383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Freestrider Nordictrack FS9i
tiro 50

Veslařský trenažér TUNTURI R85W Dual Rail Endurance

  • Kód: 18TRW85000
  • ID produktu :1600
  • Bodů: 103,30
Domácí i komerční využití, LCD displej, nosnost 135 kg, anatomicky tvarované sedlo, servis u vás doma, napájení počítače tužkovými bateriemi (2x AA - 1,5V). Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

1 000 Kč SLEVA při zadání kódu: FIT

32 490 Kč
30 990 Kč
registrovaní: 30 060 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma

Veslařský trenažér TUNTURI R85W Dual Rail Endurance

Veslovací trenažér TUNTURI R85W nabízí zákazníkům kombinaci kvalitní mechaniky a přirozenou ergonomie rámu s nosností do 135 kg. Díky maximálně přirozené ergonomii a odporu vytvářené vodou v nádrži je zaručen pohodlný a správný pohyb, jako při opravdovém veslování v přírodě! Nádrž je umístěna v přední části vesla. Čím více vody v nádrži máme, tím větší odpor vytváří.

Při veslování zapojujete všechny svalové partie, jako jsou nohy, ruce, záda, prsa a břicho. Naprosto zásadní je správná technika, kterou si musíte osvojit pravidelným veslováním. Doporučujeme zhlédnout video v galerii fotek. U veslování posilujete rovnoměrně všechny svalové skupiny.

Stabilní a masivní konstrukce TUNTURI R85W spolu s kvalitními komponenty prodlužuje životnost stroje i při využití těžšími osobami a předurčuje model i pro pravidelný sportovnější trénink.

Veslovací stroj TUNTURI R85W patří do nejvyšší řady kardio značky Tunturi s názvem Endurance. Tento model vychází z nejnovějších poznatků a dostupných technologií na trhu a je určen jak do domácností, tak do profesionálních prostředí jako jsou hotelová fitcentera, wellness apod. 

Veslovací trenažér TUNTURI R85W nabízí LCD displej (50x80 mm) a zobrazuje základní hodnoty jako je čas veslování, ujetá vzdálenost, počet záběrů za minutu, spálené kalorie, tepovou frekvenci atd.

Z programové nabídky nabízí dohromady 8 tréninkových programů a z toho manuální režim, 3 intervalové a programy se zaměřením na spálené kalorie, vzdálenost, puls, čas apod.

Měření tepové frekvence probíhá přes hrudní pás. Pás umožňuje měření tepové frekvence s přesností EKG a není součástí dodávky zboží. Hrudní pás je možné u nás samozřejmě dokoupit.

Napájení displeje počítače: 2xAA baterie

Anatomicky tvarované sedlo je osazeno průmyslovými kuličkovými ložisky. Pro komfortní a plynulou jízdu je zasazeno v "double" zdvojené pojezdové liště pro dokonalou stabilitu a dlouhou životnost.

Kvalitní zapouzdřená ložiska, která jsou osazena v pojezdové části, zajišťují plynulý a naprosto bezhlučný a bezúdržbový chod

TUNTURI R85W disponuje profesionálními nášlapy se zvedací patou a možností nastavení jednotlivých nášlapů podle délky chodidel tak, aby byly chodidla v přirozené pozici a vy jste tak měli ideální pozici při tahu u veslování.

Pomocí nastavitelných řemínků na suchý zip zafixujete chodidla na nastavitelných nášlapech pro vaši maximální stabilitu a pohodlnost při tréninku na veslovacím trenažéru!

Součástí výbavy trenažéru jsou také transportní kolečka v přední části stroje umožňující snadný přesun veslovacího trenažéru po místnosti. Dále jsou součástí stroje i vyrovnávače nerovnosti pro maximální stabilitu při tréninku. 

Sestavení a zprovoznění veslařského trenažéru svépomocí vám zabere cca 2 hodiny.

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma
S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

ES
07.05.2021 10:12 Eliška Stehlková

perfektní

VL
28.04.2021 07:19 Věra Loužilová

:)

LV
25.04.2021 13:34 Ludmila Votavová

Doporučuji bez výhrad

Všechny recenze