383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Freestrider Nordictrack FS9i
tiro 50

Cyklotrenažér TUNTURI Fitrace 30

 • Kód: 17TFRA3000
 • ID produktu :1632
 • Bodů: 39,63
Domácí použití, nosnost 135 kg, mechanická brzda, jednoduché PC s LCD displejem, držák na lahev, transportní kolečka. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

500 Kč SLEVA při zadání kódu: ALF

12 990 Kč
11 890 Kč
registrovaní: 11 535 Kč

Záruka a servis:

 • 5 let na rám trenažéru.
 • 2 roky záruka na kompletní stroj pro domácí prostředí.
 • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.
 • Pozáruční servis a garantovaná dostupnost náhradních dílů 10 let po uplynutí záruky.

Cyklotrenažér TUNTURI Fitrace 30

Cyklotrenažér TUNTURI Fitrace 30 je moderní inovativní trenažér určený jak pro začátečníky, tak i pokročilé cyklisty. Jde o model z prestižní řady známého finského výrobce TUNTURI. Masivní silnostěnný rám ze značkové oceli, kvalitní komponenty a precizní zpracování jsou zárukou dlouhé životnosti cyklotrenažérů. Cyklo stroj uspokojí i náročné cyklisty a vhodný je např. i pro intenzivní trénink nebo přípravu aktivního závodního cyklisty. Cyklotrenažér svou konstrukcí dokonale simuluje klasické silniční kolo, široký rozsah individuálního nastavení sedla i řidítek zaručuje komfort i dokonalou pohybovou ergonomii drobným i vyšším postavám.

Nosnost cyklotrenažéru je 135 kg.

Konzole počítače s jednoduchým LCD displejem zobrazuje kompletní tréninková data jako jsou čas tréninku, ujetá vzdálenost, rychlost, spálené kalorie, apod. Počítač je napájen pomocí tužkových baterii. Manuálně ovládaný přítlačný brzdný systém je snadno ovladatelný otočným regulátorem umístěným pod řídítkyKalibrovaný těžký a stabilní setrvačník o hmotnosti 22kg bez volnoběhu, převodový řemen s dopínací kladkou a průmyslová ložiska na všech rotačních částech stroje zaručují plynulý chod i při šlapání "ve stoje". Součástí výbavy je i mechanická třecí bezpečnostní brzda pro možnost okamžitého zastavení setrvačníku. 

Cyklotrenažer nabízí možnost výškového nastavení řidítek a vodorovného a horizontálního nastavení sedla včetně jeho sklonu. Cyklotrenažér tak poskytuje dokonalý zážitek a maximální pohodlí při tréninku. Pohodlná víceúchopová řidítka s neoprenovým povrchem jsou nastavitelná pouze svisle. Optimální polohu si tedy najde opravdu úplně každý a vy tak nemusíte mít obavy z nekomfortní jízdy ani po dlouhotrvajícím a pravidelném tréninku.

TUNTURI Fitrace 30 je osazen standardními prvky výbavy, můžete na něj tedy snadno namontovat vlastní sedlo na které jste zvyklí.  Součásti stroje je i praktický držák na lahev s občerstvením, transportní kolečka pro jednoduchou manipulaci a vyrovnávače nerovnosti podlahy.

Záruka a servis:

 • 5 let na rám trenažéru.
 • 2 roky záruka na kompletní stroj pro domácí prostředí.
 • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.
 • Pozáruční servis a garantovaná dostupnost náhradních dílů 10 let po uplynutí záruky.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

ES
07.05.2021 10:12 Eliška Stehlková

perfektní

VL
28.04.2021 07:19 Věra Loužilová

:)

LV
25.04.2021 13:34 Ludmila Votavová

Doporučuji bez výhrad

Všechny recenze