383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Běžecký pás FINNLO Performance

  • Kód: 3513
  • ID produktu :1642
  • Bodů: 289,97
Domácí i lehce komerční použití, nosnost 160 kg, max rychlost 22 km/hod, sklon nastavitelný do 15 %, transportní kolečka, možnost sklopení. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Využijte 1500Kč SLEVU, v objednávce napište kód; kvalita
Doprava naší dodávkou včetně montáže technikem je ZDARMA

86 990 Kč
registrovaní: 84 380 Kč

Záruka a servis:

  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Běžecký pás FINNLO Performance

Finnlo Performance je kvalitní běžecký pás od světového výrobce kvalitních běžeckých trenažérů, jejichž produkty jsou maximálně ergonomické s velmi kvalitní mechanikou. Pás je osazen kvalitním a velmi tichým motorem s trvalým výkonem 2,5 kW (3,5 HP) a vysokým záběrovým momentem. Motor je opatřen velkým krytem s izolací pro snížení vibrací při běhu. Elektronicky nastavitelná rychlost do 22 km/h a sklon pásu do maxima 15 % se dokonalé přizpůsobí jak běžci začátečníkovi, tak i zapálenému profesionálovi a každému poskytne čirou radost z běhu.

Masivní rám trenažéru, s nosností stroje až 160 kg, zaručuje jeho dlouhou životnost při pravidelných trénincích v domácím prostředí. Běžecká plocha má velkorysé rozměry 52 x 152 cm (šířka x délka), a je tak vhodná pro univerzální použití pro drobnější i vyšší postavy. Kurtna běžeckého pasu má protiskluzový povrch, běh tak bude maximálně bezpečný a osmibodové odpružení bude šetřit vaše klouby.

Svůj trénink na běžeckém trenažéru FINNLO Performance budete mít pod kontrolou pomocí tréninkového počítače s přehledným dotykovým 10,1 " displejem. Na displeji vidíte zobrazované hodnoty vašeho tréninku jako čas, uběhnutá vzdálenost, rychlost vašeho běhu, sklon pásu, spotřeba kalorií, měření tepové frekvence apod.

Trenažér nabízí celkem 10 programů pro variabilitu tréninku. 3x HRC program pro trénování v nastavěné hranici tepové frekvence. Rychlost můžete krokovat pomocí tlačítek plus mínus nebo s už přednastavenými horkými klávesami. Pro větší pohodli jsou regulační tlačítka i na madlech trenažeru. Bezpečnostní klíč je nedílnou součástí trenažéru. Zaručuje zastavení motoru v případě jakékoliv nehody nebo zaškobrtnuti.

Běžecký pás je vybaven zabudovanými dotykovými senzory (hand pulsy) pro měření tepové frekvence. Stačí položit dlaně na madla a po chvíli uvidíte výsledek na displeji PC. Lepší je však použit bezdrátový hrudní pás o frekvenci 5 kHz, který měří s přesností EKG. Tepovka je velmi důležitá pro vhodné nastavení tréninku na míru např. s programem HRC. Počítačová konzole disponuje držákem na tblet, USB konektorem, integrovanými reproduktory. 

Multimediální balíček a operační systém Android umožní sdílet tréninkové pokroky prostřednictvím Facebooku, Instagramu, Youtube apod. Nebo si trénink zpestřite s Netflixem nebo Spotify. 

Pro uskladnění lze stroj složit do úsporné vertikální polohy. Nemusíte se tak bát, že by vám stroj zabíral moc místa v případě, kdy zrovna neběháte. Pro jednoduché přemisťování po místnosti je pás vybaven pojízdnými kolečky a pro stabilitu vyrovnávač nerovnosti. Dva praktické držáky na lahev je samozřejmostí. 

Záruka a servis:

  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

RF
29.07.2021 23:49 Romana Filipová

U mne vše v pořádku, dobrá cena

EG
27.07.2021 23:58 Eva Gregorová

Spokojenost

MT
27.07.2021 08:21 Markéta Tondrová

dávám jedničku z hvězdičkou, doporučuji se před objednávkou registrovat, sníží se cena o 3%, což byla v mém případě sleva skoro tisíc korun

Všechny recenze