383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

TUNTURI PLATINUM Air Bike PRO

  • Kód: 17PTAB2000
  • ID produktu :1019
  • Bodů: 174,97
Unikátní rotoped pro domácí i komerční využití, nosnost až 165 kg, spojuje v sobě 3 stroje, rotoped, elipticala veslování, transportní kolečka. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Využijte 1500Kč SLEVU, v objednávce napište kód; kvalita
Doprava naší dodávkou včetně montáže technikem je ZDARMA

52 490 Kč
registrovaní: 50 910 Kč

Záruka a servis:

  • Doživotní záruka na rám trenažéru.
  • 2 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Rotoped TUNTURI PLATINUM Air Bike PRO

Rotoped značky TUNTURI PLATINUM Air Bike PRO je špičkový trenažer vybavený vzduchovým brzdným systémem, jehož odpor reaguje n arychlost šlapání. Čím rychleji šlapete do pedálů, tím větší vzniká odpor. Trenažér nabízí jedinečné spojení tří strojů v jednom, a to rotopedu, eliptického trenažéru a veslování. Kromě nohou zde zapojité do cvičení i horní polovinu těla.

Trenažér zákazníkům nabízí kombinaci kvalitní mechaniky a maximální ergonomie a je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé a hlavně i do komerčních prostor. Rámová konstrukce a výškově nastavitelné sedlo zajistí pohodlné a správné posezení lidem s různou výškou. Sedlo stroje se velmi snadno a rychle pomocí trnu nastavíte do ideální polohy jak v horizontálním, tak i vertikálním směru. Vyvážený setrvačník o hmotnosti 18 kg zaručuje komfortní, plynulý chod i při velkých zátěžích. Maximálně však do hmotnosti 165 kg. PLATINUM Air Bike PRO je kompletně na ložiscích (šlapací střed, setrvačník, dopínací kladka atd.), což spolu s masivním rámem zajišťuje dlouhou životnost stroje. 

Napájení probíhá přes tužkové baterie. Hmotnost stroje je 71 kg. Rozměry rotopedu jsou 125 x 51 x 147 cm.

Kombinovaný trenažer AirBike PRO

Přehledný a snadno ovladatelný computer je vybaven přehledným LCD 5,5 " displejem a zobrazuje hodnoty jako jsou čas, momentální rychlost, spálené kalorie, ujetá vzdálenost, watty, frekvence otáček a srdeční pulz. Můžete využit jeden z 12 přednastavených programů. Dále má i program řízený tepem (HRC), při němž automaticky koriguje zátěž, dle aktuální tepové frekvence a udržuje vás tak v optimální tepové zóně. To je ideální stav při spalování tuků. Pro tuto funkci je zásadní, že počítač umí komunikovat i s hrudním pásem (není součásti balení), tím je zaručen komfort a přesnější měření.Počítač je také vybaven systémem RECOVERY, který umí vyhodnotit v tzv. zklidňovací fázi po cvičení váš fyzický stav, měřený v závislosti na rychlosti poklesu tepové frekvence bezprostředně po dokončení tréninku. 

Jednoduchý displej pro sledování tréninkových hodnot

Pro snímání tepové frekvence jsou v řidítkách umístěny integrované dlaňové snímače (hand pulsy) vhodné pro občasné změření tepu. Pokud chcete měřit tepovku co nejpřesněji, dokupte si bezdrátový hrudní pás o frekvenci 5,4 kHz. Rotoped nabízí vertikální i horizontální nastavení sedla nebo možnost výměný za jiné, např. cyklistické. Je to jeden z malá strojů, který v sobě zahrnuje i možnost samotného veslovaní pomocí speciálních pedálů, do kterých zapřete nohy.

Trenažér je osazen špičkovým šlapacím středem s průmyslovými kuličkovými ložisky. Robustní šlapací střed s vyváženým setrvačníkem zaručuje dlouhodobou životnost stroje a plynulý chod i při náročném používání. Sestavení a zprovoznění rotopedu svépomocí vám zabere cca 1 hodinu.

Kvalitní stroj se vzduchovým odporem

Pod řidítky najdeme praktický držák na lahev pro, v tréninku velmi podstatného, dodržování pitného režimu. Rotoped je vybaven transportními kolečky v přední části stroje umožňující snadný přesun po místnosti. V zadní části stroje najdeme nožičky vybavené vyrovnávači nerovností podlahy pro maximální stabilitu rotopedu. 

Záruka a servis:

  • Doživotní záruka na rám trenažéru.
  • 2 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

RF
29.07.2021 23:49 Romana Filipová

U mne vše v pořádku, dobrá cena

EG
27.07.2021 23:58 Eva Gregorová

Spokojenost

MT
27.07.2021 08:21 Markéta Tondrová

dávám jedničku z hvězdičkou, doporučuji se před objednávkou registrovat, sníží se cena o 3%, což byla v mém případě sleva skoro tisíc korun

Všechny recenze