383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Freestrider Nordictrack FS9i
tiro 50

Eliptický trenažér FINNLO Loxon XTR BT

  • Kód: 3286
  • ID produktu :1248
  • Bodů: 133,30
Domácí použití, nosnost 150 kg, Bluetooth, USB port, tréninkové aplikace, transportní kolečka. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

1 000 Kč SLEVA při zadání kódu: FIT

43 590 Kč
39 990 Kč
registrovaní: 38 790 Kč

Záruka a servis:

  • 3 roky na kompletní stroj v domácím prostředí (pro komerční prostředí je záruka 2 roky).
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Eliptický trenažér FINNLO Loxon XTR BT

FINNLO Loxon XTR BT je moderní eliptický trenažer s robustní konstrukci, který je určen pro trénink v domácích podmínkách. Trenažér vám umožňuje trénovat horní i dolní končetiny, aniž tím nijak nezatěžujete klouby a záda. Snadno si tak zlepšíte si kondici a oběhový systém. Těžký 20 kg setrvačník zajišťuje plynulý a zcela tichý chod i při větší zátěži. Elektronicky ovladatelný odpor je tvořen magnetickým systémem, což je jeden z nejpřesnějších systému pro kontrolu vašeho tréninku. Stroj má výbornou ergonomii a mechaniku, kloubní spoje jsou osazeny průmyslovými kuličkovými ložisky. Nosnost trenažéru je až do 150 kg.

Trenažér Finnlo Loxon XTR BT nabízí přehledný a snadno ovladatelný počítač s Hi Tech Blue LCD displejem, který zobrazuje důležité hodnoty, jako je čas, rychlost, ujetá vzdálenost, spálené kalorie, výkon, tepová frekvence. V nabídce naleznete celkem 15 tréninkových programů, z toho 3 HRC programy, které jsou řízeny prostřednictvím vaší tepové frekvence - tyto programy jsou ideální na spalování tuků v těle. Přednastavených programů je celkem 8 a 4 uživatelské paměti.

Velkou předností tohoto modelu je možnost připojení tréninkové aplikace Kinomap nebo BitGym pro zábavu a tím i větší potěšení z každého tréninku. Aplikaci můžete připojit přes váš tablet nebo smartphone prostřednictvím Bluetooth zařízení.

Měření srdeční frekvence je možné dvěma způsoby. Nejpřesnějšího měření dosáhnete pomocí hrudního pásu s frekvencí 5 kHz, díky integrovanému přijímači stačí jen nasadit pás přes hrudník a během několika vteřin uvidíte hodnotu svého tepu přímo na displeji počítače. Pro orientační přeměření tepu jsou určeny integrované dotykové snímače (hand pulsy) přímo na řidítkách. Hrudní pás není součástí dodávky, můžete si jej ale u nás dokoupit.

Ergonomické nášlapy jsou protiskluzové s minimálním rozestupem nášlapů 16 cm, který zajišťuje co nejpřirozenější pohyb. Délka kroku je 40 cm. Držáky nášlapů jsou nastavitelné, stroj tak lehce přizpůsobite jakékoliv postavě.

Nedílnou součástí trenažéru je držák na tablet, smartphone, držák na lahev, USB port pro nabíjení, Bluetooth zařízení, transportní kolečka a vyrovnávače nerovnosti.

Záruka a servis:

  • 3 roky na kompletní stroj v domácím prostředí (pro komerční prostředí je záruka 2 roky).
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

FB
15.04.2021 17:03 Filip Bašta

spokojenost

HS
15.04.2021 12:47 Hana Skoupá

lepší cena po registraci

09.04.2021 22:59 Miroslava Čermáková

mám dvakrát dobrou zkušenost s tímto eshopem

Všechny recenze