Chci začít běhat - Chci začít posilovat - Chci začít a být fit   Do 30.9. probíhá na domácí fitness stroje CASHBACK 5% - slevový kód SPIRO.

Běžecký pás HAMMER Race Runner 2000M

ID: 4334
25x

Domácí použití, nosnost 130 kg, max rychlost 20 km/hod, sklon nastavitelný do 3 poloh, transportní kolečka, možnost sklopení.

Celý popis a parametry produktu

Vyprodáno

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

sleva 1 000 Kč! Použijte v objednávce slevový kód: ALF

Skladové zásoby pro ČR dochází, vánoční dárek kupujte raději s předstihem.
Cena montáže  |  O servisu

katalogová cena 30 390 Kč

pro registrované 25 695 Kč

26 490 Kč

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Parametry

Měřené hodnoty
Čas běhu, Rychlost běhu, Spálené kalorie, Vzdálenost, Tep srdce

Aplikace
Žádné

Držák na:
Láhev

Počet programů celkem:
26

Nosnost (kg):
130

Hmotnost stroje (kg):
64

Trvalý výkon motoru (HP):
2.0

Maximální výkon motoru (HP):
5

Šířka běžecké plochy (cm):
43

Délka běžecké plochy (cm):
132

Odpružení běžecké plochy
Odpružení gumovými silentbloky

Způsob využití H/LC/C
Domácí

Maximální rychlost (km/h):
20

Regulace sklonu
Manuálně

Pohon pásu
Motorové pásy

Programové režimy
Uživatelské programy, Nastavení rychlosti příp. sklonu ručně tlačítky, Přednastavené profily trati, Zadání cílových hodnot, Program řízený tepem HRC

Měření tepu srdce
Dlaňové senzory (hand-pulse), Bezdrátové hrudním pásem

Typ displeje
LCD displej podsvětlený

Komunikace se Smart phone a PC
Bez komunikace

Ostatní parametry
Uživatelské paměti

Napájení
Síťová přípojka 230 V

Použití dle DIN EN957
Třída HA

Manipulace se strojem
Možnost sklopení pásu

Délka stroje (cm):
172

Šířka stroje (cm):
69

Výška stroje (cm):
133

Značka:
Hammer

Konektivita
Nemá

Běžecký pás HAMMER Race Runner 2000M

Hammer Race Runner 2000M je kvalitní běžecký pás od světového výrobce kvalitních běžeckých trenažérů, jejichž produkty jsou maximálně ergonomické s velmi kvalitní mechanikou. Pás je osazen kvalitním a velmi tichým motorem s trvalým výkonem 1,5 kW (2,0 HP) a vysokým záběrovým momentem. Motor je opatřen velkým krytem s izolací pro snížení vibrací při běhu. Elektronicky nastavitelná rychlost do 20 km/h, a pokud chcete trénovat ještě intenzivněji můžete si vybrat ze tři poloh sklonu, které nastavíte manuálně. Běžecký trenažer se tak dokonalé přizpůsobí jak běžci začátečníkovi, tak i zapálenému profesionálovi a každému poskytne čirou radost z běhu.

Masivní rám trenažéru, s nosností stroje až 130 kg, zaručuje jeho dlouhou životnost při pravidelných trénincích v domácím prostředí. Běžecká plocha má rozměry 43 x 132 cm (šířka x délka), a je tak vhodná pro univerzální použití pro drobnější i vyšší postavy. Kurtna běžeckého pasu má protiskluzový povrch, běh tak bude maximálně bezpečný a měkké gumové odpružení bude šetřit vaše klouby.

Svůj trénink na běžeckém trenažéru Hammer Race Runner 2000M budete mít pod kontrolou pomocí tréninkového počítače s přehledným podsvíceným LCD displejem. Na displeji vidíte zobrazované hodnoty vašeho tréninku jako čas, uběhnutá vzdálenost, rychlost vašeho běhu, sklon pásu, spotřeba kalorií, měření tepové frekvence apod.

Trenažér nabízí celkem 26 programů pro variabilitu tréninku, z toho je 18 programů zaměřených na fitness s různou intenzitou rychlosti. HRC program pro trénování v nastavěné hranici tepové frekvence. Rychlost můžete krokovat pomocí tlačítek plus mínus nebo s už přednastavenými horkými klávesami. Pro větší pohodli jsou regulační tlačítka i na madlech trenažeru. Bezpečnostní klíč je nedílnou součástí trenažéru. Zaručuje zastavení motoru v případě jakékoliv nehody nebo zaškobrtnuti.

Běžecký pás je vybaven zabudovanými dotykovými senzory (hand pulsy) pro měření tepové frekvence. Stačí položit dlaně na madla a po chvíli uvidíte výsledek na displeji PC. Lepší je však použit bezdrátový hrudní pás o frekvenci 5 kHz, který měří s přesností EKG. Tepovka je velmi důležitá pro vhodné nastavení tréninku na míru např. s programem HRC. Počítačová konzole disponuje konektorem MP3 pro přehrávání hudby. 

Pro uskladnění lze stroj složit do úsporné vertikální polohy. Nemusíte se tak bát, že by vám stroj zabíral moc místa v případě, kdy zrovna neběháte. Pro jednoduché přemisťování po místnosti je pás vybaven pojízdnými kolečky a pro stabilitu vyrovnávač nerovnosti. Dva praktické držáky na lahev je samozřejmostí. 

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Hodnocení zákazníků

LK
Lucie Kasalová

27.09.2021 14:10

Tento obchod mohu doporučit. Pás jsem si objednala v neděli a v úterý ráno už byl doma. Všechno v pořádku, dobře zabalené. Bylo celkem jednoduché pás složit. Vypadá kvalitně. Jsme spokojeni. Díky.

PM
Petr Mikulec

27.09.2021 12:32

Vše super ????

ZV
Zdeněk Vlček

27.09.2021 11:02

Vše fungovalo na jedničku. Díky

Všechny recenze