383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Běžecký pás FINNLO Maximum TR-8000

  • Kód: 3573
  • ID produktu :1271
  • Bodů: 413,30
Domácí použití i lehce komerční, nosnost 150 kg, max rychlost 22 km/hod, sklon el. nastavitelný do 15 %, transportní kolečka. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Doporučujeme si nechat stroj odborně smontovat naším technikem.

123 990 Kč
registrovaní: 120 270 Kč

Záruka a servis:

  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Běžecký pás FINNLO Maximum TR-8000

FINNLO Maximum TR-8000 je kvalitní běžecký pás od světového výrobce fitness trenažérů, jejichž produkty jsou maximálně ergonomické s velmi kvalitní mechanikou. Pás je osazen kvalitním a velmi tichým motorem s trvalým výkonem 2,94 kW (4,0 HP) a vysokým záběrovým momentem. Motor je opatřen velkým krytem s izolací pro snížení vibrací při běhu. Elektronicky nastavitelná rychlost do 22 km/h a sklon běžecké plochy do 15 % se dokonalé přizpůsobí jak běžci začátečníkovi, tak i zapálenému profesionálovi a každému poskytne čirou radost z běhu.

Masivní rám trenažéru, s nosností stroje až 150 kg, zaručuje jeho dlouhou životnost při pravidelných trénincích v domácím, ale i lehce komerčním prostředí. Běžecká plocha má rozměry 56 x 153 cm (šířka x délka), a je tak vhodná pro univerzální použití pro drobnější i vyšší postavy. Kurta běžeckého pasu má protiskluzový povrch, běh tak bude maximálně bezpečný a měkké gumové odpružení včetně rámového odpružení bude šetřit vaše klouby.

Svůj trénink na běžeckém trenažéru FINNLO Maximum TR-8000 budete mít pod kontrolou pomocí tréninkového počítače s přehledným DOT MATRIX LED displejem o velikosti 24x10 cm. Na displeji vidíte zobrazované hodnoty vašeho tréninku jako čas, uběhnutá vzdálenost, rychlost vašeho běhu, spotřeba kalorií, měření tepové frekvence apod.

Trenažér nabízí celkem 12 programů pro variabilitu tréninku, z toho je 9 přednastavěných profilů tratí. 2x HRC programy pro trénování v nastavěné hranici tepové frekvence. Rychlost můžete krokovat pomocí tlačítek plus mínus nebo s už přednastavenými horkými klávesami. Bezpečnostní klíč je nedílnou součástí trenažéru. Zaručuje zastavení motoru v případě jakékoliv nehody nebo zaškobrtnuti.

Běžecký pás je vybaven zabudovanými dotykovými senzory (hand pulsy) pro měření tepové frekvence. Stačí položit dlaně na madla a po chvíli uvidíte výsledek na displeji PC. Lepší je však použit bezdrátový hrudní pás o frekvenci 5 kHz, který měří s přesností EKG. Tepovka je velmi důležitá pro vhodné nastavení tréninku na míru např. s programem HRC. Počítačová konzole disponuje konektorem MP3 pro přehrávání hudby a USB konektorem pro dobijení.

Pro jednoduché přemisťování po místnosti je pás vybaven pojízdnými kolečky a pro stabilitu vyrovnávač nerovnosti. Dva praktické držáky na lahev jsou samozřejmostí. Zabudovaný ventilátor vás bude osvěžovat během tréninku, který tak bude komfortnější.

Záruka a servis:

  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

RF
29.07.2021 23:49 Romana Filipová

U mne vše v pořádku, dobrá cena

EG
27.07.2021 23:58 Eva Gregorová

Spokojenost

MT
27.07.2021 08:21 Markéta Tondrová

dávám jedničku z hvězdičkou, doporučuji se před objednávkou registrovat, sníží se cena o 3%, což byla v mém případě sleva skoro tisíc korun

Všechny recenze