383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
ifit

Veslařský trenažér HAMMER Rower Pro Force

  • Kód: 4534
  • ID produktu :1245
  • Bodů: 46,63
Domácí využití, nosnost stroje 110 kg, magnetická brzda, 16 úrovní odporu, bez komunikace, LCD podsvícený displej, napájení přes externí síťový adaptér. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

500 Kč SLEVA při zadání kódu: ALF

13 990 Kč
registrovaní: 11 630 Kč

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma

Veslařský trenažér HAMMER Pro Force

Veslařský trenažér HAMMER Rower Pro Force je trenažér s odolnou rámovou konstrukcí určený do domácího prostředí. Magnetický brzdný systém zajišťuje plynulý chod, rovnoměrné záběry a opravdovou radost z veslování. Brzdový systém nabízí 16 úrovní nastavení odporu. Stabilní setrvačník o hmotnosti 5 kg dává veslování plynulost tahu. Popruhy pro nohy jsou flexibilní. 

Dlouhý pojezd o délce 118 cm a komfortní měkčené sedlo umožňují pohodlné cvičení i vyšším osobám. Stroj má nosnost až do 110 kg

Displej je napájen přes externí síťový adaptér.

Trenažér HAMMER PRO FORCE nabízí celkem 15 automatických fitness programů, které vás provedou tréninkem a navíc vás namotivují na další cvičení. Využijte i měření srdečního tepu a HRC program s hlídáním tepové frekvence pro zlepšení kardiovaskulárního systému.

Stroj dále nabízí 4 uživatelské programy s pamětovou funkcí + program simulující závod (program RACE). Režim RACE je závod, kde si nastavíte požadované tempo záběrů a délku tratě a můžete tak změřit své síly s virtuální lodí.

Na LCD displeji se zobrazují základní hodnoty jako je čas, vzdálenost, tahy za minutu, celkový počet tahů, program, tepová frekvence, a spálené kalorie.

Měření tepové frekvence probíhá prostřednictvím hrudního pásu s přesností EKG. Hrudní pás není součástí dodávky, ale je možné jej dokoupit.

Veslařský trenažér HAMMER PRO FORCE je osazen masivním hliníkovým profilem a sedákem uloženým na ložiscích. Tato konstrukce zaručuje dlouhodobě bezproblémové fungování vesla i při náročném každodenním využití. Délka pojezdu je 118 cm, což umožňuje využití i vyšším osobám. Výška sedátka od země je 35 cm. Plastové nášlapy mají systém fixace přes suchý zip, který vám při tréninku zaručí 100 % stabilitu.

Součástí výbavy stroje je držák na lahev s vodou pro dokonalé osvěžení při tréninku.

V neposlední řadě je stroj vybaven transportními kolečky pro snadnější manipulaci, má možnost složení pro úsporu místa. Rozměry po složení jsou 66 x 55 x 157 cm (š. x d. x v.). Samotné složení a přesunutí je velice jednoduché a zvládne ho každý, bez použítí jakéhokoli nářadí či hrubé síly.

Veslařský nebo veslovací trenažér je dalším strojem vhodným pro domácí posilovnu. Jednak s ním můžete nabírat svalovou hmotu nebo ho také využít ke kondičnímu tréninku. Velmi dobře pomáhá s posílením zádových svalů, a proto bude oblíbeným nástrojem lidí s bolavými zády pro jejich rehabilitační cviky.

Sestavení a zprovoznění veslařského trenažéru svépomocí vám zabere cca 2 hodiny.

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

AS
26.02.2021 10:35 Anna Slavíčková

Komunikace a rychlost dodáni se smontováním

DH
21.02.2021 20:27 Dana Herclová

velmi spokojená, děkuji

BK
19.02.2021 08:06 Barbora Kodetová

rychlé dodání, přehledné stránky

Všechny recenze