383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Posilovací věž NORDICTRACK Fusion CST Systém

  • Kód: NTEVSY22917
  • ID produktu :1189
  • Bodů: 222,63
Domácí použití, nosnost 130 kg, horní, spodní a protisměrná kladka, cvičení s jednoručkami, kladka na břicho, peck-deck, přítahy na záda, rozměry stroje: 107 x 157 x 187 cm. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Doporučujeme si nechat stroj odborně smontovat naším technikem, v objednávce použijte bonusový kód; montaz

66 790 Kč
registrovaní: 64 790 Kč

Záruka:

  • 3 roky na stroj
  • 5 let na rám stroje

Posilovací věž NORDICTRACK Fusion CST Systém

Posilovací trenažér NORDICTRACK FUSION CST je zcela inovativní posilovací stroj, který vám pomůže dosáhnout maximálních výsledku v co možná nejkratším čase! Jedná se unikátní kladkovou konstrukci zaměřenou na posilování a především vytrvalost, kombinující to nejlepší ze silových a kardio strojů! Jde o ideální stroj se zcela přirozenou ergonomií pohybu (drobné i vyšší postavy), moderním designem a kvalitní mechanikou. Nosnost rámu do 130 kg. 

Věž nabízí 8 samostatných kladkových stanovišť pro posilování všech svalových partií propojených 240 cm dlouhým lankem s oděru odolným materiálem i při náročeném každodenním tréninku. Odnímatelné kladky mají pohodlné ergonomicky tvarované rukojeti s protiskluzovým materiálem. Součástí dodávky věže jsou i kotníkové adaptéry pro cvičení dolních končetin. Model NORDICTRACK FUSION CST nabízí 20 stupňů odporu při tréninku.

Díky moderní magnetické brzdě má NORDICTRACK FUSION CST komfortní, plynulý a zcela tichý chod i při větších zátěžích. Napájení probíhá přes síťový adaptér.

Rozměry posilovacího trenažéru: 107 x 157 x 187 cm (d. x š. x v.). Sestavení a zprovoznění posilovací věže svépomocí vám zabere cca 5 hodin.

Posilovací věž nabízí přehledný a snadno ovladatelný computer s multifunkčním podsvíceným LED displejem a držákem na tablet, který se snadno ovládá a zobrazuje aktuální výkon (WATT) a tepovou frekvenci snímanou přes hrudní pás s bluetooth připojením. Hrudní BLUETOOTH pás i 10" tablet jsou součástí dodávky.
 
U trenažérů značky NORDICTRACK můžete využívat placené tréninkové aplikace iFIT. Tuto aplikaci připojíte k vašemu trenažéru přes systém BLUETOOTH. Díky této aplikaci může váš trénink dostat zcela nový rozměr.

Jak na tréninkovou aplikaci iFit?

Trenažér NORDICTRACK FUSION CST má k dispozici 8 stanovišť s kladkou, které můžete využívat pro posilování celého těla. Jedná se o komplexní aerobní i silový trénink pro muže i ženy, začátečníky i vrcholové sportovce. 

Součástí výbavy je i externí stojan na tablet pro nejvyšší komfort pro cvičení. Cvičíte-li tedy zády ke stroji, tablet si ze stroje jednoduše vyndáte a vložíte do stojanu před sebe.

Stojan má pevnou a stabilní základnu a držák s možností polohování.

Propagační video na model NORDICTRACK FUSION CST, které vám ukáže veškeré atributy tohoto inovativního posilovacího stroje:


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

19.06.2021 13:22 Denisa Černá

Vpondeli jsem objednala v utery mi objednavka prisla. Velmi spokojena

AH
18.06.2021 12:48 Adam Hovorka

Doorucuju

PP
16.06.2021 00:11 Petra Petrová

Už mám za sebou 100km na pase prvni mesic, uplne jsem tomu propadla

Všechny recenze