Eliptický trenažér Nordictrack C 5.5

Recumbent TUNTURI E80-R Bike Endurance

ID: 17TBR80000

Domácí i lehce komerční rotoped, kvalitní šlapací střed na čtyřhran s ložisky, horizontální i vertikální posun sedla, hmotnost setrvačníku 14 kg, nosnost 150 kg.

Celý popis a parametry produktu

Skladem - expedujeme zítra

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

44 990 Kč

Přidat k porovnání

 Záruka a servis:

  • Doživotní záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.
Uživatelský manuál Tunturi E80R Endurance
velikost souboru 19.51 MB

Rotoped TUNTURI E80-R Bike Endurance

Tunturi E80R Endurance trenažér je od léty prověřeného světového výrobce strojů do domacích i komerčních fitness. Recumbent E80R Endurance je speciální horizontální rotoped určený jak pro domácí kondiční trénink, tak hlavně pro účely rehabilitace nebo pro uživatele se sníženou pohyblivostí. Tento model je spojením vynikající ergonomie a kvalitní mechaniky s velmi povedeným designem. Nosností trenažéru je 150 kg. Trenažér je vybaven setrvačníkem o váze 14 kg, který zaručuje plynulý a tichý chod. Stroj má indukční brzdný systém s 58 elektronicky ovládanými úrovněmi odporu. Robustní konstrukce rotopedu spolu s použitím kvalitních komponentu předurčuje tento stroj k dlouhodobému a pravidelnému použití i osobami s vyšší tělesnou váhou. Využijte dnešní mimořádnou slevu 1500 Kč s kódem tunturi.

Horizontální rotoped Tunturi E80R Endurance

Počítač má multifunkční podsvícený 7" LCD barevný displej s držákem na tablet, který se snadno ovládá a zobrazuje všechny běžné hodnoty. Vyobrazené parametry na displeji jsou: čas tréninku, momentální rychlost, frekvence otáček, ujetá vzdálenost, spálené kalorie a hodnotu tepové frekvence (pomocí dlaňových snímačů, či hrudního bezdrátového pásu, který není součástí balení). Programová nabídka má celkem 43 přednastavených programů pro spalování tuku, zvyšování kondice apod. Mimo jiné HRC programy, Watt programy případně i recovery.

Model Tunturi E80R Endurance lze připojit k populárním tréninkovým aplikacím KINOMAP a iConsole+. Tyto aplikace jsou nejlépe zpracovaným tréninkovým průvodcem, jehož součástí je kromě tréninkového deníku a desítek reálných tréninkových videí s těmi nejlepšími trenéry i možnost nastavení vlastních tras na GOOGLE MAPS. Aplikace nabízí rozsáhlé možnosti využití tréninkových map, programů s profesionálními trenéry, motivačních videí, ale i stravovací tipy!

Součástí stroje je i šikovný držák na lahev s vodou a držák na tablet.

PC se 7" barevným LCD displejem

Pohodlné sedlo s opěrkou má kvalitní prošívané polstrování a ergonomický tvar. Sedlo je horizontálně i vertikálně nastavitelné včetně jeho sklonu, takže před šlapáním si jednoduše nastaví optimální polohu posedu jak lidé drobnější postavy, tak i vyšší jedinci. Pro větší stabilitu, ale i pohodli, jsou po stranách sedátka umístěná úchopová mádla. Součástí trenažéru jsou i transportní kolečka v přední části stroje umožňující snadný přesun rotopedu po místnosti. Nožičky jsou vybaveny vyrovnávači nerovností podlahy pro maximální stabilitu stroje.

Recumbenty mají poměrně velké cenové rozpětí. Jednoduché modely se solidní cenou a základními funkcemi nebo sofistikovanější přístroje se spoustou doplňkových parametrů, které lze využít i pro komerční účely.

Sestavení a zprovoznění recumbentu svépomocí vám zabere cca 1 hodinu.

Horizontálně a vertikálně nastavitelné sedadlo s možnosti sklonu

 Záruka a servis:

  • Doživotní záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 13:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 11:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 07:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze