Chci začít běhat - Chci začít posilovat - Chci začít a být fit  Probíhá BLACK FRIDAY - v objednávce použijte slevový kód: blackfriday

Posilovací věž HAMMER FERRUM TX3

ID: 9035
10x

Domácí využití, nosnost věže 120 kg, nastavitelný kopač, rozměr po složení: 235 x 110 x 200 cm.

Celý popis a parametry produktu

Vyprodáno

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

SLEVA 2 000 Kč - použijte v objednávce slevový kód: FIT 

Skladové zásoby pro ČR dochází, vánoční dárek kupujte raději s předstihem.
Cena montáže | Servis

pro registrované 29 869 Kč

30 790 Kč

Záruka:

 • 2 roky

Parametry

Značka:
Hammer

Komfort při cvičení:
Nastavitelný kopač

Maximální nosnost stojanu (kg):
0

Maximální nosnost kopače (kg):
0

Maximální nosnost kladek (kg):
0

Vybavenost posilovací lavice:
Tlaky na prsa v sedě, Horní kladka, Spodní kladka, Protisměrná kladka, Předkopávání, Zakopávání, Bicepsová opěrka, Peck-deck, Leg-press

Nosnost (kg):
120

Způsob využití H/LC/C
Domácí

Délka stroje (cm):
235

Šířka stroje (cm):
110

Výška stroje (cm):
200

Posilovací věž HAMMER FERRUM TX3

Multifunkční věž HAMMER FERRUM TX3 řadíme díky důmyslné konstrukci a doplňkům k profesionálním strojům. Cvičení na této posilovací věži doma si opravdu užijete. Posilovací věže Ferrum se vyznačují perfektní ergonomií a moderním designem

HAMMER FERRUM TX3 patří do už třetí genarace řady Hammer Ferrum a svým charakterem je zařízení určeno ke kondičnímu cvičení v domácí prostředí. Na věži procvičíte všechny svalové skupiny - věž je vybavena adaptérem leg-press, lavicí pro extenzi a systémem vertikálně posuvných kladek.

Velmi pěkné barevné provedení, které neruší váš byt či domácí posilovnu. Ferrum posilovací věže se vyznačují perfektní ergonomií a moderním designem. U modelu TX3 najdete extra velký leg press, boční kladky otočitelné o 160 stupňů a také novou horní tvarovanou tyč pro latissimus a bicepsová cvičení.

Věž dokáže díky zpřevodování na jednotlivé adaptéry vyvinout maximální zátěž až 80 kg, sada závaží je složená z 13 zátěžových bloků po 4,5 kg + 1,5 kg základní trn (celkem 60 kg). 

Sestavení a zprovoznění posilovací věže svépomocí vám zabere cca 5 hodin.

Hammer Ferrum TX3 vám umožní dosáhnout těchto cílů:

Muži: široký a svalnatý trup do písmene V
Ženy: pevná záda

Muži: silná a definovaná ramena
Ženy: pevná ramena

Muži: svalnaté paže
Ženy: pevné/definované paže

Muži: Svalnaté nohy
Ženy: pevné/definované nohy

Ploché břišní svaly

Efektivní silový trénink – cílené tvarování nohou a lýtek. Více než 50 cviků na profesionální úrovni. Jednotlivá stanoviště jsou dokonale promyšlená tak, abyste na co nejmenším prostoru procvičili co nejvíce svalových partií řadou cviků.

Stanoviště horní kladky s různými možnostmi úchytu pro všechny stahovací cviky na záda a komplexní procvičení paží, spodní kladka na veslování a biceps, samostatná protisměrná kladka umožňující desítky cviků, pult na izolované procvičení bicepsu a řada dalších společně umožňují procvičení celého těla. 

Posilovací věž FERRUM TX3 je vybavena samostatnou částí protisměrné kladky s možností výškového nastavení. Kladkový systém je otočný až o 160°, čímž je dosaženo širokých možností cviků a dokonalého procvičení většiny svalových skupin z více cvičebních poloh.  

Díky těmto kladkám lze procvičit desítky cviků pro muže i ženy. Kladka je zpřevodována do lehka, umožňuje tedy pohodlné cvičení i jednou rukou cviků, nebo cviků prováděných jednou nohou (zanožování, unožování pro ženy ...) .

Výškově nastavitelná bicepsová opěrka umožňuje samostatné a intenzivní procvičení svalů paží. Intenzivní procvičení svalů nohou a hýždí umožňuje integrovaný leg-press. Rozsah zátěže vyhovuje mužům i ženám, které tomuto cviku získají dokonale tvarované pozadí.

Sada závaží o celkové hmotnosti 60 kg (13x 4,5 kg + 1,5 kg základní trn) zaručuje díky zpřevodování dostatečnou zátěž pro domácí kondiční tréninnk mužů i žen. Maximální dosažitelná zátěž je na jednotlivé adaptéry až 80 kg.

Závaží je zakryto textilním krytem závaží, který plní bezpečnostní účel a spolu s poplastováním závaží zaručuje tichý chod stroje.

Rozměry po sestavení: 235 x 110 x 200 cm

Cviky:

 • Motýlek
 • Bench press
 • Latissimus pull
 • Leg curl
 • Protažení nohou
 • Veslování
 • Sklapovačky
 • Tahová cvičení
 • Tricepsy push-down/pull-down
 • Vniřní a vnější strana stehen
 • A mnoho dalších

Videoukázka cvičení na posilovací věži HAMMER Ferrum TX3:


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Hodnocení zákazníků

MP
Monika Přikrylová

20.10.2021 11:54

Zboží přišlo druhý den po objednávce, v pořádku. Funguje a nutí mě se každý den zpotit se. Skvělé

JS
Jiří Skopeček

19.10.2021 07:22

rychlost dodání, druhý den mi přišla krabice

HH
Helena Hasalova

11.10.2021 20:10

Jsem velmi spokojená

Všechny recenze