383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Eliptický trenažér FINNLO Maximum EL 8000

  • Kód: 3570
  • ID produktu :1265
  • Bodů: 306,63
Domácí i lehce komerční využití, nosnost 150 kg, vlastní generátor, držák na tablet i lahev, transportní kolečka. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Využijte 1500Kč SLEVU, v objednávce napište kód; kvalita
Doprava naší dodávkou včetně montáže technikem je ZDARMA

91 990 Kč
registrovaní: 89 230 Kč

Záruka a servis:

  • Prodloužená záruka 3 roky na kompletní stroj v domácím prostředí (pro komerční prostředí je záruka 2 roky).
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Eliptický trenažér FINNLO Maximum EL 8000

FINNLO Maximum EL 8000 je špičkový stroj ve svém segmentu eliptikálů. Trenažér vám umožňuje trénovat horní i dolní končetiny zároveň, aniž byste tím nijak nezatěžujete klouby a záda. K tomu přispívá skvělá ergonomie stroje, která bude vyhovovat menším i vyšším postavam. Využit tento stroj můžete jako v domácím prostředí, tak i v lehce komerčním fitness.

Těžký 14 kg setrvačník zajišťuje plynulý a zcela tichý chod i při větší zátěži. Elektronicky nastavitelný odpor ve 40 stupních je tvořen magnetickým systémem s rozsahem 25 až 350 Watt. Stroj má výbornou ergonomii a mechaniku, kloubní spoje jsou osazeny průmyslovými kuličkovými ložisky. Nosnost trenažéru je až do 150 kg.

Trenažér Finnlo Maximum EL 8000 nabízí přehledný a snadno ovladatelný počítač s DOT MATRIX LCD displejem, který zobrazuje důležité hodnoty, jako je čas, momentální rychlost, ujetá vzdálenost, spálené kalorie, výkon, tepovou frekvenci. V nabídce naleznete celkem 10 tréninkových programů s řadou přednastavených profilů pro budování kondice a spalování tuku, 2 HRC programy, které jsou řízeny prostřednictvím vaší tepové frekvence - tyto programy jsou ideální na spalování tuků v těle, Watt program, režim Recovery.

Měření srdeční frekvence je možné dvěma způsoby. Nejpřesnějšího měření dosáhnete pomocí hrudního pásu s frekvencí 5 kHz, díky integrovanému přijímači stačí jen nasadit pás přes hrudník a během několika vteřin uvidíte hodnotu svého tepu přímo na displeji počítače. Pro orientační přeměření tepu jsou určeny integrované dotykové snímače (hand pulsy) přímo na řídítkách. Hrudní pás není součástí dodávky, můžete si jej ale u nás dokoupit.

Ergonomie orbitreku umožňuje jednoduše změnit směr šlapání - vpřed nebo vzad. Změnou pohybu aktivujete zcela jiné svalové partie a procvičíte tak celé tělo. Dostatečně velké pedály se zvýšenými okraji pro perfektní bezpečnost při tréninku poskytuji délku kroku o 55 cm. Trenažér je vhodný pro osoby od 155 cm do 200 cm. Další jeho přednosti je vlastní generátor. Odpadají tak starosti s kabely a nutnost zásuvky. Stroj můžete umístit dle vaších potřeb kamkoliv do prostoru. Zabudovaný ventilátor vás odvěží kdykoliv během tréninku.

Nedílnou součástí trenažéru je držák na tablet i lahev. 

Záruka a servis:

  • Prodloužená záruka 3 roky na kompletní stroj v domácím prostředí (pro komerční prostředí je záruka 2 roky).
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

RF
29.07.2021 23:49 Romana Filipová

U mne vše v pořádku, dobrá cena

EG
27.07.2021 23:58 Eva Gregorová

Spokojenost

MT
27.07.2021 08:21 Markéta Tondrová

dávám jedničku z hvězdičkou, doporučuji se před objednávkou registrovat, sníží se cena o 3%, což byla v mém případě sleva skoro tisíc korun

Všechny recenze