14:01 Jan Dubský

supr vše

19.06.2021 13:22 Denisa Černá

Vpondeli jsem objednala v utery mi objednavka prisla. Velmi spokojena

Všechny recenze