Eliptický trenažér Nordictrack C 5.5

Rotoped HOUSEFIT TIRO 15

ID: HB-8289HP

Rotoped HOUSEFIT TIRO 15 je model manuálně ovládaného rotopedu.

Celý popis a parametry produktu

Skladem - expedujeme ještě dnes

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

BLACK FRIDAY -21 % 3 790 Kč
2 990 Kč

Přidat k porovnání

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Rotoped HOUSEFIT TIRO 15

Rotoped Housefit TIRO 15 patří k základním modelům této řady trenažerů. Mechanickým provedením, výbavou a ergonomií pohybu je skutečně nadstandardní. Rotoped je vhodný pro osoby 170 - 175 cm. Je to ideální stroj domácího fitness pro začínající nebo nenáročné uživatele.

Rotoped TIRO 15  je osazen miskovým šlapacím středem s převodem přes plochý řemen sdopínací kladkou, což zajištuje dlouhou životnost rotopedu s minimem nutné údržby. Má vyvážený setrvačník o hmotnosti 3 kg, umožňující bezproblémový a plynulý trénink osobám s hmotností do 100 kg. Je vybaven moderní magnetickou brzdou zajišťující tichý chod. Regulace zátěže je manuální s 8 stupní odporu, což vyhoví i začínajícím nebo slabším osobam.

Rotoped nebo cyklotrenažér? Pokud nejste aktivním vyznavačem cyklosportu, který potřebuje svou dávku tréninku bez ohledu na počasí, pak je pro vás ideálním řešením klasický rotoped.

Snadno ovladatelné PC je vybaveno přehledným LCD monitorem s jednoduchou obsluhou. Během tréninku se vám tak zobrazí všechny potřebné funkce jako srdeční tep, rychlost jízdy, čas šlapání, ujetá vzdálenost a spálené kalorie. Měření tepové frekvence se provádí pomocí senzorů v rukojetích. Počítač je napájen tužkovými bateriemi AA.

Sedadlo má výškové nastavení polohy pro váš optimální posed a komfort při tréninku, a to v pětí polohách. Rotoped bude vyhovovat lidem do 175 cm, vzdálenost sedlo-pedál je nastavitelná v rozmezí 55 - 69 cm. 

Rotoped Housefit TIRO 15 je osazen standardními klikami na čtyřhran a kvalitními pedály dostatečné velikosti vybavenými bezpečnostním řemínkem pro pohodlné šlapání a stabilní polohu chodidla. Řemínky jsou nastavitelné. Rotoped je vybaven praktickými transportními kolečky, přemístit stroj je tedy snadné a zvládne to opravdu každý. Na zadní noze rotopedu jsou umístěny vyrovnávače nerovnosti podlahy, kterými lze korigovat případné nerovnosti povrchu a zajistit tak stabilitu stroje. 

Sestavení a zprovoznění rotopedu svépomocí vám zabere cca 1 hodinu.

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 13:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 11:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 07:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze