Eliptický trenažér Nordictrack C 5.5

Cyklotrenažér TUNTURI S40 Competence

ID: 17TBS40000

Domácí využití, nosnost stroje 135 kg, setrvačník 17 kg, 15 tréninkových programů, posvícený LCD displej barevný, bluetooth komunikace, napájení přes externí síťový adaptér.

Celý popis a parametry produktu

Skladem - expedujeme ještě dnes

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

sleva 26 %

26 990 Kč
19 990 Kč

Přidat k porovnání

Záruka a servis:

  • 3 roky záruka na kompletní stroj pro domácí prostředí
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma
  • pozáruční servis a garantovaná dostupnost náhradních dílů 10 let po uplynutí záruky
Uživatelský manuál TUNTURI S40F Competence
velikost souboru 7.25 MB

Cyklotrenažér TUNTURI S40 Competence

Cyklotrenažér TUNTURI S40 Competence je moderní inovativní trenažér určený jak pro začátečníky, tak i pokročilé cyklisty. Jde o model z prestižní řady známého finského výrobce TUNTURI. Masivní silnostěnný rám ze značkové oceli, kvalitní komponenty a precizní zpracování jsou zárukou dlouhé životnosti cyklotrenažérů. Cyklo stroj uspokojí i náročné cyklisty a vhodný je např. i pro intenzivní trénink nebo přípravu aktivního závodního cyklisty. Cyklotrenažér svou konstrukcí dokonale simuluje klasické silniční kolo, široký rozsah individuálního nastavení sedla i řidítek zaručuje komfort i dokonalou pohybovou ergonomii drobným i vyšším postavám. Využijte dnešní mimořádnou slevu 1500 Kč s kódem tunturi.

Nosnost cyklotrenažéru je 135 kg.

Konzole počítače s barevně podsvíceným LCD displejem zobrazuje kompletní tréninková data jako jsou čas tréninku, RPM otáčky, ujetá vzdálenost, rychlost, spálené kalorie, tepová frekvence apod. Stroj nabízí celkem 15 programů s přednastavenými tratěmi a následně další HRC programy, uživatelsky nastavitelné programy a režim recovery, dále bodyfat atd. Počítač má integrovaný přijímač na snímání tepové frekvence přes hrudní pás s frekvencí 5 kH a s přesností EKG a komfortním měřením tepu. Pás není součástí dodávky, ale můžete si jej samozřejmě u nás samostatně dokoupit. 

Chcete-li si rozšířit programovou nabídku a udělat si trénink ještě více zábavný, pak se můžete přes Bluetooth připojit k tréninkovým aplikacím Routes, Zwift nebo Kinomap. Díky aplikacím máte k dispozici řadu tréninkových videí a vašemu tréninku tak dodáte zcela nový rozměr. Aplikace si můžete stáhnout pro systém Android nebo iOS.

Počítač je napájen přes externí síťový adaptér 9V/0,5A.

HRC program - je program řízený podle tepové frekvence. V závislosti na parametrech cvičícího se automaticky během jízdy reguluje zátěž pro udržení určitého pulsu ve vybrané zóně. 

RECOVERY režim - program určí vaši aktuální fyzickou kondici vyhodnocením rychlosti poklesu tepové frekvence bezprostředně po dokončení tréninku.

Elektronicky ovládaný magnetický brzdný systém je řízený přes počítač a ovládaný buď ručně tlačítky na displeji, nebo zvoleným automatickým programem. Kalibrovaný těžký a stabilní setrvačník o hmotnosti 17 kg bez volnoběhu, převodový řemen s dopínací kladkou a průmyslová ložiska na všech rotačních částech stroje zaručují plynulý chod i při šlapání "ve stoje". Součástí výbavy je i mechanická třecí bezpečnostní brzda pro možnost okamžitého zastavení setrvačníku. 

Dostatečný rozsah zátěží pro začátečníky i zkušené cyklisty lze regulovat ve 32 úrovních zátěže.

Jako jeden z mála cyklotrenažérů ve své kategorii nabízí TUNTURI S40 Competence možnost kompletního nastavení ergonomie pro drobnější i vyšší postavy (vzdálenost od pedálů po sedlo je nastavitelná v rozsahu 79 až 99 cm).

Dále nabízí možnost vodorovného i svislého nastavení řidítek i sedla včetně jeho sklonu. Cyklotrenažér tak poskytuje dokonalý zážitek a maximální pohodlí při tréninku. Pohodlná víceúchopová řidítka s neoprenovým povrchem jsou nastavitelná svisle i vodorovně. Optimální polohu si tedy najde opravdu úplně každý a vy tak nemusíte mít obavy z nekomfortní jízdy ani po dlouhotrvajícím a pravidelném tréninku.

TUNTURI S40 je osazen standardními prvky výbavy, můžete na něj tedy snadno namontovat vlastní sedlo na které jste zvyklí, případně si můžete vyměnit pedály za cyklistické

Díky zabudovanému držáku na smartphone můžete během tréninku sledovat své oblíbené filmy nebo poslouchat hudbu.

Tablet není součástí dodávky stroje.

Záruka a servis:

  • 3 roky záruka na kompletní stroj pro domácí prostředí
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma
  • pozáruční servis a garantovaná dostupnost náhradních dílů 10 let po uplynutí záruky


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 13:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 11:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 07:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze