Chci začít běhat - Chci začít posilovat - Chci začít a být fit    Mějte doma fitness stroj a s tuky započněte boj

Posilovací stanice FINNLO MAXIMUM SCS Functional-Trainer

ID: 3643

Lehce komerční využití, nosnost stanice 120 kg, samostatná posilovací lavice, přes 60 různých cviků.

Celý popis a parametry produktu

Skladem - expedujeme zítra

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

Tento stroj dopravíme a smontujeme zdarma.
Cena montáže | Servis

pro registrované 155 189 Kč

sleva 3

159 990 Kč

Záruka a servis:

  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma

Parametry

Značka:
Finnlo

Komfort při cvičení:
Nastavitelná zádová opěrka, Nastavitelný sedák, Nastavitelná výška stojanů, Nastavitelný peck-deck, Možnost posuvu lavice vůči stojanu

Maximální nosnost stojanu (kg):
200

Maximální nosnost kopače (kg):
0

Maximální nosnost kladek (kg):
0

Vybavenost posilovací lavice:
Horní kladka, Spodní kladka, Stojan na činku, Protisměrná kladka, Kladka na břicho, Bicepsová opěrka, Multipress, Přítahy na záda, Lavice na břicho, Hrazda

Nosnost (kg):
250

Hmotnost stroje (kg):
463

Způsob využití H/LC/C
Lehce komerční

Délka stroje (cm):
153

Šířka stroje (cm):
190

Výška stroje (cm):
206

Posilovací stanice FINNLO MAXIMUM SCS Functional-Trainer

Multifunkční prosilovací stanice FINNLO MAXIMUM SCS Smith Cage System je určena pro náročné domácí cvičení, ale je vhodná i do lehce komerčního prostředí, například do klubových fitek či wellness center.

Kladková konstrukce plně osazená ložisky zaručí dlouholetou životnost a tichý chod i při dlouhodobém pravidelném používání. Součástí je i stojan na dlouhou posilovací osu a zabudovaný mulipress pro tlaky na prsa, ramena, dřepy apod. 

Odpor je vytvářen 2 x 75 kg zátěžovými cihličkami.

Samotná konstrukce FINNLO MAXIMUM SCS Smith Cage System nabízí 6 samostatných kladek, hrazdu, zabudovanou osu apod. Pro představu se můžete podívat na tréninkové video s tímto modelem v galerii posilovací věže.

Polohovatelná lavice s nosností do 250 kg disponuje polohovatelnou zádovou opěrkou, sedákem i bicepsovým pultem, to vše je nastavitelné pro vaše maximální pohodlí při tréninku. Adaptér na předkopávání má 50mm průměr trnu pro nakládání kotoučů a je určen právě pro předkopávání a zakopávání. Součástí lavice jsou přepravní kolečka pro snadnou manipulaci v prostoru.

Posilovací stanice FINNLO MAXIMUM SCS Functional-Trainer

Jako jeden z mála multifunkčních posilovacích strojů je FINNLO MAXIMUM SCS (Smith Cage System) osazen kalenými vodícími tyčemi (průměr 25 mm) a lineárními ložisky v multipressu, což zaručuje naprosto hladký a komfortní chod s jakoukoli zátěží a to i při nesouměrném záběru. S FINNLO MAXIMUM SCS si užijete ze cvičení naprosto stejný zážitek jako na profesionálním posilovacím stroji ve fitnesscentru. 

Stroj je vybaven samostatnou hrazdou na shyby a samostatnou horní kladkou, která je určená především na přitahování a procvičení zádových svalů, posílení rukou a ramen apod.

Součástí výbavy posilovací stanice jsou nastavitelné protisměrné kladky, které je možné využívat dohromady nebo zvlášť při cvicích jako je rozpažování na prsní svaly, cviky na ramena, unožování s kotníkovým adaptérem apod.

Spodní kladka vám umožní nespočet cviků na přitahování bicepsu, ramen apod. Kladku je možné využívat samostatne nebo obě dvě dohromady.

Multipress s lineárními ložisky, hrazda + horní kladka, spodní kladky,

Záruka a servis:

  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma

Záruční servis provádíme bezplatně přímo u zákazníka doma. Pozáruční servis a garantovaná dostupnost náhradních dílů po uplynutí záruky.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Hodnocení zákazníků

MF
Michaela F.

26.10.2021 22:35

doporučuji obchod

FT
Filip T.

24.10.2021 16:45

S věží jsem maximálně spokojen a děkuju, ze jste mi ji i smontovali, protoze kdyz vam to trvalo 5 hodin, tak ja bych to nedal ani za pet dni :D

MP
Monika P.

20.10.2021 11:54

Zboží přišlo druhý den po objednávce, v pořádku. Funguje a nutí mě se každý den zpotit se. Skvělé

Všechny recenze