383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Běžecký pás PRO-FORM Performance 300i

  • Kód: PETL59816
  • ID produktu :1205
  • Bodů: 69,30
Domácí využití, nosnost trenažéru 115 kg, 3 vestavěné ventilátory, max. rychlost 16 km/h, transportní kolečka, napájení síťovou přípojkou 230 V. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Červencová sleva 500Kč, v objednávce použij kód ALF

20 790 Kč
registrovaní: 20 160 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma

Běžecký pás PRO-FORM Performance 300i

PRO-FORM Performance 300i  je ideální běžecký trenažér určený do domácností pro pravidelný trénink začínajícího sportovce. Nabízí masivní rám s nosností do 115 kg, silný motor s trvalým výkonem 2 HP (1,47kW) a především také prostornou běžeckou plochu s rozměry 41 x 127 cm. To vše zaručuje maximální komfort při běhání a jistotu dlouhodobé spokojenosti při pravidelném používání. Elektronicky nastavitelný sklon do 10 %, či rychlost do 16 km/h můžete nastavit přes klasické tlačítka na počítači, případně přes přednastavená tlačítka.

Počítač má multifunkční podsvícený LED displej s držákem na tablet, který se snadno ovládá a zobrazuje všechny běžné hodnoty. Vyobrazené parametry na displeji jsou: rychlost, čas, vzdálenost, kalorie, sklon a hodnotu tepové frekvence (pomocí dlaňových snímačů "CardioGrip", či přesnějšího měřecí pomocí hrudního BLUETOOTH pásu, který není součástí balení). Hrudní pás je možné u nás samostatně dokoupit.

U trenažérů značky PRO-FORM můžete využívat placené tréninkové aplikace iFIT. Tuto aplikaci připojíte k vašemu trenažéru přes systém BLUETOOTH. Díky této aplikaci může váš trénink dostat zcela nový rozměr. Model PRO-FORM Performance 300i disponuje i připojením k tréninkové aplikaci iFit, ke které si u nás můžete dokoupit licenci. Tato aplikace je součástí programové nabídky pro rozšíření vašich tréninků přes systém GOOGLE MAPS. Dostanete tak možnost rozšíření tréninkových map, programů s profesionálními trenéry, nebo motivačními videi a stravovacími tipy! Díky této aplikaci tak můžete bezproblému soutěžit třeba i vašimi přáteli, kteří využívají iFit aplikaci a porovnávat si výsledky svých tréninků. 

Licence je určena pouze pro 1 osobu. Tablet není součástí dodávky stroje. 

Sestavení běžeckého pásu svépomocí vám zabere cca 2,5 hodiny.

Model PRO-FORM Performance 300i nabízí samozřejmě možnost sklopení běžecké plochy do svislé polohy s úspornými rozměry (dxšxv) 90 x 74 x 151 cm. Manipulace je velice snadná, zvládne ji bez problému každý a díky ní ušetříte polovinu prostoru, když zrovna neběháte.

Pro maximální komfort a odlehčení vašim kloubům běžecký pás disponuje speciálním systémem odpružení "Pro Deck". Díky němu můžete běhat pravidelně a naplno, aniž byste se museli bát přetěžování vašich kloubů a zad.

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

HL
05.08.2021 12:21 Hana Lahodná

už jsem naběhala 100 kilometrů na páse a děkuji za doporučení k mé konstituci :D

TH
04.08.2021 11:39 Tereza Hudcová

Za 1 :)

PK
02.08.2021 21:21 Petr Kovář

kladně hodnotím zákaznickou linku, rychlost a že v případě poruchy nemusím posílat pás zpět, ale přijede technik k nám domu

Všechny recenze