383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Posilovací věž FINNLO MAXIMUM Autark 10.0

  • Kód: 3658
  • ID produktu :1625
  • Bodů: 433,30
Domácí a lehce komerční použití, nosnost 150 kg, celkové závaží 160 kg, vše na jednom místě, samostatná posilovací lavice. Celý popis
Ověřeno trenéry
Skladem ihned k odeslání (Poslední 1 kus)

Doporučujeme si nechat stroj odborně smontovat naším technikem.

129 990 Kč
registrovaní: 126 090 Kč

Záruka a servis:

  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Posilovací věž FINNLO MAXIMUM Autark 10.0

FINNLO MAXIMUM Autark 10.0 posilovací věž je od světově uznávaného výrobce fitness strojů, a to nejen pro domácí, ale i komerční využití. Posilovací stroj nabízí pohodlný trénink s dokonalým procvičením svalů celého těla, díky čemuž docílíte vysněné postavy. Komplexnost stroje vychází z jeho konstrukce, která nabízí nespočet stanovišť jako je hrazda s několika možnostmi úchopů, multipressový stojan s olympijskou osou, nastavitelná kladka pro trénink zad, paží nebo prsních svalů a množství posilovacích adaptérů pro maximální požitek z tréninku. Jedná se o velmi robustní posilovací nástroj, který vydrží maximální zatížení i v lehce komerčním prostředí. 

Sestavení a zprovoznění posilovací věže svépomocí vám zabere cca 5 hodin.

Multifunkční stroj pro posílení celého těla 

Masivní rám posilovacího trenažéru z robustní ocelové konstrukce, s nosností stroje až 150 kg a použitá kuličková ložiska pro plynulý a tichý chod zaručují jeho dlouhou životnost při pravidelném používání doma i v menších fitness klubech. Celková hmotnost závaží je 160 kg rozložená ve dvou blocích do jednotlivých cihliček o váze 5 kg. Všechna lanka vedoucí k posilovacím cihličkám jsou opatřené odolným povrchem, což taktéž přispívá k celkové odolnosti stroje. Pojezdová část závaží je opatřena krytem pro bezpečnost každého cvičence. Finnlo Maximum Autark 10.0 v sobě zahrnuje samostatnou posilovací lavici s nosností až 300 kg a jednoduše nastavitelnou opěrkou zad, kterou lze přizpůsobit vašim tréninkovým zvyklostem (stupně nastavení: 0 °, 15 °, 30 °, 45 °, 60 °, 80 °, -15 °). Lavice disponuje transportními kolečky a rukojetí pro velmi snadnou manipulaci po posilovně.

 Množství adaptérů pro jednotlivé svalové partie

Velmi rozsáhlé příslušenství tohoto trenažéru vám zajistí kompletní trénink všech svalových partií na jednom místě. Jedná se o olympijskou činku (průměr osy multipressu musí být 30 mm, případně 50 mm s adaptéry), která nabízí 13 pozic umístění. Výborný pomocník pro cvičení bez sparring partnera. Lat bar, curl bar (s integrovaným držákem) a nožní opěrky pro lepší uchopení při cvičení břišních svalů. Ty si lze procvičit i pomocí přednožování na sklopných loketních opěrkách.

Ruční kladky pro cvičení soupaž i jednotlivě

Protisměrné kladky jsou samostatně nastavitelné, a to až do 32 pozic. Lze je využívat dohromady nebo zvlášť při různorodých cvicích, jako je rozpažování, zanožování s kotníkovým adaptérem, posilování ramen apod. Hrazda na shyby vám pomůže s posílením zad, ramenou i paží. Všechny úchopové prvky jsou opatřené protiskluzovým povrchem pro pohodlné a bezpečné cvičení, díky dokonalé přilnavosti. 

Záruka a servis:

  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

PK
02.08.2021 21:21 Petr Kovář

kladně hodnotím zákaznickou linku, rychlost a že v případě poruchy nemusím posílat pás zpět, ale přijede technik k nám domu

RF
29.07.2021 23:49 Romana Filipová

U mne vše v pořádku, dobrá cena

EG
27.07.2021 23:58 Eva Gregorová

Spokojenost

Všechny recenze