383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Freestrider Nordictrack FS9i
tiro 50

Posilovací klec Cross Fit Rack TUNTURI RC20

  • Kód: 18TSRC2010
  • ID produktu :1056
  • Bodů: 144,97
Univerzální klec do každé posilovny pro začátečníky i pokročilé cvičence, výškově nastavitelné adaptery, integrovaná hrazda. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

1 000 Kč SLEVA při zadání kódu: FIT

45 490 Kč
43 490 Kč
registrovaní: 42 190 Kč

Posilovací věž TUNTURI Cross Fit Rack RC20

Světově známý finský výrobce TUNTURI má na trhu více než 40 letou tradici a zakládá své produkty na přirozené ergonomii pohybu, moderním designu a kvalitní mechanice. I díky tomu, že svým strojům věří, tak poskytuje na vybranné produkty nadstandardní záruky a zajištění servisu u zákazníka doma. Službu pravidelného záručního i pozáručního servisu poskytujeme samozřejmě i my. Značka Tunturi dnes distribuuje zboží do 60 zemí světa a patří k celosvětové elitě mezi výrobci fitness strojů. Snahou značky Tunturi vždy bylo a je začlenění pravidelného pohybu a životního stylu fitness do myšlení každého z nás. Raritou značky TUNTURI je, že poskytuje nadstandardní až 20 leté záruky na stroje.

Posilovací klec TUNTURI Cross Fit Rack RC20 je ideální základní nástroj do každého domácího fitka. Jedna se o propracovaný stroj s množstvím odkládacích a bezpečnostních zarážek pro váš pohodlný trénink. Robustní zpracování a použitý materiál zaručuji dlouhou životnost a díky své konstrukci bude ideální i pro začátečníky. 

Sestavení a zprovoznění posilovací věže svépomocí vám zabere cca 5 hodin.

Pro posílení tricepsových a prsních svalů jsou zde výškově nastavitelné adaptery. Jednoduše a rychle si nastavíte potřebnou výšku. Pro cvičení s osou a její následné odložení jsou k dispozici dvě výškově nastavitelné zarážky. Jako bezpečnostní prvek jsou zde také výškově nastavitelné jistící popruhy umístěné uvnitř klece. Integrovaná hrazda s variabilitou úchopů na shyby má protiskluzový povrch a ergonomický tvar. Má univerzální použití a můžete na ní zavěsit jak boxovací pytel nebo TRX systém. Nosnost hrazdy je 350 kg.

Pro ještě více prováděných cviků doporučujeme dokoupit posilovací lavicí

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj pro domácí prostředí.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

KC
17.04.2021 07:20 Kamila Cibulková

K vánocum jsem pořidila rodině běžecký pás housefit a po třech měsících už jsou z nás běžci připraveni na maraton :D

FB
15.04.2021 17:03 Filip Bašta

spokojenost

HS
15.04.2021 12:47 Hana Skoupá

lepší cena po registraci

Všechny recenze