383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Freestrider Nordictrack FS9i
tiro 50

Recumbent FINNLO MAXIMUM RB 8000

  • Kód: 3572
  • ID produktu :1270
  • Bodů: 246,63
Domácí i komerční použiti, nosnost až 150 kg, vlastní generátor, ventilátor, horizontálně polohovatelné sedlo, transportní kolečka. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

1 500 Kč SLEVA při zadání kódu: KVALITA

82 090 Kč
73 990 Kč
registrovaní: 71 770 Kč

 Záruka a servis:

  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Recumbent FINNLO MAXIMUM RB 8000

Finnlo MAXIMUM RB 8000 trenažér je je od světově uznávaného výrobce fitness strojů, a to nejen pro domácí, ale i komerční využití. Recumbent RB 8000 Maximum je speciální horizontální rotoped určený jak pro domácí kondiční trénink, tak je velmi vhodný pro účely rehabilitace obzvláště pro uživatele s problémy s pohybovým aparátem. Tento model je spojením vynikající ergonomie a kvalitní mechaniky s velmi povedeným designem. Nosností recumbentu je 150 kg. Trenažér je vybaven setrvačníkem o váze 14 kg, který v součinnosti s moderní indukční brzdou a převodem s dopínacím řetězem, zaručuje plynulý a tichý chod. Indukční brzdný systém má 40 elektronicky ovládaných úrovní odporu. Robustní konstrukce rotopedu spolu s použitím kvalitních komponentu předurčuje tento stroj k dlouhodobému a pravidelnému použití drobnějšími i statnějšími osobami.

Ergonomický recumbent Finnlo Maximum RB 8000

Počítač má jednoduchý podsvícený DOT MATRIX LED displej s držákem na tablet, který se snadno ovládá a zobrazuje všechny běžné hodnoty. Vyobrazené parametry na displeji jsou: čas tréninku, momentální rychlost, výkon, ujetá vzdálenost, spálené kalorie a hodnotu tepové frekvence pomocí dlaňových snímačů umístěných v madlech po boku sedačky, či hrudního bezdrátového pásu, který si můžete dokoupit na našem e-shopu. Programová nabídka má celkem 10 programů z toho 6 s přednastaveným profilem trati, dále pak HRC program, Watt program a v neposlední řadě i režim Recovery.

Velkou výhodou rotopedu Finnlo Maximum RB 8000 je napájení přes vlastní generátor. Odpadnou tak starosti s kabelem a potřebou elektrické zásuvky a umístění trenažéru na libovolném místě tak nic nebrání. Zabudovaný ventilátor vás příjemně osvěží kdykoliv během tréninku. Součástí stroje jsou 2 držáky na lahev nebo odložení telefonu či jiných drobnosti. 

Jednoduše ovladatelný displej ukazuje potřebné hodnoty

Pohodlné sedlo s opěrkou má kvalitní prošívané polstrování a ergonomický tvar. Sedlo je horizontálně nastavitelné, takže před šlapáním si jednoduše nastaví optimální polohu posedu jak lidé drobnější postavy, tak i vyšší jedinci (od 155 do 200 cm). Pro větší stabilitu, ale i pohodli, jsou po stranách sedátka umístěná úchopová mádla. Velmi komfortní je i nastupování a sestupování, díky jedinečnému tvaru tohoto modelu. Šlapací pedály jsou protiskluzové s řemínky pro správné držení nohy. Transportní kolečka v přední části stroje umožní snadný přesun rotopedu po místnosti. Nožičky jsou vybaveny vyrovnávači nerovností podlahy pro maximální stabilitu stroje.

Recumbenty mají poměrně velké cenové rozpětí. Jednoduché modely se solidní cenou a základními funkcemi nebo sofistikovanější přístroje se spoustou doplňkových parametrů, které lze využít i pro komerční účely.

Sestavení a zprovoznění rotopedu svépomocí vám zabere cca 1 hodinu.

Pohodlné sedadlo s horizontálním polohováním

 Záruka a servis:

  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

FB
15.04.2021 17:03 Filip Bašta

spokojenost

HS
15.04.2021 12:47 Hana Skoupá

lepší cena po registraci

09.04.2021 22:59 Miroslava Čermáková

mám dvakrát dobrou zkušenost s tímto eshopem

Všechny recenze