Běžecký pás PRO-FORM Performance 400i

ID: PETL59819

Domácí využití, nosnost trenažéru 125 kg, vestavěné reproduktory pro připojení MP3, max. rychlost 18 km/h, transportní kolečka, napájení síťovou přípojkou 230 V.

Celý popis a parametry produktu

Vyprodáno

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

Výměna nevhodného dárku za poukaz do 31.1.2022

DNES navíc využij v objednávce slevový kód BLACKFRIDAY

Doprava a cena montáže | Servis

pro registrované 30 839 Kč

31 790 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma
Uživatelský manuál PROFORM Performance 400i v AJ
velikost souboru 1.39 MB
Návod na iFIT registraci
velikost souboru 383.22 kB
Programy běžeckého pásu PROFORM Performance 400i
velikost souboru 3.44 MB

Parametry

Denní zátěž:
Pokročilý (30 min. až 2 hod. denně)

Značka:
PRO-FORM

Aplikace
iFIT

Držák na:
Láhev, Tablet

Nosnost (kg):
125

Hmotnost stroje (kg):
90

Trvalý výkon motoru (HP):
2.5

Maximální výkon motoru (HP):
3

Minimální sklon pásu ( °)
0

Maximální sklon pásu ( °)
10

Šířka běžecké plochy (cm):
46

Délka běžecké plochy (cm):
127

Odpružení běžecké plochy
Odpružení gumovými silentbloky

Způsob využití H/LC/C
Domácí

Maximální rychlost (km/h):
18

Regulace sklonu
Motorem

Pohon pásu
Motorové pásy

Programové režimy
Nastavení rychlosti příp. sklonu ručně tlačítky, Přednastavené profily trati, Zadání cílových hodnot, Uživatelské programy

Měření tepu srdce
Dlaňové senzory (hand-pulse), Bezdrátové hrudním pásem

Typ displeje
Grafický dotykový displej

Velikost displeje v palcích ( "):
7

Komunikace se Smart phone a PC
Bluetooth komunikace

Napájení
Síťová přípojka 230 V

Použití dle DIN EN957
Třída HA

Manipulace se strojem
Možnost sklopení pásu, Přepravní kolečka

Délka stroje (cm):
167

Šířka stroje (cm):
83

Výška stroje (cm):
143

Konektivita
Bluetooth

Měřené hodnoty
Čas běhu, Rychlost běhu, Spálené kalorie, Vzdálenost, Tep srdce, Sklon pásu

Běžecký pás PRO-FORM Performance 400i

PRO-FORM Performance 400i je ideální běžecký trenažér určený do domácností pro pravidelný trénink začínajícího sportovce. Nabízí masivní rám s nosností do 125 kg a kvalitní tichý motor Mach Z™ s trvalým výkonem 2,5 HP. Silný motor má větší kryt s izolací pro snížení vibrací při běhu. Prostorná běžecká plocha s příjemnými rozměry 46 x 127 cm a s kvalitním odpružením běžecké plochy je tvořena speciálním systémem ProShox™ Cushioning. To vše zaručuje maximální komfort při běhání a jistotu dlouhodobé spokojenosti při pravidelném používání. Elektronicky nastavitelný sklon do 10 %, či rychlost do 18 km/h můžete nastavit přes klasické tlačítka na počítači, případně přes přednastavená tlačítka. Trenažér je napájen přes síťovou přípojnku 230 V / 50 Hz.

PROFORM Performance 400i nabízí přehledný 7” Smart HD Touchscreen" displej, který zobrazuje hodnoty jako například sklon, rychlost, spálené kalorie, tepová frekvence atd. Z programové nabídky nabízí řadu přednastavených programů pro spalování kalorií a budování fyzické kondice. Kromě toho máte u tohoto modelu možnost využívat tréninkovou aplikaci iFit na rok ZDARMA, která je zabudovaná přímo v počítači trenažéru.

Model PROFORM Performance 400i poskytuje využívání tréninkové aplikace iFit, která je u tohoto trenažéru na rok ZDARMA, a v případě zájmu si ji můžete prodloužit. Tato aplikace vám umožní rozšířit vaše tréninkové možností přes systém GOOGLE MAPS. Aplikace iFIT je přímo zabudovaná v konzoli počítače, takže tablet potřebovat nebudete. Dostanete tak možnost rozšíření tréninkových map, programů s profesionálními trenéry, nebo motivačními videi a stravovacími tipy! Díky této aplikaci tak můžete bezproblému soutěžit třeba i vašimi přáteli, kteří využívají iFit aplikaci a porovnávat si výsledky svých tréninků. Licence je určena pouze pro 1 osobu.

S tréninkovou aplikací iFit budete pod vedením světových trenérů kdekoliv na světě. Staňte se součástí komunity fitness, která vám pomůžete dosáhnout vašich cílů.

Snímání tepové frekvence probíhá přes dlaňové snímače "CardioGrip", případně pro přesnější měření využijete bezdrátový hrudní BLUETOOTH pás s přesností EKG (hrudní pás není součástí dodávky, ale je možné si jej samostatně u nás přikoupit).

Součástí tohoto modelu je držák na tablet pro sledování filmů, k poslechu hudby, případně používání již zmíněné tréninkové aplikace iFIT. Tablet nelze u tohoto trenažéru připojit přes bluetooth ke stroji.

Tablet není součástí dodávky. Sestavení běžeckého pásu svépomocí vám zabere cca 2,5 hodiny.

Model PROFORM Performace 400i nabízí prostornou běžeckou plochu o rozměrech 46 x 127 cm s patentovaným odpružením ProShox™ Cushioning. Tyto patentované tlumiče nárazů minimalizují dopad na běžeckou plochu, takže při chůzi, joggingu nebo běhu budou vaše klouby minimálně zatěžované. Při menším namáhání nohou, kotníků, kolen a zad si budete moci užít pravidelný a dloudobý trénink. 

Po běžecké ploše tohoto pásu se můžete pohybovat rychlostí až 18 km/h a snadno si rychlost nastavíte přes systém Digital QuickSpeed® Control. Motor Mach Z™ s vámi poběží stovky a stovky kilometrů. Tichý, silný a odolný se nepřehřívá ani při nejtěžších trénincích. Tento motor, skvělý pro náročné použití, je vyroben z vysoce kvalitních odolných součástek. Užijte si hladký, plynulý a tichý chod pásu. 

Síla motoru ucítíte při každém běhání. Motor SMART zvládne díky trvalému výkonu 2,5 HP a výbornému chlazení i neustálé změny sklonu a rychlosti během vašeho tréninku.

Model PROFORM Performance 400i nabízí samozřejmě možnost sklopení běžecké plochy do svislé polohy a to díky patentovanému systému skládání SpaceSaver® Design. Manipulace je velice snadná, zvládne ji bez problému každý a díky ní ušetříte polovinu prostoru, když zrovna neběháte. Spolu s transportními kolečky tak nebudete mít problém trenažér přemístit kamkoliv potřebujete.

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Hodnocení zákazníků

SD
Soňa D.

27.11.2021 13:34

Skvělá komunikace Do dvou dnů mi přišla krabice se strojem Vše v pořádku

JH
Jaroslav H.

25.11.2021 21:43

oceňuji rychlost dodání

EP
Eva P.

25.11.2021 18:01

Cena a montáž k produktu zdarma

Všechny recenze