383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Běžecký pás TUNTURI PLATINUM 3.0 PRO New

  • Kód: 18PTTR1000
  • ID produktu :1602
  • Bodů: 449,97
Domácí i lehce komerční použití, nosnost 165 kg, USB konektor, 28 programů, držák tabletu a na lahev, transportní kolečka. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Doporučujeme si nechat stroj odborně smontovat naším technikem.

134 990 Kč
registrovaní: 130 940 Kč

Záruka a servis:

  • Doživotní záruka na motor a rám.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Běžecký pás TUNTURI PLATINUM 3.0 PRO New

Tunturi PLATINUM 3.0 PRO New je kvalitní běžecký pás od renomovaného světového výrobce domácích trenažérů. Pás disponuje kvalitním, tichým a výkonným AC motorem s trvalým výkonem 3,0 HP (2,21 kW) a vysokým záběrovým momentem. Motor je opatřen velkým krytem s izolací pro snížení vibrací při běhu. Elektronicky nastavitelná rychlost do 20 km/h a sklon běžecké plochy až do 15 % jistě uspokojí i náročné běžce a pomůže vám s tréninkem za nepříznivého počasí. Rychlost i sklon běžecké plochy lze nastavovat buď krokově nebo pomocí tlačítek s předvolenou hodnotou.

Masivní rám trenažéru, s nosností stroje až 165 kg, zaručuje jeho dlouhou životnost při pravidelném používání v domácím fitness, ale i v lehce komerčním prostředí. Běžecká plocha má velkorysé rozměry 56 x 153 cm (šířka x délka), bude tak vhodná pro univerzální použití pro menší i vyšší postavy. Systém odpružení "T-Flex" dobře pohlcuje vertikální nárazy na desku a zaručují maximální komfort běhání a šetrnost k vašim kloubům. Běžecká deska disponuje tloušťkou 25 mm a běžecká kurta je 2,2 mm tlustá a má na sobě speciální vrstvu filmu, která zachovává minimální tření. 

Svůj trénink na běžeckém trenažéru Tunturi PLATINUM 3.0 PRO New budete mít pod kontrolou pomocí tréninkového počítače s přehledným LCD displejem o rozměru 7". Na displeji vidíte zobrazované hodnoty jako čas tréninku, uběhnutou vzdálenost, rychlost vašeho běhu, sklon pásu, spotřeba kalorií, měření tepové frekvence apod. 

Trenažér nabízí 28 programů, z toho 10 přednastavených profilů trati, 10x uživatelský program, režim HRC a další. Bezpečnostní klíč je nedílnou součástí těchto trenažéru. Zaručuje zastavení motoru v případě jakékoliv nehody nebo zaškobrtnuti. Držák na tablet umožní jednoduché sledování oblíbeného filmu nebo pořadu během tréninku a USB konektor zajistí jeho včasné nabiti. Tablet není v obsahu balení. Pás má 2x držák na lahev s vodou.

Běžecký pás je vybaven zabudovanými dotykovými senzory (hand pulsy) pro měření tepové frekvence. Přesněji lze puls měřit přes bezdrátový hrudní pás o frekvenci 5,4 kHZ s přesností EKG, který není součástí dodávky, ale doporučujeme si ho zakoupit. K dostání samozřejmě u nás na e-shopu. 

Značkový motor s odhlučněním má intuitivní systém chlazení, který konstantně zajišťuje, aby se motor nepřehříval a bylo tak možné trenažér používat dlouhodobě pro pravidelný domácí trénink. Vyrovnávače nerovnosti zajistí stabilní postoj stroje při tréninku i na ne zcela rovném povrchu. Pro jednoduché přemisťování po místnosti je pás vybaven pojízdnými kolečky.

Sestavení běžeckého pásu svépomocí vám zabere cca 2,5 hodiny.

Záruka a servis:

  • Doživotní záruka na motor a rám.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

PK
02.08.2021 21:21 Petr Kovář

kladně hodnotím zákaznickou linku, rychlost a že v případě poruchy nemusím posílat pás zpět, ale přijede technik k nám domu

RF
29.07.2021 23:49 Romana Filipová

U mne vše v pořádku, dobrá cena

EG
27.07.2021 23:58 Eva Gregorová

Spokojenost

Všechny recenze