383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
tiro 50
tiro 50

Běžecký pás TUNTURI PLATINUM Treadmill 3.0 PRO

  • Kód: 17PTTR1000
  • ID produktu :1021
  • Bodů: 546,63
Domácí i lehce komerční využití, nosnost 150 kg, kvalitní odpružení a speciální vrstva kurtny pro minimalizaci tření, transportní kolečka. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

2 000 Kč SLEVA při zadání kódu: TOP

173 990 Kč
163 990 Kč
registrovaní: 159 070 Kč

Záruka a servis:

  • Doživotní záruka na motor a rám.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Běžecký pás TUNTURI PLATINUM Treadmill 3.0 PRO

Tunturi PLATINUM Treadmill 3.0 PRO je od léty prověřeného světového výrobce domácích trenažérů. Velmi kvalitní běhací pás disponuje tichým, vysoce výkonným motorem s trvalým výkonem 3,0 HP a vysokým záběrovým momentem. Motor je opatřen velkým krytem s izolací pro snížení vibrací při běhu. Elektronicky nastavitelná rychlost do 20 km/h a sklon běžecké plochy až do 15 % uspokojí i nejnáročnějšího běžce při jeho každodenním tréninku.

Masivní rám trenažéru, s nosností stroje až 150 kg, zaručuje jeho dlouhou životnost při pravidelném používání doma i v menších komerčních posilovnách. Běžecká kurtna o síle 2,2 mm se speciálním povrchem "Waxed belt" s extra silnou přilnavostí má velkorysé rozměry 56 x 153 cm (šířka x délka), bude tak vhodná pro univerzální použití pro drobnější i vyšší postavy. Systém odpružení "T-Flex Comfort Top" dobře pohlcuje vertikální nárazy na desku a zaručují maximální komfort běhání a šetrnost pro vaše klouby. 

Robustní běžecký pás Tunturi Treadmill

Svůj trénink na běžeckém trenažéru Tunturi PLATINUM Treadmill 3.0 PRO budete mít vždy pod kontrolou pomocí tréninkového počítače s přehledným barevným LCD displejem o velikosti 7". Na displeji vidíte zobrazované hodnoty jako čas tréninku, uběhnutou vzdálenost, rychlost vašeho běhu, sklon pásu, spotřeba kalorií, měření tepové frekvence apod. Rychlost a sklon pásu si můžete nastavovat na počítači po kroku nebo přes navolená tlačitka, která jsou umístěna i na madlech, pro ještě jednodušší ovládání vašeho tréninku.

Trenažér nabízí 28 programů, z toho 10 programů přednastavených, 10 uživatelské nebo režim HRC. S integrovaným držákem na tablet můžete při běhání sledovat svůj oblíbený pořád nebo seriál. Bezpečnostní klíč je nedílnou součástí těchto trenažéru. Zaručuje zastavení motoru v případě jakékoliv nehody nebo zaškobrtnutí.

Tablet není v obsahu balení. Pás má také 2x držák na lahev s vodou. Sestavení běžeckého pásu svépomocí vám zabere cca 2,5 hodiny.

Masivní konstrukce a barevný displej počítače

Běžecký pás je vybaven zabudovanými dotykovými senzory (hand pulsy) pro měření tepové frekvence. Přesněji lze puls měřit přes bezdrátový hrudní pás o frekvenci 5,4 kHZ s přesností EKG, který není součástí dodávky, ale doporučujeme si ho zakoupit. K dostání samozřejmě u nás na e-shopu. 

Značkový motor s odhlučněním má intuitivní systém chlazení, který konstantně zajišťuje, aby se motor nepřehříval a bylo tak možné trenažér používat dlouhodobě při pravidelném nejen domácím tréninku. Pro jednoduché přemisťování po místnosti je pás vybaven pojízdnými kolečky.

Kvalitní kurtna se speciálním povrchem

Záruka a servis:

  • Doživotní záruka na motor a rám.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

09.04.2021 22:59 Miroslava Čermáková

mám dvakrát dobrou zkušenost s tímto eshopem

RM
08.04.2021 09:51 Renata Miládková

hodnotím pozitivně od objednávky po stroj na kterém běhám už dva týdny a jsem nadšená :)

LV
06.04.2021 15:36 Linda Vojtková

dobře poradili s výběrem, podrobná filtrace, rychlé dodání, chválím

Všechny recenze