383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Běžecký pás PRO-FORM Performance 375i

  • Kód: PETL68719
  • ID produktu :1617
  • Bodů: 72,63
Domácí použití, nosnost 125 kg, 20 programů, Bluetooth, reproduktory, možnost složení, transportní kolečka. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Červencová sleva 500Kč, v objednávce použij kód ALF

21 790 Kč
registrovaní: 21 140 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Běžecký pás PRO-FORM Performance 375i

PRO-FORM Performance 375i je kvalitní běžecký pás od světového výrobce špičkových běžeckých trenažérů, jejichž produkty jsou maximálně ergonomické s velmi kvalitní mechanikou. Pás je osazen kvalitním a velmi tichým motorem s trvalým výkonem 1,47 kW (2,0 HP) a vysokým záběrovým momentem. Motor je opatřen velkým krytem s izolací pro snížení vibrací při běhu. Elektronicky nastavitelná rychlost do 18 km/h, sklon běžecké plochy s maximem 10 %. Běžecký trenažer se tak dokonalé přizpůsobí jak běžci začátečníkovi, tak i zapálenému profesionálovi.

Masivní rám trenažéru, s nosností stroje až 125 kg, zaručuje jeho dlouhou životnost při pravidelných trénincích v domácím prostředí. Běžecká plocha má velkorysé rozměry 46 x 127 cm (šířka x délka), a je tak vhodná pro univerzální použití pro drobnější i vyšší postavy. Kurtna běžeckého pasu má protiskluzový povrch, běh tak bude maximálně bezpečný a odpružení "ProShox" bude šetřit vaše klouby.

Svůj trénink na běžeckém trenažéru PRO-FORM Performance 375i budete mít pod kontrolou pomocí tréninkového počítače s přehledným 5" LCD displejem. Na displeji vidíte zobrazované hodnoty vašeho tréninku jako čas, uběhnutá vzdálenost, rychlost vašeho běhu, sklon pásu, spotřeba kalorií, měření tepové frekvence apod. Součásti PC jsou reproduktory a Bluetooth zařízení.

Trenažér nabízí 20 programů s přednastavěnými běžeckými tratěmi. Rychlost i sklon můžete krokovat pomocí tlačítek plus mínus nebo už s přednastavenými horkými klávesami. Bezpečnostní klíč je nedílnou součástí trenažéru. Zaručuje zastavení motoru v případě jakékoliv nehody nebo zaškobrtnuti.

Model PRO-FORM Performance 375i má integrovanou tréninkovou aplikaci iFit. Tato aplikace vám umožní rozšíření vašich běžeckých možností přes tréninková videa či systém GOOGLE MAPS. Možnost rozšíření tréninkových map, programů s profesionálními trenéry, nebo motivačními videi a stravovacími tipy! Díky této aplikaci také můžete bez problému soutěžit a porovnávat si výsledky, třeba i vašimi přáteli, kteří využívají apku iFit stejně jako vy. Licenci k aplikaci iFit si lze snadno dokoupit. Tréninková aplikace iFIT je přímo zabudovaná v konzoli počítače, tudíž tablet není potřeba. 

Běžecký pás je vybaven zabudovanými dotykovými senzory (hand pulsy) pro měření tepové frekvence. Stačí položit dlaně na madla a po chvíli uvidíte výsledek na displeji PC. 

Pro uskladnění lze stroj složit do úsporné vertikální polohy díky systému "SpaceSaver". Nemusíte se tak bát, že by vám stroj zabíral moc místa v případě, kdy zrovna neběháte. Pro jednoduché přemisťování po místnosti je pás vybaven pojízdnými kolečky a pro stabilitu vyrovnávač nerovnosti. Dále je trenažér vybaven 2x držákem na lahev a držákem tabletu.

Záruka a servis:

  • 5 let na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

RF
29.07.2021 23:49 Romana Filipová

U mne vše v pořádku, dobrá cena

EG
27.07.2021 23:58 Eva Gregorová

Spokojenost

MT
27.07.2021 08:21 Markéta Tondrová

dávám jedničku z hvězdičkou, doporučuji se před objednávkou registrovat, sníží se cena o 3%, což byla v mém případě sleva skoro tisíc korun

Všechny recenze