383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Freestrider Nordictrack FS9i
tiro 50

Eliptický trenažér FINNLO CrossFlow

  • Kód: 3219
  • ID produktu :1282
  • Bodů: 133,30
Domácí využití, nosnost 150 kg, 18 variant programů, magnetická brzda, systém setrvačníku 14 kg, LCD displej podsvětlený barevný, napájení přes externí síťový adaptér. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

1 000 Kč SLEVA při zadání kódu: FIT

43 290 Kč
39 990 Kč
registrovaní: 38 790 Kč

Záruka:

  • 3 roky na stroj

Eliptický trenažér FINNLO CrossFlow

FINNLO CROSSFLOW řadíme mezi eliptické trenažéry, které jsou určeny do domácího prostředí. Eliptical je vhodný jak pro kondiční trénink a shazování přebytečných kil, tak pro účely efektivního tréninku. Masivní rámová konstrukce s vysokou nosností, s inovativním designem a špičkovou ergonomií zaručuje spokojenost i pro ty nejnáročnější uživatele, kteří chtějí budovat kondici nebo hubnout. Kvalitní mechanika je osazena ložisky pro dlouhodobou životnost, eliptický stroj disponuje kalibrovaným těžkým setrvačníkovým systémem o hmotnosti 14 kg a elektronickým ovládáním zátěže s bohatou programovou nabídkou.

Odpor je vytvářen tichým, magnetickým brzdným systémem, který je ovládán elektronicky v 16 stupních. Díky propracované ergonomii a tvaru kroku vyhovuje stroj drobnější i vyšším postavám. Pevné stabilní nášlapy mají protiskluzový povrch pro maximální stabilitu při tréninku. Nosnost eliptického trenažéru je 150 kg.

Sestavení a zprovoznění elipticalu svépomocí vám zabere cca 2 hodiny.

Eliptický trenažér, crossový trenažér, orbitrack nebo lidově orbitrek. To všechno je jeden jediný stroj.

Eliptical nabízí velký přehledný barevně podsvícený LCD displej, se kterým budete mít svůj trénink plně pod kontrolou. Displej vyobrazuje všechny základní hodnoty jako je čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie a aktuální puls. Počítač disponuje jak možností manuálního nastavení zátěže, při kterém jednoduše tlačítky +/- volíte požadovanou zátěž, tak i automatickými přednastavenými programy, díky kterým trenažér sám reguluje zátěž dle zvoleného profilu trati, či srdečního tepu. Celkem se jedná o 18 programů - 12 přednastavených, 4 HRC programy, režim recovery atd. + má stroj 4 uživatelské paměti.

Srdeční tep je snímán přes dlaňové snímače, případně pro komfortní měření tepu je zabudován přijímač na bezdrátové měření hrudním pásem o frekvenci 5 kHz. Hrudní pás není součástí nabídky, ale je možné si jej dokoupit. Napájení probíhá přes síť. adaptér. Dosáhněte svých vysněných osobních cílů pomocí jednoho z 18 programů s 8 úrověmi výkonu a nechte si pomocí režimu RECOVERY po tréninku vypočítat kondiční známku.

Dále nabízí 4 HRC programy, které jsou řízeny prostřednictvím vaší tepovky. Programy HRC řízené tepovou frekvencí jsou ideální na spalování tuku v těle - program sám nastavuje zátěž podle vašeho srdečního pulzu. Trenažér Finnlo Crossflow nabízí možnost využívání tabletu pro tréninkovou aplikaci BitGym. Díky této aplikaci budete mít možnost zase o kousek více obohatit váš každodenní trénink a udělat z klasické rutiny novou zábavnou formu cvičení. Aplikace bude snímat váš pohyb přes optický senzor tabletu či telefonu při dané aktivitě.

Díky minimální rozteči nášlapů s rozměrem 9 cm, o délce kroku 43 cm a stabilním nášlapům s protiskluzovým materiálem máte zajištěnou maximální stabilitu a především přirozenou ergonomii pohybu, která je komfortní jak pro drobnější, tak i vyšší postavy.

Díky kvalitnímu zpracování systému pojezdu, kde jsou všechny kloubní spoje osazeny ložisky máte záruku dlouhodobé kvality a životnosti stroje při pravidelném trénování. Plynulý a zcela tichý chod zaručuje zase kalibrovaný setrvačníkový systém o hmotnosti 14 kg.

FINNLO CROSSFLOW nabízí 2 způsoby měření tepové frekvence, svůj trénink tak budete mít vždy pod kontrolou. Nejpřesnějšího měření dosáhnete pomocí hrudního pásu s frekvencí 5 kHz, díky integrovanému přijímači stačí jen nasadit pás přes hrudník a během několika vteřin uvidíte hodnotu svého tepu přímo na displeji stroje. Lidem, kterým stačí orientační přeměření tepu jsou určené integrované dotykové senzory tzv. hand pulsy, na které jednoduše přiložíte ruce a po chvilce se váš tep opět zobrazí na displeji stroje.  

Součástí výbavy je USB konektor pro napájení trenažéru. Můžete tak sledovat váš oblíbený film nebo seriál při tréninku. Stabilitu stroje zajišťují nastavitelné vyrovnávače případných nerovností podlahy a samozřejmostí jsou i transportní kolečka + transportní úchopové madlo. Manipulace se strojem je tedy snadná a zvládne ji opravdu každý.

Díky transportním kolečkům a úchopovému madlu můžete pohodlně přesunout eliptický stroj třeba na místo, kde nebude překážet, když zrovna necvičíte.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

ES
07.05.2021 10:12 Eliška Stehlková

perfektní

VL
28.04.2021 07:19 Věra Loužilová

:)

LV
25.04.2021 13:34 Ludmila Votavová

Doporučuji bez výhrad

Všechny recenze