383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
tiro 50
tiro 50

Veslařský trenažér NORDICTRACK RX800

  • Kód: NTEVRW59216
  • ID produktu :1196
  • Bodů: 65,97
Domácí využití, 20 programů, podsvícený LCD displej, nosnost 130 kg, servis u vás doma, napájení přes externí síťový adaptér. Celý popis
Ověřeno trenéry
Skladem ihned k odeslání (Poslední 1 kus)

500 Kč SLEVA při zadání kódu: ALF

21 790 Kč
19 790 Kč
registrovaní: 19 200 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma

 Veslařský trenažér NORDICTRACK RX800

NORDICTRACK RX800 je kvalitní veslovací trenažér, který zákazníkům poskytuje kombinaci kvalitní mechaniky a ergonomie. Trenažér má dostatečný rozsah zátěže a je tak určený jak pro začátečníky, tak sportovně zaměřené osoby. Rám disponuje nosností do 130 kg a nabízí přirozenou ergonomii pohybu. Díky tomu je zaručen pohodlný a správný pohyb drobným i vyšším postavám. Stabilní a masivní konstrukce, včetně kvalitních komponentů, prodlužuje životnost stroje i při pravidelném domácím tréninku. Veslovací trenažér RX800 je profesionální vzduchové veslo určené pro domácí použití. Dokonale plynulý a přirozený záběr je daný právě použitou vzduchovou brzdou s magnetickou dopomocí SMR™ (SILENT MAGNETIC RESISTANCE SYSTEM), která je jinak zastoupena u komerčních strojů. Trenažér má manuálně ovládanou magnetickou brzdu, zátěž se nastavuje v 5 pozicích.

Veslo disponuje profesionálními nastavitelnými nášlapy a ergonomicky nastavitelným posedem.

Veslovací trenažér umožňuje ručně nastvit odpor veslování v 5 úrovních pomocí posuvné páky umístěné z boku stroje. Veslováním efektivně procvičíte celé tělo. Při tréninku využívate 84 % svalů. Veslovací trenažér pomáhá budovat svalovou hmotu, zlepšuje kardiovaskulární funkce a zvyšuje výdrž. Dalším klíčovým aspektem, který je potřeba zdůraznit je to, že veslování je cvičení s minimálním zátěží vašich kloubů. 

 

Počítač nabízí podsvícený 5" LCD displej, který se snadno ovládá a zobrazuje všechny běžné hodnoty. Vyobrazené parametry na displeji jsou čas, vzdálenost, odpor, rychlost veslování, počet záběrů, či watty. Displej je napájený přes externí síťový adaptér (9V), nebo 4 baterie typu D (velký monočlánek). Konzole nabízí širokou programovou nabídku, a to 10 přednastavených Wattových programů10 přednastavených programů pro spalování kalorií (redukční program). Nejedná se o zátěž řídící programy.

K trenažéru lze připojit mp3 pro poslech hudby (možnost připojení iPod).

Přes aretační šroub, který drží monitor, můžete displej snadno nastavit do optimální polohy podle vaší výšky. 

Profesionální nášlapy lze nastavit podle velikosti nohy a mají zvedací patu, což známe z profesionálních modelů. Profesionální nášlapy s možností nastavení podle velikosti chodidla (a se zvedací patou) jsou známé z profesionálních modelů a zvyšují efektivitu tréninku a snižují zatížení kotníků. Pro maximální stabilitu při cvičení jsou na pedálech řemínky na suchý zip pro rychlé a jednoduché zafixování chodidel.

Veslařský trenažér Nordictrack RX800 je vybaven anatomicky tvarovaným sedlem pro komfortní jízdu. Dostatečně dlouhý pojezd je osazen ložisky, což zaručuje dlouhou životnost vesla i při pravidelném tréninku. Ergonomicky tvarovaný sedák je ve výšce 37 až 40 cm nad podlahou (pojezd je lehce naklopený).

Inovativní skládací systém "SpaceSaver" s transportními kolečky na přední straně uvítáte ve své domácnosti především, pokud nemáte místa nazbyt. Stroj tak snadno složíte a dostanete úsporné rozměry 82 x 56 x 111 cm (d x š x v). Sestavení a zprovoznění veslařského trenažéru svépomocí vám zabere cca 2 hodiny.

Napájení trenažéru probíhá dvěma způsoby a to jak přes síťový adaptér 9V, tak i přes baterie 4x typ D. Máte tak na výběr a nejste závislí na jednom druhu připojení!

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

09.04.2021 22:59 Miroslava Čermáková

mám dvakrát dobrou zkušenost s tímto eshopem

RM
08.04.2021 09:51 Renata Miládková

hodnotím pozitivně od objednávky po stroj na kterém běhám už dva týdny a jsem nadšená :)

LV
06.04.2021 15:36 Linda Vojtková

dobře poradili s výběrem, podrobná filtrace, rychlé dodání, chválím

Všechny recenze