383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Posilovací věž WEIDER 8700i

  • Kód: WEEVSY30810
  • ID produktu :1276
  • Bodů: 49,90
Domácí využití, nosnost 135 kg, nastavitelná zádová opěrka a sedák, rozměry stroje 196 x 110 x 210 cm. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Červencová sleva 500Kč, v objednávce použij kód ALF

14 970 Kč
registrovaní: 14 520 Kč

Záruka:

  • standardní záruka 2 roky + 5 let na rám

Posilovací věž Weider 8700i

Multifunkční posilovací věž WEIDER 8700i na cihličky nabízí několik tréninkových stanovišť pro trénink všech základních svalových partií. Věž je navržena pro komfortní cvičení s optimální ergonomií cviků a s ohledem na maximální možné šetrné procvičení svalů a kloubů.

Zádová opěrka i sedák jsou polohovatelné pro maximální komfort a fixaci při tréninku. Opěrka i sedák mají kvalitně prošívané polstrování odolné vůči poškození a proti potu. Robusní ocelová konstrukce je doplněná ložisky v kladkách a ocelovými lanky potaženými speciálním plastem, které pak zaručují bezpečné cvičení, dlouhou životnost stroje a naprosto tichý chod věže. Nosnost konstrukce je 135 kg.

Sestavení a zprovoznění posilovací věže svépomocí vám zabere cca 5 hodin.

Na rozdíl od posilovací lavice, kde pro cvičení potřebujete navíc činky nebo posilovací tyč, je zátěž u většiny posilovacích věží řešená cihličkami, které jsou umístěné v zadní části stroje a které jsou jeho součástí. Potřebnou zátěž si snadno nastavíte pro každý prováděný cvik zapojením odpovídajícího množství cihliček. Posilovací věž je tak velmi variabilní, a hlavně snadný nástroj pro každého člena rodiny, v jeho touze po dokonalém těle.

Horní kladka je zaměřena na posílení zádových svalů, bicepsů či tricepsů ve stoje. Kladka osazená ložisky garantuje zcela plynulý a tichý chod. Můžete tak efektivně trénovat zmíněné partie. Koncovky horního adaptéry mají protiskluzový materiál odolný vůči potu.

Doporučujeme určitě i zakoupit další silové adaptéry pro větší variabilitu cvičení. Maximální zátěž do 65 kg.

Součástí věže je adaptér simulující klasický benchpress, ale vsedě s oporou zad. Slouží tak pro procvičení horní části těla jako jsou prsní svaly, případně svaly paží a ramen. Adaptér je možné přepojit na tzv. butterfly neboli motýlek. Můžete tak lépe separovat své prsní svaly.

Multiúchopová madla mají protiskluzový materiál odolný vůči potu. Maximální zátěž do 125 kg.

Součástí výbavy je bicepsový adaptér pro protrénování bicepsů. Opěrka disponuje kvalitně prošívaným polstrováním. Dále nabízí adaptér předkopávání pro trénink vašich stehenních svalů. Adaptér má molitanové opěrky pro vyšší komfort při tréninku a spodní kladkou pro trénink ramen, bicepsů apod. Maximální zátěž adaptéru předkopávání do 150 kg.

Maximální zátěž dolní kladky do 145 kg. Centrální kryté závaží o hmotnosti 56 kg zpřevodované na jednotlivé adaptéry simuluje zátěž až 125 kg. Díky jednoduchému nastavení zátěže pomocí kolíku nemusíte manipulovat s kotouči, nebo jiným závažím a můžete tak trénovat s maximální bezpečností a komfortem i začátečníků.


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

LG
08.07.2021 17:32 Leona Gregorová

1*

JD
05.07.2021 14:01 Jan Dubský

supr vše

19.06.2021 13:22 Denisa Černá

Vpondeli jsem objednala v utery mi objednavka prisla. Velmi spokojena

Všechny recenze