Posilovací věž WEIDER 9900i

ID: WEEVSY49810
16x

Multifunkční posilovací věž, nastavitelná zádová opěrka a sedák, nosnost stroje 135 kg, tlaky na prsa v sedě, horní a spodní kladka, předkopávání, zakopávání, peck-deck, kladka na břicho, přítahy na záda.

Celý popis a parametry produktu

Nedostupné

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

sleva 1 000 Kč! Použijte v objednávce slevový kód: ALF
Cena montáže  |  O servisu

katalogová cena 25 490 Kč

pro registrované 22 280 Kč

22 970 Kč

Záruka:

  • 2 roky na stroj + 5 let na rám

Parametry

Komfort při cvičení:
Nastavitelná zádová opěrka, Nastavitelný sedák

Maximální nosnost stojanu (kg):
105

Maximální nosnost kopače (kg):
120

Maximální nosnost kladek (kg):
120

Vybavenost posilovací lavice:
Tlaky na prsa v sedě, Horní kladka, Spodní kladka, Předkopávání, Zakopávání, Kladka na břicho, Peck-deck, Přítahy na záda

Nosnost stroje (kg):
135

Hmotnost stroje (kg):
136

Způsob využití H/LC/C
Domácí

Délka stroje (cm):
196

Šířka stroje (cm):
109

Výška stroje (cm):
210

Posilovací věž Weider 9900 i

Multifunkční posilovací věž WEIDER 9900i na cihličky nabízí několik tréninkových stanovišť pro trénink všech základních svalových partií. Věž je navržena pro komfortní cvičení s optimální ergonomií cviků a s ohledem na minimální zatížení kloubního aparátu. 

Robusní ocelová konstrukce doplněná ložisky v kladkách a ocelovými lanky potaženými speciálním plastem pak zaručuje bezpečné cvičení, dlouhou životnost stroje a naprosto tichý chod věže. Centrální kryté závaží o hmotnosti 65 kg dokáže po zpřevodování na jednotlivé adaptéry simulovat zátěž až 120 kg. Díky jednoduchému nastavení zátěže pomocí kolíku nemusíte manipulovat s kotouči, nebo jiným závažím a můžete tak trénovat s maximální bezpečností a komfortem i začátečníků.

Maximální hmotnost uživatele je 135 kg. Sestavení a zprovoznění posilovací věže svépomocí vám zabere cca 5 hodin.

Peck deck neboli butterfly, čili česky motýlek je oblíbený cvik na prsní svaly a jejich separaci. Výhodou posilovací věže WEIDER 9900i je možnost nastavení rozsahu cviku a rukojeti na ruce jako u profesionálních strojů. Na intenzivní procvičení břicha, příp. tricepsů využijete horní kladku umístěnou těsně nad zádovou opěrkou. Doporučujeme určitě přikoupit i další silové adaptéry pro větší variabilitu cvičení.

Maximální zátěž butterfly/motýlka do 73 kg. Zádová opěrka i sedák jsou polohovatelné pro maximální komfort a fixaci při tréninku. Opěrka i sedák mají kvalitně prošívané polstrování odolné vůči mechanickému poškození a proti potu.

Horní kladka se zaměřuje na posílení zádových svalů, bicepsů či tricepsů ve stoje, nicméně s využitím horního adaptéru můžete trénovat i svaly ramen apod. Kladka osazena ložisky garantuje zcela plynulý a tichý chod. Můžete tak efektivně trénovat zmíněné partie.

Maximální zátěž horní kladky do 120 kg. Tento tlakový adaptér simuluje klasický benchpress, ale v sedě s oporou zad. Slouží tak pro procvičení vrchní části těla, jako jsou prsní svaly, případně svaly paží a ramen. Výhodou u této posilovací věže jsou pohyblivá protiskluzová madla, která se přizpůsobí vaší výšce a zaručí přirozený pohyb pro vaše klouby. Všechny cviky můžete dělat s oporou zad a zaměřit se tak efektivně na správnou techniku při tréninku. 

Maximální zátěž na tlaky je do 105 kg. Součástí výbavy je adaptér na předkopávání pro trénink stehen. Adaptér disponuje molitanovými opěrkami pro vyšší pohodlí při tréninku. Dalším prvkem je víceúčelová spodní kladka sloužící pro veslování, přítahy spodní kladky na biceps i řadu jednoručních cviků na ramena či prsa. S použitím kotníkového adaptéru s ní lze procvičit i svaly nohou a hýždě. 

Maximální zátěž adaptéru předkopávání do 120 kg.

Video ukázka se cviky na posilovací věži WEIDER 9900i:


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Hodnocení zákazníků

ZS
Zuzana Stivínová

16.09.2021 12:57

velká spokojenost, přehledné stránky

SP
Simona Pánková

15.09.2021 22:16

servis za 1*

HB
Helena Bendová

12.09.2021 22:16

nejvíc oceňuji pomoc s výběrem vhodného pásu

Všechny recenze