383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Běžecký pás PRO-FORM Performance 400i

  • Kód: PETL59819
  • ID produktu :1619
  • Bodů: 105,97
Domácí využití, nosnost trenažéru 125 kg, vestavěné reproduktory pro připojení MP3, max. rychlost 18 km/h, transportní kolečka, napájení síťovou přípojkou 230 V. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Využij bonus 1000Kč, v objednávce vyplň kód FIT
Doprava naší dodávkou + montáž technikem je ZDARMA

31 790 Kč
registrovaní: 30 840 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma

Běžecký pás PRO-FORM Performance 400i

PRO-FORM Performance 400i je ideální běžecký trenažér určený do domácností pro pravidelný trénink začínajícího sportovce. Nabízí masivní rám s nosností do 125 kg a kvalitní tichý motor Mach Z™ s trvalým výkonem 2,5 HP. Silný motor má větší kryt s izolací pro snížení vibrací při běhu. Prostorná běžecká plocha s příjemnými rozměry 46 x 127 cm a s kvalitním odpružením běžecké plochy je tvořena speciálním systémem ProShox™ Cushioning. To vše zaručuje maximální komfort při běhání a jistotu dlouhodobé spokojenosti při pravidelném používání. Elektronicky nastavitelný sklon do 10 %, či rychlost do 18 km/h můžete nastavit přes klasické tlačítka na počítači, případně přes přednastavená tlačítka. Trenažér je napájen přes síťovou přípojnku 230 V / 50 Hz.

PROFORM Performance 400i nabízí přehledný 7” Smart HD Touchscreen" displej, který zobrazuje hodnoty jako například sklon, rychlost, spálené kalorie, tepová frekvence atd. Z programové nabídky nabízí řadu přednastavených programů pro spalování kalorií a budování fyzické kondice. Kromě toho máte u tohoto modelu možnost využívat tréninkovou aplikaci iFit na rok ZDARMA, která je zabudovaná přímo v počítači trenažéru.

Model PROFORM Performance 400i poskytuje využívání tréninkové aplikace iFit, která je u tohoto trenažéru na rok ZDARMA, a v případě zájmu si ji můžete prodloužit. Tato aplikace vám umožní rozšířit vaše tréninkové možností přes systém GOOGLE MAPS. Aplikace iFIT je přímo zabudovaná v konzoli počítače, takže tablet potřebovat nebudete. Dostanete tak možnost rozšíření tréninkových map, programů s profesionálními trenéry, nebo motivačními videi a stravovacími tipy! Díky této aplikaci tak můžete bezproblému soutěžit třeba i vašimi přáteli, kteří využívají iFit aplikaci a porovnávat si výsledky svých tréninků. Licence je určena pouze pro 1 osobu.

S tréninkovou aplikací iFit budete pod vedením světových trenérů kdekoliv na světě. Staňte se součástí komunity fitness, která vám pomůžete dosáhnout vašich cílů.

Snímání tepové frekvence probíhá přes dlaňové snímače "CardioGrip", případně pro přesnější měření využijete bezdrátový hrudní BLUETOOTH pás s přesností EKG (hrudní pás není součástí dodávky, ale je možné si jej samostatně u nás přikoupit).

Součástí tohoto modelu je držák na tablet pro sledování filmů, k poslechu hudby, případně používání již zmíněné tréninkové aplikace iFIT. Tablet nelze u tohoto trenažéru připojit přes bluetooth ke stroji.

Tablet není součástí dodávky. Sestavení běžeckého pásu svépomocí vám zabere cca 2,5 hodiny.

Model PROFORM Performace 400i nabízí prostornou běžeckou plochu o rozměrech 46 x 127 cm s patentovaným odpružením ProShox™ Cushioning. Tyto patentované tlumiče nárazů minimalizují dopad na běžeckou plochu, takže při chůzi, joggingu nebo běhu budou vaše klouby minimálně zatěžované. Při menším namáhání nohou, kotníků, kolen a zad si budete moci užít pravidelný a dloudobý trénink. 

Po běžecké ploše tohoto pásu se můžete pohybovat rychlostí až 18 km/h a snadno si rychlost nastavíte přes systém Digital QuickSpeed® Control. Motor Mach Z™ s vámi poběží stovky a stovky kilometrů. Tichý, silný a odolný se nepřehřívá ani při nejtěžších trénincích. Tento motor, skvělý pro náročné použití, je vyroben z vysoce kvalitních odolných součástek. Užijte si hladký, plynulý a tichý chod pásu. 

Síla motoru ucítíte při každém běhání. Motor SMART zvládne díky trvalému výkonu 2,5 HP a výbornému chlazení i neustálé změny sklonu a rychlosti během vašeho tréninku.

Model PROFORM Performance 400i nabízí samozřejmě možnost sklopení běžecké plochy do svislé polohy a to díky patentovanému systému skládání SpaceSaver® Design. Manipulace je velice snadná, zvládne ji bez problému každý a díky ní ušetříte polovinu prostoru, když zrovna neběháte. Spolu s transportními kolečky tak nebudete mít problém trenažér přemístit kamkoliv potřebujete.

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

PK
02.08.2021 21:21 Petr Kovář

kladně hodnotím zákaznickou linku, rychlost a že v případě poruchy nemusím posílat pás zpět, ale přijede technik k nám domu

RF
29.07.2021 23:49 Romana Filipová

U mne vše v pořádku, dobrá cena

EG
27.07.2021 23:58 Eva Gregorová

Spokojenost

Všechny recenze