383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Eliptický trenažér HOUSEFIT MOTIO 50

  • Kód: HB-8203EL
  • ID produktu :1577
  • Bodů: 41,63
Domácí použití, nosnost 150 kg, pro osoby do 200 cm výšky, magnetický brzdný systém, setrvačníkový systém o hmotnosti 15 kg, protiskluzový nášlap, transportní kolečka. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Červencová sleva 500Kč, v objednávce použij kód ALF

12 490 Kč
registrovaní: 12 115 Kč

Záruka:

  • nadstandartní prodloužená záruka 3 roky + 5 let na rám stroje

Eliptický trenažér HOUSEFIT MOTIO 50

Trenažéry značky HOUSEFIT MOTIO 50 patří na českém trhu k nejprodávanějším v kategorii domácích eliptických trenažérů. Nabízí zákazníkům kombinaci vynikající mechaniky a ergonomie rámu za přijatelnou cenu. Ojedinělá rámová konstrukce s délkou kroku 40 cm a vzdálenosti pedálů 20 cm zaručuje pohodlný a správný pohyb drobnějším lidem, ale i osobám s výškou až 200 cm. Velmi užitečná je i možnost naklonění pevných rukojetí.

Kvalitní součástky, masivní a stabilní konstrukce jsou zárukou dlouhé životnosti tohoto trenažéru. Lze jej proto využít i pro pravidelný kondiční trénink. Vyvážený setrvačník a rotující masa 19 kg zajišťuje plynulý a tichý chod i při větších zátěžích, osobám do hmotnosti 150 kg. V místě napojení pedálů na setrvačník je kyvné uložení ložiska pro minimální poruchovost. Magnetická brzda je ovládaná manuálně otočným regulátorem se stupnicí 1-8. Nehlučný chod a dlouhou životnost, zajišťuje stroji 16 průmyslových ložisek osazených v pohyblivých spojích, středovém složení a na ose setrvačníku.

Eliptický trenažér, crossový trenažér, orbitrack nebo lidově orbitrek. To všechno je jeden jediný stroj.

Díky programové nabídce budete mít svůj trénink plně pod kontrolou, počítač vám na přehledném displeji zobrazí hodnoty jako čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie, frekvence otáček (rpm) a aktuální tepovou frekvenci. Počítač je vybaven funkcí, která vám umožní přednastavit si některé z výše uvedených hodnot. Chcete např. zhubnout, nastavte si horní hranici tepové frekvence, do které je váš trénink k tomuto účelu nejefektivnější. V případě překročení této hranice vás displej počítače jednoduše upozorní, že je nutné zvolnit nebo naopak přidat. 

Počítač je napájen tužkovými bateriemy (2x AA 1,5V). a proto ani nemusíte řešit umístění trenažéru v blízkosti elektrické zásuvky. Snímání tepové frekvence probíhá přímo zabudovanými snímači (hand-pulzy) v rukojetích stroje. Pokud potřebujete svůj trénink přizpůsobit vaší aktuální hodnotě srdečního pulzu, stačí se jednoduše chytit madel v místě snímačů a během několika málo vteřin se vám hodnota ukáže přímo na displeji počítače, a to aniž byste museli přerušovat svůj trénink. 

HOUSEFIT MOTIO 50 umožňuje mít trénink co nejvariabilnější, a to díky možnosti nastavit si manuálně zátěž v celkem 8 stupních odporu. Zátěž nastavíte velmi jednoduše otočením kolečka přímo pod displejem trenažéru.

Součástí elipticalu jsou transportní kolečka, díky kterým dokážete velice jednoduše přesunout stroj do míst, kde nebude překážet, když zrovna necvíčíte. Součástí rámu eliptického trenažéru jsou i  vyrovnávače případných nerovností podlahy, díky kterým křivá podlaha není pro tento eliptický trenažér vůbec žádným problémem.

MOTIO 50 je trenažér s velice vyvedeným šlapacím středem, který je kompletně osazený ložisky a navíc je v místě napojení pedálů na setrvačník kyvné uložení ložiska, známé u trenažéru podstatně vyšší cenové kategorie. Nášlapy jsou vyrobeny z kvalitního plastu s protiskluzovou úpravou a jejich velkou výhodou je možnost nastavení do celkem 3 poloh.

Úchopová madla se snímači tepové frekvence je možné velmi jednoduše nastavit do polohy, která bude vyhovovat výšce vaší postavy. Stačí jednoduše pootočit aretačním šroubem pod počítačem trenažeru a tím si madla nastavit přesně tak, jak potřebujete.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

PK
02.08.2021 21:21 Petr Kovář

kladně hodnotím zákaznickou linku, rychlost a že v případě poruchy nemusím posílat pás zpět, ale přijede technik k nám domu

RF
29.07.2021 23:49 Romana Filipová

U mne vše v pořádku, dobrá cena

EG
27.07.2021 23:58 Eva Gregorová

Spokojenost

Všechny recenze