383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
ifit

Posilovací věž WEIDER 9900i

  • Kód: WEEVSY49810
  • ID produktu :1277
  • Bodů: 76,57
Multifunkční posilovací věž, nastavitelná zádová opěrka a sedák, nosnost stroje 135 kg, tlaky na prsa v sedě, horní a spodní kladka, předkopávání, zakopávání, peck-deck, kladka na břicho, přítahy na záda. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

500 Kč SLEVA při zadání kódu: ALF

23 990 Kč
22 970 Kč
registrovaní: 21 820 Kč

Záruka:

  • 2 roky na stroj + 5 let na rám

Posilovací věž Weider 9900 i

Multifunkční posilovací věž WEIDER 9900i na cihličky nabízí několik tréninkových stanovišť pro trénink všech základních svalových partií. Věž je navržena pro komfortní cvičení s optimální ergonomií cviků a s ohledem na minimální zatížení kloubního aparátu. 

Robusní ocelová konstrukce doplněná ložisky v kladkách a ocelovými lanky potaženými speciálním plastem pak zaručuje bezpečné cvičení, dlouhou životnost stroje a naprosto tichý chod věže. Centrální kryté závaží o hmotnosti 65 kg dokáže po zpřevodování na jednotlivé adaptéry simulovat zátěž až 120 kg. Díky jednoduchému nastavení zátěže pomocí kolíku nemusíte manipulovat s kotouči, nebo jiným závažím a můžete tak trénovat s maximální bezpečností a komfortem i začátečníků.

Maximální hmotnost uživatele je 135 kg. Sestavení a zprovoznění posilovací věže svépomocí vám zabere cca 5 hodin.

Peck deck neboli butterfly, čili česky motýlek je oblíbený cvik na prsní svaly a jejich separaci. Výhodou posilovací věže WEIDER 9900i je možnost nastavení rozsahu cviku a rukojeti na ruce jako u profesionálních strojů. Na intenzivní procvičení břicha, příp. tricepsů využijete horní kladku umístěnou těsně nad zádovou opěrkou. Doporučujeme určitě přikoupit i další silové adaptéry pro větší variabilitu cvičení.

Maximální zátěž butterfly/motýlka do 73 kg. Zádová opěrka i sedák jsou polohovatelné pro maximální komfort a fixaci při tréninku. Opěrka i sedák mají kvalitně prošívané polstrování odolné vůči mechanickému poškození a proti potu.

Horní kladka se zaměřuje na posílení zádových svalů, bicepsů či tricepsů ve stoje, nicméně s využitím horního adaptéru můžete trénovat i svaly ramen apod. Kladka osazena ložisky garantuje zcela plynulý a tichý chod. Můžete tak efektivně trénovat zmíněné partie.

Maximální zátěž horní kladky do 120 kg. Tento tlakový adaptér simuluje klasický benchpress, ale v sedě s oporou zad. Slouží tak pro procvičení vrchní části těla, jako jsou prsní svaly, případně svaly paží a ramen. Výhodou u této posilovací věže jsou pohyblivá protiskluzová madla, která se přizpůsobí vaší výšce a zaručí přirozený pohyb pro vaše klouby. Všechny cviky můžete dělat s oporou zad a zaměřit se tak efektivně na správnou techniku při tréninku. 

Maximální zátěž na tlaky je do 105 kg. Součástí výbavy je adaptér na předkopávání pro trénink stehen. Adaptér disponuje molitanovými opěrkami pro vyšší pohodlí při tréninku. Dalším prvkem je víceúčelová spodní kladka sloužící pro veslování, přítahy spodní kladky na biceps i řadu jednoručních cviků na ramena či prsa. S použitím kotníkového adaptéru s ní lze procvičit i svaly nohou a hýždě. 

Maximální zátěž adaptéru předkopávání do 120 kg.

Video ukázka se cviky na posilovací věži WEIDER 9900i:


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

NM
02.03.2021 08:35 Nela Muchová

jsem spokojená, běžím si doma u tv, za chvíli to bude asi jediné místo, kde budu moci běhat :(

AS
26.02.2021 10:35 Anna Slavíčková

Komunikace a rychlost dodáni se smontováním

DH
21.02.2021 20:27 Dana Herclová

velmi spokojená, děkuji

Všechny recenze