383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Freestrider Nordictrack FS9i
tiro 50

Posilovací věž HAMMER FERRUM TX3

 • Kód: 9035
 • ID produktu :160
 • Bodů: 102,63
Domácí využití, nosnost věže 120 kg, nastavitelný kopač, rozměr po složení: 235 x 110 x 200 cm. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

1 000 Kč SLEVA při zadání kódu: FIT

32 890 Kč
30 790 Kč
registrovaní: 29 870 Kč

Záruka:

 • 2 roky

Posilovací věž HAMMER FERRUM TX3

Multifunkční věž HAMMER FERRUM TX3 řadíme díky důmyslné konstrukci a doplňkům k profesionálním strojům. Cvičení na této posilovací věži doma si opravdu užijete. Posilovací věže Ferrum se vyznačují perfektní ergonomií a moderním designem

HAMMER FERRUM TX3 patří do už třetí genarace řady Hammer Ferrum a svým charakterem je zařízení určeno ke kondičnímu cvičení v domácí prostředí. Na věži procvičíte všechny svalové skupiny - věž je vybavena adaptérem leg-press, lavicí pro extenzi a systémem vertikálně posuvných kladek.

Velmi pěkné barevné provedení, které neruší váš byt či domácí posilovnu. Ferrum posilovací věže se vyznačují perfektní ergonomií a moderním designem. U modelu TX3 najdete extra velký leg press, boční kladky otočitelné o 160 stupňů a také novou horní tvarovanou tyč pro latissimus a bicepsová cvičení.

Věž dokáže díky zpřevodování na jednotlivé adaptéry vyvinout maximální zátěž až 80 kg, sada závaží je složená z 13 zátěžových bloků po 4,5 kg + 1,5 kg základní trn (celkem 60 kg). 

Sestavení a zprovoznění posilovací věže svépomocí vám zabere cca 5 hodin.

Hammer Ferrum TX3 vám umožní dosáhnout těchto cílů:

Muži: široký a svalnatý trup do písmene V
Ženy: pevná záda

Muži: silná a definovaná ramena
Ženy: pevná ramena

Muži: svalnaté paže
Ženy: pevné/definované paže

Muži: Svalnaté nohy
Ženy: pevné/definované nohy

Ploché břišní svaly

Efektivní silový trénink – cílené tvarování nohou a lýtek. Více než 50 cviků na profesionální úrovni. Jednotlivá stanoviště jsou dokonale promyšlená tak, abyste na co nejmenším prostoru procvičili co nejvíce svalových partií řadou cviků.

Stanoviště horní kladky s různými možnostmi úchytu pro všechny stahovací cviky na záda a komplexní procvičení paží, spodní kladka na veslování a biceps, samostatná protisměrná kladka umožňující desítky cviků, pult na izolované procvičení bicepsu a řada dalších společně umožňují procvičení celého těla. 

Posilovací věž FERRUM TX3 je vybavena samostatnou částí protisměrné kladky s možností výškového nastavení. Kladkový systém je otočný až o 160°, čímž je dosaženo širokých možností cviků a dokonalého procvičení většiny svalových skupin z více cvičebních poloh.  

Díky těmto kladkám lze procvičit desítky cviků pro muže i ženy. Kladka je zpřevodována do lehka, umožňuje tedy pohodlné cvičení i jednou rukou cviků, nebo cviků prováděných jednou nohou (zanožování, unožování pro ženy ...) .

Výškově nastavitelná bicepsová opěrka umožňuje samostatné a intenzivní procvičení svalů paží. Intenzivní procvičení svalů nohou a hýždí umožňuje integrovaný leg-press. Rozsah zátěže vyhovuje mužům i ženám, které tomuto cviku získají dokonale tvarované pozadí.

Sada závaží o celkové hmotnosti 60 kg (13x 4,5 kg + 1,5 kg základní trn) zaručuje díky zpřevodování dostatečnou zátěž pro domácí kondiční tréninnk mužů i žen. Maximální dosažitelná zátěž je na jednotlivé adaptéry až 80 kg.

Závaží je zakryto textilním krytem závaží, který plní bezpečnostní účel a spolu s poplastováním závaží zaručuje tichý chod stroje.

Rozměry po sestavení: 235 x 110 x 200 cm

Cviky:

 • Motýlek
 • Bench press
 • Latissimus pull
 • Leg curl
 • Protažení nohou
 • Veslování
 • Sklapovačky
 • Tahová cvičení
 • Tricepsy push-down/pull-down
 • Vniřní a vnější strana stehen
 • A mnoho dalších

Videoukázka cvičení na posilovací věži HAMMER Ferrum TX3:


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

ES
07.05.2021 10:12 Eliška Stehlková

perfektní

VL
28.04.2021 07:19 Věra Loužilová

:)

LV
25.04.2021 13:34 Ludmila Votavová

Doporučuji bez výhrad

Všechny recenze